1

Szkoda, że Rakitic od początku. Być może zejdzie na początku drugiej połowy.

0

Oby dzisiaj strzelił z dwie brameczki.

0

To tego nie wiedziałem, w każdym bądź razie info było już dawno temu.

0

To wiem, bo sam mam nc+.

3

Jak głęboko pod ziemią trzeba żyć, żeby nie wiedzieć, że LM przejął Polsat? Przecież informacja o tym była chyba jeszcze przed wakacjami.

0

Jak dla mnie idealna godzina, nie za późno i nie za wcześnie. No i jak ktoś chce to może obejrzeć dwa mecze.

0

Rzadko tam oglądam, ale jakość jest w porządku i nie tnie a internet mam nie najlepszy.

1

I twierdzisz, że dostajesz je za nic? Przecież to można zabić dwóch swoich kolegów z drużyny i nie dostać bana. Także sugerowałbym się opanować podczas grania.

1

Reddit Soccer Streams.

0

Zatoka Braniewo, IV liga.
A miasto ma około 15 tysięcy mieszkańców.

2

Świetnie, liczę na niego :D

0

Niesamowite szczęście, że mamy go w swoich szeregach.

1

No i tego meczu nie zobaczysz na eleven.

1

Potwierdzam.

0

Jak łapiesz wirusy z linków z reddita? xD

0

Ej, ale co z tego że przeprosił?

1

Coutinho ależ podanie.

3

Zmieniło się i to dawno wiadomo. Mecz na Canal plus sport 2

0

już 10 minut tylko, wytrzymasz ;D

0

priv.

0

Prosić można zawsze :D

Poszło.

0

Poszło, ale polskich na dzisiaj nie posiadam ;(

7

0

Poszło na priv.

Z góry piszę, że polskich na dzisiaj nie mam.

0

Dawaj na priv do mnie.

0

O 16 byłoby idealnie.

0

No i git, można zacząć narzekać.

1

Dobre i to, ja na przykład nie mam takiej zabawki jak globus.

0

Czyli lot na Malediwy przełożony?

0

Ja na przykład zauważyłem, że mieszkają ze mną jeszcze jakieś osoby. Całkiem spoko nawet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?