0

Ja pykam, ale to moja pierwsza część gry. Jak najbardziej zadowolony.

0

Pójdzie.

6

Ja tam w niego wierzę. Trochę utrudnia swoją sytuację, ale dalej może mu się udać. Liczę na niego.

0

Tym bardziej, że Eleveny są na nc+go... :D
Chociaż na stronie Eleven obraz płynniejszy.

0

Na pół roku za 90 zł masz dostęp do całej oferty Eleven. Nie jest źle, tylko że ja z tego korzystałem okazjonalnie a skorzystałem z kodu bo liczyłem, że może się przydać. I przydało, ale nie na tyle żeby za to płacić. Szkoda mi teraz tych pieniążków xd

0

Dokładnie, przecież mnie nie zjedzą.

0

Trzeba zrobić biznes z tego xD. Będziemy udostępniać konto na pojedynczy mecz za jakąś małą sumkę i w końcu się nam zwróci :v bo ja tego używam raz na ruski rok.

0

A masz na mailu jakieś potwierdzenie o tym, że anulowales subskrypcje?

0

To był zwyczajny kod promocyjny, więc wydaje mi się że nie było żadnego haczyka. No ale ja najwidoczniej najzwyczajniej zapomniałem anulować subskrypcje bo nie mam żadnego potwierdzenia anulowania subskrypcji.

0

Jest napisane o automatycznym odnawianiu, więc najpewniej zapomniałem odpiąć kartę.

0

Potwierdzenie na mailu?

0

Też mi się wydawało, że usunąłem kartę...
Napisz czy ten mail coś zdziałał, może uda się coś ugrać

11

Cholera, zapomniałem anulować subskrypcje eleven i właśnie zabrało mi 90 zł :v wiedziałem, że te darmowe pół roku mi się odbije bokiem.

4

Kurde, kibicuję mu strasznie, ale jeśli dalej będzie się tak zachowywał to kiepsko to widzę.

0

Rób, miała być rakieta :D

0

genialny filmik :D

4

a mi sie podoba.

0

Taktyk, może dorzucę coś od siebie jak zobaczę co cię interesuje.

2

Bez sensu, przecież on pisze też normalne komentarze. Gdyby tylko wrzucał info to można by się zastanowić.

0

Jakiś konkretny gatunek?

0

Słabo to wygląda, myslałem że na Warmii będzie lepiej :D

0

Pewnie dlatego nikt się nie zgłasza.
Ale nic, kod dalej nierozdany. jakby ktoś jednak był chętny to pisać śmiało, mi się to nie przyda a może akurat ktoś skorzysta.

2

Robi wrażenie, trzeba przyznać.

0

Wygrałem coś takiego jak "internet lte abonament 0 zł przez pierwsze 12 miesiecy" do Plusa w gralidze. Jeśli jest ktoś chętny na kodzik to pisać priv, kto pierwszy ten lepszy.

0

Usunąłeś piosenkę? Jak wchodzę w link to wyskakuje komunikat, że wideo zostało usunięte przez autora.

0

W FIFĘ pograj :D

Wikingowie

0

Wiem o czym mówisz, co prawda w FUTA nie miałem okazji nigdy pograć (a podejrzewam, że o to chodzi) ale w innych grach też często się denerwowałem. Później jednak mi przeszło i już nie denerwuję się grając w multi :D
Czasem się zdarza, ale to tak rzadko, że szkoda o tym wspominać.

0

Wystarczy się nie denerwować.

0

Z tego co widzę to nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?