Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy widzę że znajomi pykają, więc chyba działają.
0
@Criss18Barca u mnie tak samo, wszystko obok przechodziło.
1
@puyol_presidend5 no pamiętamy, i co?
0
@JordiElNino Myślę, że mogą to zrobić
0
@dawid.herman8 na oficjalnej stronie klubu.
1
Obejrzałby sobie człowiek takie Levante :v
1
@LS Bardzo fajne :D
0
Jakie są wasze najnowsze muzyczne odkrycia? Ja 2 miesiące temu znalazłem taki zespół jak Spiritbox, tutaj ich najnowszy singiel:
Chętnie poznam co u was ostatnio ciekawego leci :D
0
@Edoss Fejk, nawet się nie ma co zastanawiać. To nawet nie jest jego oficjalne konto
0
@45M4R ja gram, ostatnio co prawda mniej ale można coś pyknąć czasem.
0
@PEDRIII Czasem na pewno zerknę.
1
@koziar Red Dead Redemption 2
0
Osoby mieszkające w Trójmieście, jakieś nieoczywiste atrakcje polecacie? Wybieram się na dwa dni w następnym tygodniu z ekipą i szukamy czegoś poza plażami, molo tu i tu itp :D
0
@MSN1998 Mój znajomy właśnie taką kupił, bardzo fajne autko.
0
@meteo100 @IronSanHybrid @DaPidejpi @LS dzięki, wystarczyło włączyć stronę jeszcze raz i już jest.
0
Czemu na tvpsport.pl nie ma komentarza?
0
@Quavosk Spotify, kiedyś Tidal.
0
Co tam się dzieje w tym hejtparku XD
0
Orientuje się ktoś w cenach używanych konsol? Chętnie pozbyłbym się PS3 i Xboxa 360 z paroma grami.
0
To Iga jest tak dobra w tym meczu czy jej rywalka taka słaba? Przecież ona nawet nie próbuje biegać.
1
miękkie starcie XD
chłop mu stanął na stopę, co ten komentator gada
1
No i Świątek wygrała, elegancko
1
@Bykunn rzadko choruję, więc liczę, że akurat na szczepionki też się nie rozchoruję.
Trochę słabo, że nie można przełożyć drugiej dawki jak jest się chorym.
1
@macio_944 Również Pfizer.
3
No i w piątek szczepienie :D
Początkowo miałem termin na 2 czerwca i to do miasta 50 km dalej, ale jednak znalazł się bliższy termin w moim mieście
0
@clyde co za bezsens, że po wyjściu z gry przez niego zalicza remis.
0
@Jackazz Dzięki, liczę że szybko mnie przyjmą do grupy :D
@Darkfin tak na szybko patrzyłem to nie znalazłem.
0
Gdzie obejrzę Chłopaków z Baraków z lektorem Rafała Walentowicza?
0
@Criss18Barca dla mnie świetna, jedynie nie podoba mi się kolejkowanie a tak to jest git.
0
@Criss18Barca chodzi ci o crossplay?