EĄ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie to tylko plotki ale jeśli City chce kupić Ibre to ja nie mam nic przeciwko
0
Mamy Henrique i Cacerasa. Wybuliliśmy na nich ~25 mln. W tym roku dokupiliśmy jeszcze Adriano. Fajna polityka transferowa...
0
Bardzo go lubie, pamietam jak w tamtym sezonie strzelil najladniejszego gola z wolnego strzelonego przez nasz zespol w typ sezonie, jednak widac ze Rosell zdaje sobie(i dobrze) sprawe ze Rafa ma juz 31 lat i nie gra juz na tak wysokim poziomie jak kiedys. Mysle ze Rosell jak na razie wykonuje bardzo dobre ruchy(transferowe i nie tylko). Pomyslmy ile w tym roku dali nam Henry i Marquez, a ile kasy poszlo na nich z tytulu kontraktu. Tak wiec ogolem rzecz biorac bardzo zadowolony jestem ze sprzedazy, a raczej z oddania tych zawodnikow i z odsprzedania Czygrynskiego. Mysle ze Txiki i Laporta byli dobrzy ale zostawili troche niepotrzebnego syfu. Na szczescie mamy dobrze rokujacego Rosella ktory wszystko jak na razie robi z glowa. Mysle ze klub powinien sie teraz zastanowic nad przyszloscia Henrique,Caceresa,Hleba i Ibry i ewentualnie powinien jeszcze przemyslec transfer jakiegos skrzydlowego lub Fabregasa.
Sorry za multum bledow ale po 1 spieszylem sie, po 2 nie mam klawiatury pozwalajacej pisac bezblednie(alt itp.)
0
zlatan-fcb, właśnie, obawiam się ze tworzenie marek odzieżowych etc miało wpływ na późniejsza grę Ronaldinho i obawiam się ze z Messim będzie podobnie. Oczywiście to zależy od sposobu myślenia gracza ale jak widać, Messi bardzo angażuje się w "swój biznes". Moje zdanie jest takie: Piłkarze jeśli chcą, mogą mieć własne marki odzieżowe itp, z tym ze nie oni powinni się tym zajmować, a raczej ich rodziny lub "podwładni"
0
szary23 ogar, vanqued sobie jaja robi...
0
Cule88 - dokładnie, całkowicie się z tobą zgadzam, a swoje zdanie w tym temacie wyraziłem w newsie
http://fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=32888
0
lemoniada może przesadziłem, ale poprostu tak to widzę. Odwołałeś się do przykładu Cristano,dobrze. Zapewne oglądałeś mecze Portugalii na MS i widziałeś jak grał Ronaldo. Ronaldo grał słabo i to nie dlatego ze miał słabszy dzień, a raczej 3 tygodnie. Pierwszy mecz w jego wykonaniu był dobry, bo widać w nim było pełno zaangażowania, starał się choć nie zawsze mu to wychodziło. W kolejnych meczach jednak już nie istniał. Moim zdaniem jednym z powodów były sprawy prywatne,niedawno urodził mu się syn któremu musiał kupić w Portugalii dom, by ten mógł prawidłowo się wychowywać). Do czego zmierzam? Otóż moim zdaniem piłkarz musi podczas meczu być wolny od wszelkich trosk i innych spraw. Podobnie było z Henrym. Cały pierwszy sezon w Barcelonie grał źle.Myślę ze powodem nie koniecznie była potrzeba aklimatyzacji, a raczej sprawy osobiste(rozwód z zona, długie rozłąki z córką). Wydaje mi się ze podobnie, może nie aż w takim stopniu, ale jednak podobnie jest z Messim. Taka jest moja teza, być może błędna(taka mam zresztą nadzieje), ale jednak.
PS. Nie twierdze ze brak formy zawsze spowodowany jest sprawami prywatnymi piłkarza.Skądże, istnieje wiele innych powodów jak wiek czy potrzeba aklimatyzacji, z tym ze jeśli chodzi o 3 piłkarzy podanych przeze mnie powyżej, to wedle mojego zdania kłopoty z koncentracja i dyspozycja biorą się z problemów, hmm może nie do końca problemów, lecz trosk które gdzieś siedzą w głowie piłkarza.
