Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
To od ciebie zależy. Ja np zawsze wolę koszulki bez nazwiska.
0
Ciekawe ile kosztuje kupno koszulki i dodanie własnego nadruku, jeśli cenowo tak samo jak w Barcelonie to można oszczędzić 20 funtów :D
3
Nie mogą dokończyć, bo Gaudi podczas budowy, gdy jeszcze żył, zamiast trzymać się planów bardzo dużo improwizował.
3
Myślałem, że zobaczyłem łysego z Brazzers XD
0
Na oficjalnej stronie nc+ była taka informacja.
16
Jak się siedzi za niewinność? :D
0
Ja nie mogłem się doczekać i kupiłem, ale jeszcze jej nie ubrałem :D na żywo wygląda jeszcze ładniej ;)
0
W sklepie Barcelony w maju kosztowała 85 euro.
1
No jak zobaczyłem twój nick gdzieś w jakiejś dyskusji to od razu wszedłem na twój profil i sprawdziłem jaki dzisiaj temat i coś tam skrobnąłem.
No spam jest, ale spróbuj jeszcze parę dni pod rząd. Może będzie z czasem większy odzew.
1
Wchodzę sobie do sklepu z koszulkami i pamiątkami (w Barcelonie), sklep prowadzi jakiś Arab. Rozmawiam chwilę z mamą i nagle ten Arab do nas po polsku nawija i mówi, że nazywa się Andrzej. Normalnie po polsku sobie z Arabem rozmawialiśmy XD.
0
>Narzekaj na posty o Pogbie
>Napisz post o Pogbie
36
A to ten typ kibiców, którzy piszą komentarze typu "Neymar, Ronaldo, Pogba, Hazard [...] = Messi's right leg" :D
0
Spoko, do usług :D
1
Po co, ten przecinek?
23
https://jbzdy.pl/obr/790429/anegdotka-xd
Taka anegdotka :D
5
Bez przesady, ma się zapaść pod ziemię? Tak jakby tylko on kopiował takie rzeczy.
4
Uuuuu przypał.
0
A co się stało?
22
Tak, wiemy. I stali w korku pod Grudziądzem :D
0
Nic nie zniszczy, jak nie w tym sezonie to w następnym będzie grał.
0
Jak Vidal był dzisiaj w szatni to szafka Arthura była oznaczona numerem 8.
0
Arthur 8, raczej już pewne.
0
Dzięki.
0
Tak, taki program.
0
Może się za to taka UEFA czy FIFA przyczepić?
0
Może i tak. Nie pomyślałem o tym w sumie.
0
Denis dalej wierzy w sobie umiejętności. Dlatego nie odda.
0
Jest tam też Vidal, więc nie sugerowałbym się tym za bardzo. Ale fajny trop.
37
Trochę nie rozumiem, prawie wszystkie kluby ryzykują i dają szansę jakiemuś wychowankowi/młodemu zawodnikowi to dlaczego tutaj nie można? Ernesto, c'mon.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika