Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Steam na przykład, polecam.
4
Malcom zapewne.
1
Ale nie przyjdzie. Z resztą i bez transferu Pogby i tak sobie nie pogra, tak myślę.
0
Nie lubię go za jego zachowanie poza boiskiem, ale piłkarzem jest fenomenalnym. Szkoda, że tak późno do nas przychodzi.
Powodzenia Arturo!
3
Kolejny sezon bez odpoczynku, ten człowiek to maszyna.
31
Mi tak szczerze już wystarczy transferów do klubu.
13
Jakby nie patrzeć to Barcelona to jego nowy dom :D
0
Ten to nie wiem za co dostaje bany, nie widziałem jeszcze żadnego komentarza w jego wykonaniu, który zasługiwałby na bana :P
Albo ja za mało siedzę na La Rambli albo administracja tak szybko usuwa komentarze i banuje, że nie widzę.
1
Bo to rozciągnęło się przez całą podróż pociągiem, więc nie wiem jak to nazwać. Po prostu siedziałem w przedziale z dość ciekawym pasażerem, który sprokurował parę dziwnych sytuacji :D ale naprawdę nie wiem jak to opisać.
1
W sumie była jeszcze jedna sytuacja, ale była tak złożona i skomplikowana, że musiałabym napisać wypracowanie a i tak nie ukazałbym komizmu tej sytuacji :/
3
Ostatnio jechałem po siostrę na dworzec główny w Gdańsku tramwajem i ktoś (nie wiem czy niechcący czy specjalnie) puścił hymn ZSRR na głośniku, głośność na maksa. Akurat los chciał, że z tyłu siedział Rusek - wstał i zaczął śpiewać, a gdy muzyka ustała wstał i zaczął się śmiać, a z nim połowa tramwaju XD
8
Dobra fabuła na jakiś film :D
3
Mecz jutro, dojadą XD
0
To niezły piwosz.
0
Nie lubię popu, tak po prostu.
0
Do 2 na luzie wytrzymam, nie wiem tylko czy nie zasnę w trakcie. W wakacje właśnie zasypiam o 4/5 i do tej ciężko mi wytrzymać i jeszcze nie zasnąć.
0
Nie, na kanałach Polsatu.
0
Masz swój wieżowiec? Zazdro
0
Nie możesz wejść na futwiz.com i sprawdzić samemu? :D
0
Nie będą, bo zmieniły się przepisy.
5
A Socjopata miałby swój kącik, "Typy Socjopaty"?
1
Jakby to miało wyglądać twoim zdaniem?
1
Generalnie to szacun ale przed meczami i tak będą pytali o linki mimo tego, że będą 2 komentarze niżej.
0
I stamtąd pewnie będą linki brane :D ja sam z reddita wysyłam ludziom linki :P
1
Braniewo, jesteśmy z tobą.
0
Nie.
0
No, ale jak takie rzeczy jak w South Parku to chyba jednak śmierć jest lepsza.
0
Chyba jednak zginąć, nie wiadomo co oni tam by ze mną robili :P
0
Zawsze są wyjątki od reguły :D
4
Nie bój żaby, nie ma takiego samolotu który nie wrócił na ziemię.