1

Steam na przykład, polecam.

4

Malcom zapewne.

1

Ale nie przyjdzie. Z resztą i bez transferu Pogby i tak sobie nie pogra, tak myślę.

0

Nie lubię go za jego zachowanie poza boiskiem, ale piłkarzem jest fenomenalnym. Szkoda, że tak późno do nas przychodzi.

Powodzenia Arturo!

3

Kolejny sezon bez odpoczynku, ten człowiek to maszyna.

31

Mi tak szczerze już wystarczy transferów do klubu.

13

Jakby nie patrzeć to Barcelona to jego nowy dom :D

0

Ten to nie wiem za co dostaje bany, nie widziałem jeszcze żadnego komentarza w jego wykonaniu, który zasługiwałby na bana :P

Albo ja za mało siedzę na La Rambli albo administracja tak szybko usuwa komentarze i banuje, że nie widzę.

1

Bo to rozciągnęło się przez całą podróż pociągiem, więc nie wiem jak to nazwać. Po prostu siedziałem w przedziale z dość ciekawym pasażerem, który sprokurował parę dziwnych sytuacji :D ale naprawdę nie wiem jak to opisać.

1

W sumie była jeszcze jedna sytuacja, ale była tak złożona i skomplikowana, że musiałabym napisać wypracowanie a i tak nie ukazałbym komizmu tej sytuacji :/

3

Ostatnio jechałem po siostrę na dworzec główny w Gdańsku tramwajem i ktoś (nie wiem czy niechcący czy specjalnie) puścił hymn ZSRR na głośniku, głośność na maksa. Akurat los chciał, że z tyłu siedział Rusek - wstał i zaczął śpiewać, a gdy muzyka ustała wstał i zaczął się śmiać, a z nim połowa tramwaju XD

8

Dobra fabuła na jakiś film :D

3

Mecz jutro, dojadą XD

0

To niezły piwosz.

0

Nie lubię popu, tak po prostu.

0

Do 2 na luzie wytrzymam, nie wiem tylko czy nie zasnę w trakcie. W wakacje właśnie zasypiam o 4/5 i do tej ciężko mi wytrzymać i jeszcze nie zasnąć.

0

Nie, na kanałach Polsatu.

0

Masz swój wieżowiec? Zazdro

0

Nie możesz wejść na futwiz.com i sprawdzić samemu? :D

0

Nie będą, bo zmieniły się przepisy.

5

A Socjopata miałby swój kącik, "Typy Socjopaty"?

1

Jakby to miało wyglądać twoim zdaniem?

1

Generalnie to szacun ale przed meczami i tak będą pytali o linki mimo tego, że będą 2 komentarze niżej.

0

I stamtąd pewnie będą linki brane :D ja sam z reddita wysyłam ludziom linki :P

1

Braniewo, jesteśmy z tobą.

0

Nie.

0

No, ale jak takie rzeczy jak w South Parku to chyba jednak śmierć jest lepsza.

0

Chyba jednak zginąć, nie wiadomo co oni tam by ze mną robili :P

0

Zawsze są wyjątki od reguły :D

4

Nie bój żaby, nie ma takiego samolotu który nie wrócił na ziemię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?