0

Przez ile rund Barca Atletic musi przejść żeby znaleść się w Segunda Division?

Dlaczego nie gra n.p Jeffren, Gai czy Jonathan dos Santos?

0

Ile tytułów mistrzowskich ma real??

0

Moim zdaniem powinniśmy zagrać bardzo ofensywnie, dlatego najlepiej zagrać 4 napastników Messi Ibra Bojan Pedro bo i tak przecież wiadomo że Messi będzie schodził do pomocy

0

Ciekawe dlaczego Marca nie mówi nic o niezasłużonej czerwieni dla gracza Athletico i zółtce Gago/Granero(?) gdzie powinna być kartka czerwona...

0

A nie mówiłem że wygramy? Teraz trzeba wygrać z Valladolid i jesteśmy mistrzami!

0

2 minuty do końca!

0

2 minuty do końca!

0

Sevillą*

Valladolid*

minuta do końca regulaminowego czasu gry.

0

Spokojnie nie jest źle!To że Real wygra to wiadomo było przed meczem... My gramy z drużyną z czołówki- Sevilla, prowadzimy jedną bramką a do końca meczu zostały 4 minuty.Ten mecz wygramy i zostanie nam tylko i aż mecz z Villadolid.Ten mecz również będzie trzeba wygrać i mistrzostwo jest nasze!

0

A ja się z wami nie zgadzam. To samo mówiliście jak był u nas Ronaldinho! Każdy jest na sprzedaż, może być tak że Messi złapie poważną kontuzję lub "odbjie mu sodówka" i jeszcze będziecie płakać że nie sprzedaliśmy Messiego kiedy mogliśmy za niego wyciągnąć kupę kasy. Odczuwam wrażenie że wielu z was jest kibicami Messiego/antkibicami Realu a nie kibicami Barcy...

0

Szkoda tych niewykorzystanych setek Osasuny. Teraz sytuacja się trochę pogorszyła,ale to my nadal jesteśmy liderami!

0

Ronaldo ;/

0

4 minuty do końca regulaminowego czasu gry!

0

G.DosSantos

Trzy mecze. Barca gra jeszcze z Teneryfą, Sevillą i w ostatniej kolejce z Valladolid.

5 minut do końca regulaminowego czasu gry!

0

Jeszcze 6 minut regulaminowego czasu gry.

0

Real i tak raczej wygra. Osasuna nie wychodzi z własnej połowy, ale zostało już tylko 9 minut regulaminowego czasu gry!

0

Bojan do pierwszego składu!!!

0

baniowy21

Też mi się tak wydaje. W ogóle moim zdaniem po sezonie Ibra out a za niego Villa/Aguero/Torres(marzenie)

0

Czemu Messi z Interem nie był taki skuteczny? ;/ No ale pozostaje jeszcze liga!

0

Niestety już za późno, to koniec.

0

Czemu niby Maxwell się rozgrzewa...

0

Niewiem czy to powinno nas cieszyć... Teraz Inter jeszcze bardziej zacznie się bronić...

0

Ja to widzę tak: Gramy 3 obrońcami(Alves,Pique, Milito)Toure przed nimi. Co do zmian to moim zdaniem w przerwie niech wejdzie Henry za Keite a wtedy Toure do środka i jedziemy z nimi

0

Ze co, gramy 3 śr obrońcami? To my w końcu bronimy czy atakujemy bo już niewiem ? Może jeszcze Marquez za Alvesa... Moim zdaniem błąd Pepa ale mam nadzieje że się myle

0

Ja powiem tak: Na 100% nie stracimy bramki, moim zdaniem problemem(najprawdopodbniej nie do sforsowania) będzie strzelenie dwóch bramek bo gramy bądź co bądź z drużyną włoską...

0

No i po meczu, ale Zaragoza się przynajmniej postarała, nie to co n.p Valencia, Sevilla czy Atletico

0

kumaczaczi

Po 1 Real na 99% to wygra niestety, a po drugie jak coś to nie 4 pkty tylko 3.

0

Świetnie by było, gdyby Saragossa pomogła nam w zdobyciu tytułu, ale szanse na to są raczej nikłe ;/

0

Dlaczego nie ma ŚN!!! To my bronimy wyniku czy oni kur...

0

Dlaczego gra Abidal a nie jakiś napastnik, przecież mamy teraz full akcji a nie ma kto skończyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?