Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że niedługo ogarnę kompa i sobie w to pogram. Może do tego czasu poprawią lekko optymalizację.
0
Gdyby nie to, że nowy PC nie chce hulać to bym sobie pograł :/
6
Nawet teraz możesz wyłączyć subskrypcję, premium i tak skończy się za 10 dni.
4
Przepraszam kolego, trochę mnie poniosło ;(
0
Ale że co?
69
Żegnam.
0
Na oficjalnej stronie organizatora.
1
No ta i5 to nieśmiertelna jest :D
0
No widzisz, też mu zadałem pytanie ale chyba się wstydził odpowiedzieć :v
3
Które to pytanie?
Jasne, że cieszy. Ja na przykład cieszyłem się jak zespół którego słucham polubił mój post na Instagramie XD
0
Crysis na pewno ci nie hula XD
9
Żeby jeździło, skręcało i hamowało.
0
YouTube i Facebook Barcelony.
0
30 zł różnicy to nie tak mało.
1
Możliwe, radio słucham od święta.
2
Nie słyszałem.
1
Na YouTube właśnie opublikowano krótki wywiad z Pique :)
0
Doskonale widzieliśmy o co ci chodzi :D sam pisałem takie pozdrowienia.
Baw się tam dobrze.
0
Też tak uważam, takie kluby jak Villareal, Betis, Girona są idealne dla niego. Do Barcelony nie nadaje się nawet na ławkę. Myślę, że fajnie by sobie poradził w takich średniakach La Liga.
0
Dzień jak co dzień? :D
1
Problem w tym, że Denisa chyba nikt nie chce a on sam wierzy w swoje umiejętności i chce zostać.
0
To by było zbyt piękne, gdyby udało się sprzedać jeszcze Rafinhę za około 40 milionów. Ale w odejście Gomesa też nie wierzyłem, nawet w wypożyczenie.
8
Pozdrowienia dla La Rambli z salonu :D
Baw się tam dobrze :P
2
Jak dla mnie to Vidal przeszkodził Marcowi, a nie na odwrót. Jak dla mnie nie powinno być karnego.
0
Łapiesz monitor i obracasz.
0
Brakowało mi tego :D
1
Jakieś piwko i Pepsi:D.
0
Priv.
1
Poszło.
1
Priv.