Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogę wiedzieć z czym masz problem? To nie jest skomplikowane.
0
Do pracy, trzeba sobie trochę dorobić w wakacje, więc nie tym razem :(
1
Nie wstaję bo do pracy trzeba się wyspać :D
1
Kolego, zapodaj jakieś włoskie rapsy tylko nie te same co jakiś czas temu XD. Wpada w ucho i to niezależnie czego się słucha na co dzień :D
4
Dobre pomarańczowe XD
8
Ja jakbym poszedł to też bym pewnie musiał nosić XD. Okulary to nic strasznego.
2
Grill chyba wchodzi porządnie XD
1
No to jak przelew to nie ma problemu. Liczę, że to wpisowe nie będzie kosztowało niewiadomo ile.
1
Wbrew pozorom obudowa to też ważny element. Zmieścić się może zmieszczą, ale wentylacja może kuleć. Ile byś mógł wydać na obudowę?
3
Bierz, Xiaomi to Xiaomi. Będzie działać.
2
Dziękuję bardzo, będę w takim razie wypatrywał informacji o rekrutacji.
1
Dzięki za info. A płatność, jakieś wpisowe czy coś takiego, jak się dokonuje, przelewem czy w jakiś inny sposób?
1
Właśnie, kiedy znowu będzie rekrutacja? Bo chciałem się zapisać.
2
No to życzę Ci tego, żeby nie było :D
5
W końcu burza.
7
Jak coś to będziemy o tobie pamiętać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czytasz komentarze na głos?
1
Wydaje mi się, że mecze La Ligi będą puszczać na Canal + Sport 1 i 2. Ale tak naprawdę jeszcze niewiadomo, może być tak, że np. El Clasico na nsport puszczą.
1
Na nsport z tego co pamiętam nigdy nie leciały mecze La Ligi.
0
Wincyj ramu!
A tak szczerze to określ się troszkę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
No shit, Sherlock :D
1
W tamtym sezonie paru użytkowników, w tym ja, szukało linków i się nimi dzieliło więc w tym sezonie będzie pewnie tak samo. Dla mnie to nie problem, a linki które znajdowałem (Reddit, kocham cię) zawsze działają. Tylko, że bez polskiego komentarza.
0
No tak zgaduję, ja byłem na Sociedad i zapłaciłem 90 euro, też któryś z laterali.
1
Myślę, że tak i dla mnie to również będzie pewniak. Po remoncie to będzie genialnie wyglądało.
0
No ja się akurat nie wybieram niestety :D
0
Na oficjalnej stronie Barcelony. Ceny pewnie będą się wahały od jakichś 50 euro, do około 80.
0
Za jakiś czas na 100%, na Valencie w poprzednim sezonie w kwietniu otwarta sprzedaż zaczęła się chyba jakiś tydzień albo dwa przed meczem
0
O, zdążyłem na ostatnie 30 sekund meczu xd