0

Jutro się odbędzie.

0

Ładnie to wykończył Lewandowski.

5

Przecież odwołali dzisiejszy finał, przełożony.

0

Poszło na priv.

0

Brawo Paco, co za spokój

0

Ale brama Reusa!

0

Ale Paco miał okazję na bramkę :O

0

Liczę na fajne spotkanie, mam nadzieję, że Betis zagra również ofensywny futbol.

0

Graliga.pl, jakaś gra od Polsatu.

1

Dobra, kod rozdany.

2

Mam do rozdania kod na Polsat sport Premium na ipli na miesiąc. Jeśli ktoś jest chętny to piszcie priv, kto pierwszy ten lepszy.

1

0

W sumie to może obejrzę, nigdy nie oglądałem jeszcze.

0

Poszedł screen XD

2

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Dembele jest beznadziejny w tym meczu.

0

Ostatnio dużo grał, musi odpocząć.

0

Znajdź plik Fallout4Prefs.ini w folderze z grą a w nim coś takiego:
[Particles]
iMaxDesired=750
i to 750 zmień np. na 250 i zobacz czy pomoże.

3

Wciąż go oszczędza.

0

Może być jeszcze inny mecz, ale na 100% będzie tu mecz Barcelony.

3

[720p] acestream://0d57d4df54ce431bf4b80165e88057a2a6d10846
[540p] acestream://fbf9660baf6c550b0f784220ae9b06c302c98cfa
[396p] acestream://a23b5f135af26c6ddc406091d2161afd5d22fdbf
[216p] acestream://8e0df5659c0af5618720f0485df79841f33f323a
[192p] acestream://d1b8564857b24701e3d1cc123fa20c0deafc96cd

XD

0

0

Jeśli ktoś chce linka to mogę podesłać parę, wtedy proszę pisać na PW (wiadomość prywatna) :)

0

Na każdej przecież działa. Jak to każe ci używać innej? U mnie działa i na Chrome, i na Operze i na Edge.

0

No i prawidłowo :D

0

No jeśli masz niezużyty klucz to tak, da się.

0

Jeśli zdecydujesz się na Ryzeny od AMD to pamiętaj o szybkiej pamięci RAM. No i nie oszczędzaj na zasilaczu :)

0

Zwyczajnie wchodzisz na stronę https://www.reddit.com/r/soccerstreams/,
szukasz meczu, który cię interesuje i wybierasz spośród udostępnionych tam linków. Wszystko masz ładnie opisane (język komentarza, jakość, czy działa na telefonach itp) także powinieneś dać radę.

1

Do gier lepszy Intel ale aktualnie ceny procesorów Intela to jakaś kpina, więc AMD jest lepszym wyborem na ten moment.

#RyzenHere :v

1

Znalazłem jak coś XD
Reddit ma wszystko
Znaczy kolega znalazł i mi wysłał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?