0

@joloskyy widzę że znajomi pykają, więc chyba działają.

0

@Criss18Barca u mnie tak samo, wszystko obok przechodziło.

1

@puyol_presidend5 no pamiętamy, i co?

0

@JordiElNino Myślę, że mogą to zrobić

0

@dawid.herman8 na oficjalnej stronie klubu.

1

Obejrzałby sobie człowiek takie Levante :v

1

@LS Bardzo fajne :D

0

Jakie są wasze najnowsze muzyczne odkrycia? Ja 2 miesiące temu znalazłem taki zespół jak Spiritbox, tutaj ich najnowszy singiel:



Chętnie poznam co u was ostatnio ciekawego leci :D

0

@Edoss Fejk, nawet się nie ma co zastanawiać. To nawet nie jest jego oficjalne konto

0

@45M4R ja gram, ostatnio co prawda mniej ale można coś pyknąć czasem.

0

@PEDRIII Czasem na pewno zerknę.

1

@koziar Red Dead Redemption 2

0

Osoby mieszkające w Trójmieście, jakieś nieoczywiste atrakcje polecacie? Wybieram się na dwa dni w następnym tygodniu z ekipą i szukamy czegoś poza plażami, molo tu i tu itp :D

0

@MSN1998 Mój znajomy właśnie taką kupił, bardzo fajne autko.

0

@meteo100 @IronSanHybrid @DaPidejpi @LS dzięki, wystarczyło włączyć stronę jeszcze raz i już jest.

0

Czemu na tvpsport.pl nie ma komentarza?

0

@Quavosk Spotify, kiedyś Tidal.

0

Co tam się dzieje w tym hejtparku XD

0

Orientuje się ktoś w cenach używanych konsol? Chętnie pozbyłbym się PS3 i Xboxa 360 z paroma grami.

0

To Iga jest tak dobra w tym meczu czy jej rywalka taka słaba? Przecież ona nawet nie próbuje biegać.

1

miękkie starcie XD
chłop mu stanął na stopę, co ten komentator gada

1

No i Świątek wygrała, elegancko

1

@Bykunn rzadko choruję, więc liczę, że akurat na szczepionki też się nie rozchoruję.
Trochę słabo, że nie można przełożyć drugiej dawki jak jest się chorym.

1

@macio_944 Również Pfizer.

3

No i w piątek szczepienie :D
Początkowo miałem termin na 2 czerwca i to do miasta 50 km dalej, ale jednak znalazł się bliższy termin w moim mieście

0

@clyde co za bezsens, że po wyjściu z gry przez niego zalicza remis.

0

@Jackazz Dzięki, liczę że szybko mnie przyjmą do grupy :D
@Darkfin tak na szybko patrzyłem to nie znalazłem.

0

Gdzie obejrzę Chłopaków z Baraków z lektorem Rafała Walentowicza?

0

@Criss18Barca dla mnie świetna, jedynie nie podoba mi się kolejkowanie a tak to jest git.

0

@Criss18Barca chodzi ci o crossplay?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?