0

Masz parę ciekawostek na zapas czy codziennie szukasz co by tutaj wrzucić?

1

No ta liga indyjska w Polsacie kusi.

0

Za dużo FIFY zapewne :D

8

Zmiana jak najbardziej na plus.

0

No tak, nie każdego na to stać.

0

Przecie jest.

0

To już jest koniec...

0

Według mnie się osłabili, bo jednak stukał im te bramki aż miło. Ale nie osłabili się na tyle, żeby nie liczyć się w walce o mistrzostwo, tak jak tu niektórzy uważają. To dalej mocna drużyna, tylko jak na razie bez wyraźnego lidera.

1

Po części, to prawda. Nie chcesz płacić, to nie płać. Z drugiej strony to jawna kradzież, 40 zł za tydzień gdzie mecze są tylko we wtorek i środę. XD

Zrobiliby tańszy dostęp i więcej ludzi by kupiło, ale po coo.

2

To nie jest Złota Piłka.

0

Oby to nie był celowy zabieg :D

1

Mi się ich studio strasznie ciężko ogląda. Ta ich interaktywna plazma rozbraja (jeszcze im się zacina) system, jak dla mnie wygląda to strasznie nieprofesjonalnie. W nc+ studio wyglądało lepiej, przynajmniej dla mnie. Ale nie będę tylko hejtował i też pochwalę jakość obrazu, bo faktycznie w porównaniu do Eleven to niebo a ziemia.

1

Nawet na tydzień się nie opłaca płacić 4 dyszek a co dopiero za jeden mecz.

0

Jestem. :D.

0

Studio Polsatu. Ale ciężko się to ogląda...

0

No proszę jaka interaktywna plazma xd

4

A jak nie mam kciuków?

1

Nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Odpowiedział ci na zadane pytanie XD

1

Priv.

0

Weź to napisz po polsku :D

0

Przecież LM jest też w nc+.

7

A redaktorzy są specjalni?

0

Tak jak wyżej, napisz na pierwszym lepszym forum komputerowym. Zapewne tak samo napiszą ci o tym programie FRST i ci pomogą.

1

Masz zaufane strony:

https://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-rockstar-grand-theft-auto-v/

https://www.cdkeys.com/pc/games/grand-theft-auto-v-5-pc-cd-key



GTA V wyszło w 2015 na PC.
Nawet zakładając, że wyszłoby w 2017 to nic dziwnego, że trzymałaby cenę w 2018.

1

Poszło, sorry że dopiero teraz.
Ale ogólnie nie wiem po co męczyć się z polskimi transmisjami jak zagraniczne hulają aż miło.

0

Chodzi o mecz City? Jeśli tak to podesłałem jakieś linki na priv. :D

0

Buffstreamz rządzi, nigdy nie zawodzi ♥

0

Nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?