Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro się odbędzie.
0
Ładnie to wykończył Lewandowski.
5
Przecież odwołali dzisiejszy finał, przełożony.
0
Poszło na priv.
0
Brawo Paco, co za spokój
0
Ale brama Reusa!
0
Ale Paco miał okazję na bramkę :O
0
Liczę na fajne spotkanie, mam nadzieję, że Betis zagra również ofensywny futbol.
0
Graliga.pl, jakaś gra od Polsatu.
1
Dobra, kod rozdany.
2
Mam do rozdania kod na Polsat sport Premium na ipli na miesiąc. Jeśli ktoś jest chętny to piszcie priv, kto pierwszy ten lepszy.
1
https://www.facebook.com/adikradzi/
Proszę
0
W sumie to może obejrzę, nigdy nie oglądałem jeszcze.
0
Poszedł screen XD
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Dembele jest beznadziejny w tym meczu.
0
Ostatnio dużo grał, musi odpocząć.
0
Znajdź plik Fallout4Prefs.ini w folderze z grą a w nim coś takiego:
[Particles]
iMaxDesired=750
i to 750 zmień np. na 250 i zobacz czy pomoże.
3
Wciąż go oszczędza.
0
Może być jeszcze inny mecz, ale na 100% będzie tu mecz Barcelony.
3
[720p] acestream://0d57d4df54ce431bf4b80165e88057a2a6d10846
[540p] acestream://fbf9660baf6c550b0f784220ae9b06c302c98cfa
[396p] acestream://a23b5f135af26c6ddc406091d2161afd5d22fdbf
[216p] acestream://8e0df5659c0af5618720f0485df79841f33f323a
[192p] acestream://d1b8564857b24701e3d1cc123fa20c0deafc96cd
XD
0
Luknij sobie tutaj:
https://fanboy.pl/zestawy-komputerowe/zestawy-komputerowe-dla-graczy-listopad-2018/
Ziomek zna się na rzeczy :D
0
Jeśli ktoś chce linka to mogę podesłać parę, wtedy proszę pisać na PW (wiadomość prywatna) :)
0
Na każdej przecież działa. Jak to każe ci używać innej? U mnie działa i na Chrome, i na Operze i na Edge.
0
No i prawidłowo :D
0
No jeśli masz niezużyty klucz to tak, da się.
0
Jeśli zdecydujesz się na Ryzeny od AMD to pamiętaj o szybkiej pamięci RAM. No i nie oszczędzaj na zasilaczu :)
0
Zwyczajnie wchodzisz na stronę https://www.reddit.com/r/soccerstreams/,
szukasz meczu, który cię interesuje i wybierasz spośród udostępnionych tam linków. Wszystko masz ładnie opisane (język komentarza, jakość, czy działa na telefonach itp) także powinieneś dać radę.
1
Do gier lepszy Intel ale aktualnie ceny procesorów Intela to jakaś kpina, więc AMD jest lepszym wyborem na ten moment.
#RyzenHere :v
1
Znalazłem jak coś XD
Reddit ma wszystko
Znaczy kolega znalazł i mi wysłał.