0

Mogę wiedzieć z czym masz problem? To nie jest skomplikowane.

0

Do pracy, trzeba sobie trochę dorobić w wakacje, więc nie tym razem :(

1

Nie wstaję bo do pracy trzeba się wyspać :D

1

Kolego, zapodaj jakieś włoskie rapsy tylko nie te same co jakiś czas temu XD. Wpada w ucho i to niezależnie czego się słucha na co dzień :D

4

Dobre pomarańczowe XD

8

Ja jakbym poszedł to też bym pewnie musiał nosić XD. Okulary to nic strasznego.

2

Grill chyba wchodzi porządnie XD

1

No to jak przelew to nie ma problemu. Liczę, że to wpisowe nie będzie kosztowało niewiadomo ile.

1

Wbrew pozorom obudowa to też ważny element. Zmieścić się może zmieszczą, ale wentylacja może kuleć. Ile byś mógł wydać na obudowę?

3

Bierz, Xiaomi to Xiaomi. Będzie działać.

2

Dziękuję bardzo, będę w takim razie wypatrywał informacji o rekrutacji.

1

Dzięki za info. A płatność, jakieś wpisowe czy coś takiego, jak się dokonuje, przelewem czy w jakiś inny sposób?

1

Właśnie, kiedy znowu będzie rekrutacja? Bo chciałem się zapisać.

2

No to życzę Ci tego, żeby nie było :D

5

W końcu burza.

7

Jak coś to będziemy o tobie pamiętać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czytasz komentarze na głos?

1

Wydaje mi się, że mecze La Ligi będą puszczać na Canal + Sport 1 i 2. Ale tak naprawdę jeszcze niewiadomo, może być tak, że np. El Clasico na nsport puszczą.

1

Na nsport z tego co pamiętam nigdy nie leciały mecze La Ligi.

0

Wincyj ramu!
A tak szczerze to określ się troszkę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

No shit, Sherlock :D

1

W tamtym sezonie paru użytkowników, w tym ja, szukało linków i się nimi dzieliło więc w tym sezonie będzie pewnie tak samo. Dla mnie to nie problem, a linki które znajdowałem (Reddit, kocham cię) zawsze działają. Tylko, że bez polskiego komentarza.

0

No tak zgaduję, ja byłem na Sociedad i zapłaciłem 90 euro, też któryś z laterali.

1

Myślę, że tak i dla mnie to również będzie pewniak. Po remoncie to będzie genialnie wyglądało.

0

No ja się akurat nie wybieram niestety :D

0

Na oficjalnej stronie Barcelony. Ceny pewnie będą się wahały od jakichś 50 euro, do około 80.

0

Za jakiś czas na 100%, na Valencie w poprzednim sezonie w kwietniu otwarta sprzedaż zaczęła się chyba jakiś tydzień albo dwa przed meczem

0

O, zdążyłem na ostatnie 30 sekund meczu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?