Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyjemniej się czyta przynajmniej te wypociny niektórych xD
1
Skillet - The Resistance
Papa Roach - Traumatic
Skillet - Falling Inside The Black
Three Days Grace - Let You Down
Ledger - Ruins
Disturbed - Decadence
Papa Roach - None Od The Above
Three Days Grace - Misery Loves My Company
Saint Asonia - Dying Slowly
Saint Asonia - Fairytale
Mógłbym jeszcze wymieniać ale to tak na szybko :D
0
Takie prawdziwe :o.
0
Skillet.
0
Porównanie Neymara do Ronaldo jest troszkę nie na miejscu moim zdaniem.
0
Zarwali nockę, żeby mecz obejrzeć to teraz lekko poirytowani może.
0
Słabo, u mnie już ojciec się kręci i zaraz jedzie na grzyby :D
0
Sport.tvp.pl?
1
Dobra. Wytrzymałem xD teraz tylko nie usnąć w czasie meczu
1
Mam nadzieję, że odpali.
0
Około 90 km do Barczewa mam, zastanowię się.
1
Chętnie XD napisz gdzie to może wpadnę
0
Podziwiam, tak łatwo znajdować sobie sposób na nudę.
0
No to po co wysypywałeś?
0
Jak ty to robisz XD. Po co wstawać tak wcześnie?
2
Ban. Niestety.
2
Polska piłka to też karykatura piłki nożnej jakby nie patrzeć. Więc wszystko się zgadza.
0
Ja w overwatcha, tylko PC w naprawie jakiś czas już.
0
Najlepsze są argumenty że woda się nie przykleja do geoidy.
0
Zobaczyłem księżyc wow, szkoda że już po wszystkim XD
0
Właśnie też na chwilę się pokazał, żeby schować się za chmurką znowu.
0
Mieszkam na wsi i przez ułamek sekundy widziałem ledwo księżyc. Chociaż tyle.
0
Wiem, chociaż tyle zobaczyłem.
0
Ja tylko lekko światełko Marsa widzę. Szkoda, akurat dzisiaj chmury musiały zasłonić a u mnie nigdy nie było problemu z oglądaniem nieba...
0
Widać tylko mocno świecący punkcik na lekko pomarańczowy kolor, więc pewnie księżyc zasłonięty chmurami. Szkoda
0
Przynajmniej coś zobaczyłeś.
0
No szkoda, ja też dalej nic nie widzę.
0
Myślałem, że i u mnie będzie widać ale gdzie tam XD
14
To jest hologram kolego :)
0
Warmińsko-mazurskie i też naprawdę nic nie ma. Z żadnej strony.