Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BigShaq Ciekawe czy na PC też to występuje, może sprawdzę dzisiaj.
0
@ArdoFCB Ok, dzięki wielkie.
0
@ArdoFCB Muszę pobrać całe 9 części?
0
@norbi77 z jakiej strony najlepiej pobrać patcha na ligi itp. do PES'a 2018? Pewnie jest jakaś najlepsza :D
1
Myślicie, że klub spróbuje się odwołać od którejś z tych kartek? Jest to w ogóle możliwe przy bezpośredniej czerwonej kartce?
0
@norbi77 Tak, chodzi o PC. Też to słyszałem, ale podobno w 18 już to się zmieniło. Bo do 18 normalnie można kupić klucze a PESa 17 ciężko dostać gdziekolwiek na necie w normalnej cenie.
0
@norbi77 Kurczę, patrzę że ciężko dostać 17 na PC w normalnej cenie więc chyba jestem zmuszony wybrać między 18 albo 19.
2
@Messibestplayerintheworld @norbi77 No słyszałem, że ostatnia część dobra ale nie stać mnie na kupienie jej tak szybko po premierze dlatego chcę zacząć od starszej części na razie.
0
Mam pytanie do graczy PESa. Chciałbym kupić sobie jakąś starszą odsłonę tej gierki, na zapoznanie się z nią i popykanie czasami w odskoczni od FIFY którą kupiłem pierwszy raz od FIFY 2012. Lepiej kupić PESA 2018 czy 2019? Czy może poza ceną nie różnią się tak bardzo? ;)
0
Kuriozalny karny dla Granady XD
3
Ale bramę Modrić zaserwował.
0
Ciekawy projekt, chętnie obejrzę.
1
@Commando Ciężko mi coś zaproponować nie wiedząc w co już grałeś, ale podam ci gry, które wspominam najlepiej:
Far Cry 3, Assassins Creed II, Brotherhood, Revalations, III i IV Black Flag, seria Deponia (taki przyjemny poin't and click, nie wiem czy takie gry też cię interesują), seria Dishonored, Skyrim, Portal 1 i 2, Saints Row 3, GTA V, GTA IV, GTA San Andreas, seria Call Of Duty Modern Warfare. Same banały, ale tak na szybko więcej nie pamiętam :D
Wiedźmina 3 nie wymieniam, bo pewnie ograłeś.
1
@Commando Jakieś konkretne gatunki cię interesują bardziej lub mniej?
0
Co sądzicie o takim składzie w FUT 20? Będzie to fajnie ze sobą współgrało?
https://www.futbin.com/20/squad/8956954
0
@xJLx Spróbuje, to pierwsza moja FIFA w której gram w FUT, także dam sobie trochę czasu.
0
@xJLx Mam mało coinsów, taki zawodnik za 5k to nie lada wydatek dla mnie, jakoś mam problem ze zdobyciem większej ilości coinsów. Dzięki za parę przykładowych kart.
0
@Transu96 Vazquez z Sevilli? Też go mam. Nie bardzo ogarniam o co chodzi z tymi sezonowymi objectivami, generalnie gubię się trochę w tym FUCIE więc robię tylko Squad Battles i mecze online.
0
@Grzesior667 Na skrzydle/napadzie mam Vargasa i akurat do niego nie mam na razie zastrzeżeń. Czym powinienem się kierować wybierając obrońców/pomocników do mojego składu?
0
Moje początki z FUT są bardzo ciężkie z z 21 meczów przegrałem aż 12 (XD). Nie idzie mi totalnie, mam problem z dokładnymi podaniami czy wykończeniem akcji. Każdy strzał poza strzałem po ziemi ląduje daleko od bramki albo leci prosto w ręce bramkarza. Są jakieś fajne tanie karty z ligi hiszpańskiej na początek? Lepiej kupować na rynku czy otwierać paczki?
0
@SHIBA a ja zaraz przy granicy sobie mieszkam tam właśnie XD
1
@Barca17griezz10 Mój tata zawsze jak jeździ na grzyby to własnie o 6 lub nawet wcześniej się wybiera :D
0
@Tom0VeB no wiesz, w Mass Effect Andromeda ludzie którzy kupili grę w Polsce mieli do wyboru tylko polskie albo rosyjskie napisy, więc wszystkiego się spodziewam.
0
@Phatro Właśnie znajduję sprzeczne informacje, na forum EA znalazłem post o Fifie 19 w którym było napisane, że kupując grę na terenie Polski są dostępne języki polski i angielski a potem znalazłem inny, gdzie już pisali o polskim i czeskim. Brak polskiego interfejsu nie jest dla mnie żadnym problemem ale brak angielskiego komentarza już tak. Chyba dla pewności skontaktuje się z supportem telefonicznie i będę pewny na 100%.
1
@Phatro czyli angielski jest do wyboru zawsze? Kiedyś można było ustawić interfejs po polsku i zmienić tylko język komentarza, dalej jest to możliwe?
0
Cześć, wiem że sporo tu graczy FIFY, więc może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Mam zamiar kupić Fifę 20 na PC. Pytanie dotyczy języka komentarza. Zależy mi na tym, żeby mieć angielski komentarz a EA regionalizuje swoje produkty i boję się, że kupię grę w Polsce i będę zmuszony słuchać polskiego komentarza. Ktoś wie jak to wygląda w przypadku kupienia pudełkowej wersji?
0
@adius123 Bardzo ładne.
0
@dlugi20 Ja składałem wtedy w maju, więc nie wiem. Ale mi powiedziano, że tyle się czeka w 90% przypadków.
0
@dlugi20 Ja czekałem dwa tygodnie.
1
@Takaniec Z tego co widzę to na Polsat Sport Extra nie będzie.