Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poratuję.
0
Mam, ale bez polskiego komentarza. Niżej mają po polsku, jeśli jednak chcesz mieć alternatywę to napisz na priv.
0
Podrzuciłem.
0
Tak. To twoja :) już podsyłam.
0
Dobra, w sumie racja.
0
Canal+ Sport.
0
Administracjo, znowu dostałem wiadomość której nie da się otworzyć bo wyskakuje komunikat, że strona nie istnieje :/ a powiadomienia o nowej wiadomości nie znikają. Da się to naprawić?
0
Priv.
1
Nie zabieraj mi roboty Kajtek, bo zostanę bez pracy :(
0
Priv.
2
Poszło.
1
Za chwilę wyślę na priv.
1
Otwierasz grafikę w nowej karcie i na luziku sobie powiększasz.
0
Poproś o linka przed meczem to ktoś na pewno ci podeśle.
0
Przecież zagra.
0
Reddit i znajdź coś dla siebie, ale pierwsze 5 linków na 100% będzie działać.
1
Po prostu wina samego nc+go, nic z tym nie zrobisz.
3
Dembele.
0
Miałem w tym sezonie spróbować swoich sił w FPL, ale zapomniałem zrobić skład XD
1
Salah znowu zaczyna.
0
O, właśnie. Zrób tak jak kolega wyżej napisał
1
W TV tylko w C+.
9
Nie, jeszcze na streamach w internecie będzie.
0
Poszło do wszystkich.
0
No dla mnie to bez różnicy jaki język komentarza, więc jeśli już jestem zmuszony oglądać streama to Reddit i jazda.
0
Mogę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Poratuję, poszło na priv.
0
Priv.
0
To by wszystko wyjaśniało.