24

To od ciebie zależy. Ja np zawsze wolę koszulki bez nazwiska.

0

Ciekawe ile kosztuje kupno koszulki i dodanie własnego nadruku, jeśli cenowo tak samo jak w Barcelonie to można oszczędzić 20 funtów :D

3

Nie mogą dokończyć, bo Gaudi podczas budowy, gdy jeszcze żył, zamiast trzymać się planów bardzo dużo improwizował.

3

Myślałem, że zobaczyłem łysego z Brazzers XD

0

Na oficjalnej stronie nc+ była taka informacja.

16

Jak się siedzi za niewinność? :D

0

Ja nie mogłem się doczekać i kupiłem, ale jeszcze jej nie ubrałem :D na żywo wygląda jeszcze ładniej ;)

0

W sklepie Barcelony w maju kosztowała 85 euro.

1

No jak zobaczyłem twój nick gdzieś w jakiejś dyskusji to od razu wszedłem na twój profil i sprawdziłem jaki dzisiaj temat i coś tam skrobnąłem.

No spam jest, ale spróbuj jeszcze parę dni pod rząd. Może będzie z czasem większy odzew.

1

Wchodzę sobie do sklepu z koszulkami i pamiątkami (w Barcelonie), sklep prowadzi jakiś Arab. Rozmawiam chwilę z mamą i nagle ten Arab do nas po polsku nawija i mówi, że nazywa się Andrzej. Normalnie po polsku sobie z Arabem rozmawialiśmy XD.

0

>Narzekaj na posty o Pogbie

>Napisz post o Pogbie

36

A to ten typ kibiców, którzy piszą komentarze typu "Neymar, Ronaldo, Pogba, Hazard [...] = Messi's right leg" :D

0

Spoko, do usług :D

1

Po co, ten przecinek?

23

5

Bez przesady, ma się zapaść pod ziemię? Tak jakby tylko on kopiował takie rzeczy.

4

Uuuuu przypał.

0

A co się stało?

22

Tak, wiemy. I stali w korku pod Grudziądzem :D

0

Nic nie zniszczy, jak nie w tym sezonie to w następnym będzie grał.

0

Jak Vidal był dzisiaj w szatni to szafka Arthura była oznaczona numerem 8.

0

Arthur 8, raczej już pewne.

0

Dzięki.

0

Tak, taki program.

0

Może się za to taka UEFA czy FIFA przyczepić?

0

Może i tak. Nie pomyślałem o tym w sumie.

0

Denis dalej wierzy w sobie umiejętności. Dlatego nie odda.

0

Jest tam też Vidal, więc nie sugerowałbym się tym za bardzo. Ale fajny trop.

37

Trochę nie rozumiem, prawie wszystkie kluby ryzykują i dają szansę jakiemuś wychowankowi/młodemu zawodnikowi to dlaczego tutaj nie można? Ernesto, c'mon.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?