Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pykam, ale to moja pierwsza część gry. Jak najbardziej zadowolony.
0
Pójdzie.
6
Ja tam w niego wierzę. Trochę utrudnia swoją sytuację, ale dalej może mu się udać. Liczę na niego.
0
Tym bardziej, że Eleveny są na nc+go... :D
Chociaż na stronie Eleven obraz płynniejszy.
0
Na pół roku za 90 zł masz dostęp do całej oferty Eleven. Nie jest źle, tylko że ja z tego korzystałem okazjonalnie a skorzystałem z kodu bo liczyłem, że może się przydać. I przydało, ale nie na tyle żeby za to płacić. Szkoda mi teraz tych pieniążków xd
0
Dokładnie, przecież mnie nie zjedzą.
0
Trzeba zrobić biznes z tego xD. Będziemy udostępniać konto na pojedynczy mecz za jakąś małą sumkę i w końcu się nam zwróci :v bo ja tego używam raz na ruski rok.
0
A masz na mailu jakieś potwierdzenie o tym, że anulowales subskrypcje?
0
To był zwyczajny kod promocyjny, więc wydaje mi się że nie było żadnego haczyka. No ale ja najwidoczniej najzwyczajniej zapomniałem anulować subskrypcje bo nie mam żadnego potwierdzenia anulowania subskrypcji.
0
Jest napisane o automatycznym odnawianiu, więc najpewniej zapomniałem odpiąć kartę.
0
Potwierdzenie na mailu?
0
Też mi się wydawało, że usunąłem kartę...
Napisz czy ten mail coś zdziałał, może uda się coś ugrać
11
Cholera, zapomniałem anulować subskrypcje eleven i właśnie zabrało mi 90 zł :v wiedziałem, że te darmowe pół roku mi się odbije bokiem.
4
Kurde, kibicuję mu strasznie, ale jeśli dalej będzie się tak zachowywał to kiepsko to widzę.
0
Rób, miała być rakieta :D
0
genialny filmik :D
4
a mi sie podoba.
0
Taktyk, może dorzucę coś od siebie jak zobaczę co cię interesuje.
1
https://makeameme.org/meme/kura-kiedy-to-5b1d3a
2
Bez sensu, przecież on pisze też normalne komentarze. Gdyby tylko wrzucał info to można by się zastanowić.
0
Jakiś konkretny gatunek?
0
Słabo to wygląda, myslałem że na Warmii będzie lepiej :D
0
Pewnie dlatego nikt się nie zgłasza.
Ale nic, kod dalej nierozdany. jakby ktoś jednak był chętny to pisać śmiało, mi się to nie przyda a może akurat ktoś skorzysta.
2
Robi wrażenie, trzeba przyznać.
0
Wygrałem coś takiego jak "internet lte abonament 0 zł przez pierwsze 12 miesiecy" do Plusa w gralidze. Jeśli jest ktoś chętny na kodzik to pisać priv, kto pierwszy ten lepszy.
0
Usunąłeś piosenkę? Jak wchodzę w link to wyskakuje komunikat, że wideo zostało usunięte przez autora.
0
W FIFĘ pograj :D
Wikingowie
0
Wiem o czym mówisz, co prawda w FUTA nie miałem okazji nigdy pograć (a podejrzewam, że o to chodzi) ale w innych grach też często się denerwowałem. Później jednak mi przeszło i już nie denerwuję się grając w multi :D
Czasem się zdarza, ale to tak rzadko, że szkoda o tym wspominać.
0
Wystarczy się nie denerwować.
0
Z tego co widzę to nie.