Myślę również ze problem ten nie dotyczy tylko piłkarzy ale tez wielu bokserów i innych sportowców. Nie odbiegając od tematu, w całej tej sytuacji należy pochwalić Pepa który pozwala Messiemu w pełni wykorzystać wakacje,i wrócić "kiedy będzie gotowy".
0
lukininho
Nie chce prorokować ale obawiam się ze masz racje. Messi pomimo tego ze nie strzelił bramki na mundialu to grał świetnie, ale tak czy inaczej wydaje mi się ze sezon który właśnie minął był najlepszy w jego karierze i jego dobra sława powoli zacznie przemjiac. Wydaje mi się ze za jakieś 2/3 lata odejdzie od Barcelony.Przypuszczam ze zostanę za te słowa skrytykowany ale takie są poprostu moje odczucia i tyle. Sadze ze Messi nie jest poświęcony piłce tak jak to było jeszcze do niedawna, myślę ze bardzo się zmienił w ciągu ostatniego roku, a zmianę te zauważymy już w przyszłym sezonie. Kontynuując swoje przewidywania jestem zdania ze przyszły sezon będzie dla Barcelony sezonem bardzo dobrym a tym który będzie ciągnąć grę Barcy będzie nie Messi i Xavi, lecz Villa.
PS. Przepraszam za błędy ortograficzne ale nie miałem czasu by je poprawić
0
jetzu, spoko nie wiedziałem w takim razie dzięki za info bo niezbyt interesuje się tym co dzieje się w Barcelonie B i innych juniorskich drużynach. Tak czy inaczej z tego co wiem to Barca za dużo młodzików sprzedaje za bezcen do Arsenalu i innych ekip. Potem co jakiś czas się słyszy w telewizji "dzisiaj w podstawowej jedenastce pojawi się wychowanek Barcelony, od 1/2 lat grający w takiej i takiej ekipie" co jest bardzo smutne bo Barca ma tak dobra szkółkę ze mogłaby odnosić sukcesy nie angażując się zanadto w odsprzedawanie i kupowanie piłkarzy (co często wychodzi im bardzo przeciętnie co pokazuje z jednej strony przykład Fabregasa a z drugiej strony Czygrynskiego).
Offtopem, Arsenal zachowuje się trochę nie w porządku, jak oni chcą od nas młodziaków to my właściwie bez większych przeciwności dajemy ich im, a gdy my chcemy od nich interesującego nas piłkarza, gracza który wyraża chęć przeniesienia się do Katalonii a w Londynie żyje właściwie jako niewolnik, to oni wtenczas odwracają się do nas i do wspomnianego Fabregasa d...
0
"Bohaterem spotkania był wychowanek Barcelony, a obecnie skrzydłowy Liverpoolu, Dani Pacheco, który strzelił dwie bramki." Co to ma być? W Liverpoolu jest na wypożyczeniu czy definitywny transfer? Bo jeśli transfer definitywny to widocznie Barca nie uczy się na błędach
0
Skoro Zlatan który całkowicie nie pasuje do Barcelony dostaje druga szanse to dlaczego nie miałby jej dostać Hleb?
0
Jestem za,
0
dobrze przynajmniej ze z Turcji pochodzi, bo jeszcze jakby był rodowitym Niemcem to już całkowity wstręt bym czul do niego
0
Jest bardzo dobry, ale... Kur.. kto z was chce niemca w Barcelonie? ;|
0
Perczik
Mam nadzieje ze jutro będzie również Ibra Out bo nie widzę go w przyszłym sezonie wcale
0
Defensywa wyglada tak: Podstawa 11: Alves- Pique-Puyol-Abidal
Rezerwa Adriano-Milito-Marquez-Maxwell
A co z Henrique i Caceresem? Out?
0
Nie wiem po co go kupiliśmy. Prawda jest taka ze Barca nie umie robić transferów. W ostatnim czasie kopiliśmy 3 obrońców, jeden już sprzedany, 2 na wypożyczeniu. Nie mogę wydaliśmy 40+ mln na nic ;/ Za henrique, Caceresa, Adriano,Czygrynskiego można było kupić Cesca lub chociażby Mate...
