0

Mam nadzieję, że niedługo ogarnę kompa i sobie w to pogram. Może do tego czasu poprawią lekko optymalizację.

0

Gdyby nie to, że nowy PC nie chce hulać to bym sobie pograł :/

6

Nawet teraz możesz wyłączyć subskrypcję, premium i tak skończy się za 10 dni.

4

Przepraszam kolego, trochę mnie poniosło ;(

0

Ale że co?

69

Żegnam.

0

Na oficjalnej stronie organizatora.

1

No ta i5 to nieśmiertelna jest :D

0

No widzisz, też mu zadałem pytanie ale chyba się wstydził odpowiedzieć :v

3

Które to pytanie?

Jasne, że cieszy. Ja na przykład cieszyłem się jak zespół którego słucham polubił mój post na Instagramie XD

0

Crysis na pewno ci nie hula XD

9

Żeby jeździło, skręcało i hamowało.

0

YouTube i Facebook Barcelony.

0

30 zł różnicy to nie tak mało.

1

Możliwe, radio słucham od święta.

2

Nie słyszałem.

1

Na YouTube właśnie opublikowano krótki wywiad z Pique :)

0

Doskonale widzieliśmy o co ci chodzi :D sam pisałem takie pozdrowienia.

Baw się tam dobrze.

0

Też tak uważam, takie kluby jak Villareal, Betis, Girona są idealne dla niego. Do Barcelony nie nadaje się nawet na ławkę. Myślę, że fajnie by sobie poradził w takich średniakach La Liga.

0

Dzień jak co dzień? :D

1

Problem w tym, że Denisa chyba nikt nie chce a on sam wierzy w swoje umiejętności i chce zostać.

0

To by było zbyt piękne, gdyby udało się sprzedać jeszcze Rafinhę za około 40 milionów. Ale w odejście Gomesa też nie wierzyłem, nawet w wypożyczenie.

8

Pozdrowienia dla La Rambli z salonu :D

Baw się tam dobrze :P

2

Jak dla mnie to Vidal przeszkodził Marcowi, a nie na odwrót. Jak dla mnie nie powinno być karnego.

0

Łapiesz monitor i obracasz.

0

Brakowało mi tego :D

1

Jakieś piwko i Pepsi:D.

0

Priv.

1

Poszło.

1

Priv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?