Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że Rakitic od początku. Być może zejdzie na początku drugiej połowy.
0
Oby dzisiaj strzelił z dwie brameczki.
0
To tego nie wiedziałem, w każdym bądź razie info było już dawno temu.
0
To wiem, bo sam mam nc+.
3
Jak głęboko pod ziemią trzeba żyć, żeby nie wiedzieć, że LM przejął Polsat? Przecież informacja o tym była chyba jeszcze przed wakacjami.
0
Jak dla mnie idealna godzina, nie za późno i nie za wcześnie. No i jak ktoś chce to może obejrzeć dwa mecze.
0
Rzadko tam oglądam, ale jakość jest w porządku i nie tnie a internet mam nie najlepszy.
1
I twierdzisz, że dostajesz je za nic? Przecież to można zabić dwóch swoich kolegów z drużyny i nie dostać bana. Także sugerowałbym się opanować podczas grania.
1
Reddit Soccer Streams.
0
Zatoka Braniewo, IV liga.
A miasto ma około 15 tysięcy mieszkańców.
2
Świetnie, liczę na niego :D
0
Niesamowite szczęście, że mamy go w swoich szeregach.
1
No i tego meczu nie zobaczysz na eleven.
1
Potwierdzam.
0
Jak łapiesz wirusy z linków z reddita? xD
0
Ej, ale co z tego że przeprosił?
1
Coutinho ależ podanie.
3
Zmieniło się i to dawno wiadomo. Mecz na Canal plus sport 2
0
już 10 minut tylko, wytrzymasz ;D
0
priv.
0
Prosić można zawsze :D
Poszło.
0
Poszło, ale polskich na dzisiaj nie posiadam ;(
7
O ta:
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
0
Poszło na priv.
Z góry piszę, że polskich na dzisiaj nie mam.
0
Dawaj na priv do mnie.
0
O 16 byłoby idealnie.
0
No i git, można zacząć narzekać.
1
Dobre i to, ja na przykład nie mam takiej zabawki jak globus.
0
Czyli lot na Malediwy przełożony?
0
Ja na przykład zauważyłem, że mieszkają ze mną jeszcze jakieś osoby. Całkiem spoko nawet.