0
Porażka... Oni dawali nam 20mln + Robinho za coraz starszego i słabszego Ibre a Pep mówi ze w Barcelonie nie ma miejsca dla Robinho? W takim razie jest miejsce dla Ibry ale dla lepszego piłkarza miejsca już nie ma tak ?
0
Vicente del Bosque twierdzi w takim razie ze Pedro jest lepszy od Silvy a Busquets od Cesca
0
Ramon59
Khedira? Nie chce żadnego Niemca w Barcelonie...
0
Bardzo podoba mi się oferta City i trzeba ja przyjąć!! Za rok jeśli Ibra znów będzie grac jak Rasiak to nikt nie zaoferuje za niego takich pieniędzy. Robinho jest młodszy i gra na podobnym poziomie, a nam skrzydłowy bardziej jest potrzebny, bo wolicie grac z Villa na skrzydle i z Ibra na środku czy z Robinho na skrzydle i Villa na środku? Dla mnie odpowiedz jest prosta - Robinho przyjdź!
Inna sprawa ze taka kolej rzeczy może przynieść plusy nie tylko nam ale i Robinho i Ibrze. Ibra grałby u boku trenera, z którym osiągał największe sukcesy, Robinho odszedłby z klubu w którym gra poprostu mu nie idzie.
0
Szkoda ze Argentyna odpadła, ale jeszcze większa szkoda ze Niemcy przeszli do półfinału ;/. Cóz pozostaje kibicować Hiszpanii i Holandii
0
AduŚ
Jak dla mnie to sprzedać Ibre i nie kupować Torresa. Nie po to kupywaliśmy Villę.Moim zdaniem każdy powinien grać na swojej wymarzonej pozycji, a wymarzoną pozycja Villi jest szpica.Jeśli już zostać ma i Ibra i Villa to albo jeden niech siedzi na ławie, albo niech grają systemem 4-4-2 chociaż niewiem czy wtedy to Messi by na tym nie ucierpiał.
Tak czy inaczej najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż Ibry i kupno skrzydłowego.
0
JimMorrisonFCB
Nie sądze. Napewno Ibra w środku a Villa na lewej, pytanie tylko czy Villa nie straci nic ze swojego kunsztu przy zmianie pozycji. Moim zdaniem najlepiej byłoby sprzedać Ibre, Ville wstawić na środek a na lewe skrzydło kupić Mate , ewentualnie stawiać na Pedro
0
Dr haj-si-wo
W Barca Atletic stawia się na zdolną młodzież, tam się szlifuje młodziutkich piłkarzy dlatego też Hleb na pewno nie będzie grać w Barca Atletic. Podobna sytuacja z Jeffrenem. Barca Atletic nie stawia ponad wszystko wyników, dlatego jeśli któryś z talentów ma szansę dołączyć do kadry pierwszej drużyny, to nikt z otoczenia Barcy Atletic nie ma nic przeciwko.
0
Spokojnie, to był dopiero pierwszy mecz.Wiele faworytów zawiodło(Anglia,Włochy,Francja).Teraz poprostu muszą wygrać dwa pozostałe spotkania i będzie dobrze.
0
Bojan18
Straci po raz kolejny, bo teraz chce sprzedać Ibre którego tak wychwalał i którego tak bardzo chciał mieć w składzie
0
masq
Wina nie leży po stronie Toure lecz po stronie Seluka i Pepa.Seluk już od dawna gada że Toure opuści Barcelonę, choć Yaya miał odmienne zdanie. Pep przez cały sezon zamiast na Toure, stawiał na Keitę i Busquetsa
0
No... Być może taka polityka to wina po części Tixiego, jeśli tak jest to wole żeby Rosell rozwiązał z nim kontrakt. Jak można pozbyć się najlepszego DM'a na świecie bedącego w "kwiecie" piłkarskiego wieku ;/. Wielka szkoda że Toure odchodzi. Myślę że Pep to dobry trener, ale zarówno on jak nasz sekretarz techniczny nie powinni mieć wpływu na transfery bo to co oni robią to jest po prostu porażka.
0
Właśnie, często te ekonomiczne dobro klubu jest u nas zaniedbywane i mam nadzieję że Rosell to zmieni, a i ekonomincza potęga nie musi się wiązać z brakiem transferów, myślę że czasami wręcz przeciwnie.