Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz parę ciekawostek na zapas czy codziennie szukasz co by tutaj wrzucić?
1
No ta liga indyjska w Polsacie kusi.
0
Za dużo FIFY zapewne :D
8
Zmiana jak najbardziej na plus.
0
No tak, nie każdego na to stać.
0
Przecie jest.
0
To już jest koniec...
0
Według mnie się osłabili, bo jednak stukał im te bramki aż miło. Ale nie osłabili się na tyle, żeby nie liczyć się w walce o mistrzostwo, tak jak tu niektórzy uważają. To dalej mocna drużyna, tylko jak na razie bez wyraźnego lidera.
1
Po części, to prawda. Nie chcesz płacić, to nie płać. Z drugiej strony to jawna kradzież, 40 zł za tydzień gdzie mecze są tylko we wtorek i środę. XD
Zrobiliby tańszy dostęp i więcej ludzi by kupiło, ale po coo.
2
To nie jest Złota Piłka.
0
Oby to nie był celowy zabieg :D
1
Mi się ich studio strasznie ciężko ogląda. Ta ich interaktywna plazma rozbraja (jeszcze im się zacina) system, jak dla mnie wygląda to strasznie nieprofesjonalnie. W nc+ studio wyglądało lepiej, przynajmniej dla mnie. Ale nie będę tylko hejtował i też pochwalę jakość obrazu, bo faktycznie w porównaniu do Eleven to niebo a ziemia.
1
Nawet na tydzień się nie opłaca płacić 4 dyszek a co dopiero za jeden mecz.
0
Jestem. :D.
0
Studio Polsatu. Ale ciężko się to ogląda...
0
No proszę jaka interaktywna plazma xd
4
A jak nie mam kciuków?
1
Nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Odpowiedział ci na zadane pytanie XD
1
Priv.
0
Weź to napisz po polsku :D
0
Przecież LM jest też w nc+.
7
A redaktorzy są specjalni?
0
Tak jak wyżej, napisz na pierwszym lepszym forum komputerowym. Zapewne tak samo napiszą ci o tym programie FRST i ci pomogą.
1
Masz zaufane strony:
https://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-rockstar-grand-theft-auto-v/
https://www.cdkeys.com/pc/games/grand-theft-auto-v-5-pc-cd-key
GTA V wyszło w 2015 na PC.
Nawet zakładając, że wyszłoby w 2017 to nic dziwnego, że trzymałaby cenę w 2018.
1
Poszło, sorry że dopiero teraz.
Ale ogólnie nie wiem po co męczyć się z polskimi transmisjami jak zagraniczne hulają aż miło.
0
Chodzi o mecz City? Jeśli tak to podesłałem jakieś linki na priv. :D
0
Buffstreamz rządzi, nigdy nie zawodzi ♥
0
Nie.