EĄ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przez ile rund Barca Atletic musi przejść żeby znaleść się w Segunda Division?
Dlaczego nie gra n.p Jeffren, Gai czy Jonathan dos Santos?
0
Ile tytułów mistrzowskich ma real??
0
Moim zdaniem powinniśmy zagrać bardzo ofensywnie, dlatego najlepiej zagrać 4 napastników Messi Ibra Bojan Pedro bo i tak przecież wiadomo że Messi będzie schodził do pomocy
0
Ciekawe dlaczego Marca nie mówi nic o niezasłużonej czerwieni dla gracza Athletico i zółtce Gago/Granero(?) gdzie powinna być kartka czerwona...
0
A nie mówiłem że wygramy? Teraz trzeba wygrać z Valladolid i jesteśmy mistrzami!
0
2 minuty do końca!
0
2 minuty do końca!
0
Sevillą*
Valladolid*
minuta do końca regulaminowego czasu gry.
0
Spokojnie nie jest źle!To że Real wygra to wiadomo było przed meczem... My gramy z drużyną z czołówki- Sevilla, prowadzimy jedną bramką a do końca meczu zostały 4 minuty.Ten mecz wygramy i zostanie nam tylko i aż mecz z Villadolid.Ten mecz również będzie trzeba wygrać i mistrzostwo jest nasze!
0
A ja się z wami nie zgadzam. To samo mówiliście jak był u nas Ronaldinho! Każdy jest na sprzedaż, może być tak że Messi złapie poważną kontuzję lub "odbjie mu sodówka" i jeszcze będziecie płakać że nie sprzedaliśmy Messiego kiedy mogliśmy za niego wyciągnąć kupę kasy. Odczuwam wrażenie że wielu z was jest kibicami Messiego/antkibicami Realu a nie kibicami Barcy...
0
Szkoda tych niewykorzystanych setek Osasuny. Teraz sytuacja się trochę pogorszyła,ale to my nadal jesteśmy liderami!
0
Ronaldo ;/
0
4 minuty do końca regulaminowego czasu gry!
0
G.DosSantos
Trzy mecze. Barca gra jeszcze z Teneryfą, Sevillą i w ostatniej kolejce z Valladolid.
5 minut do końca regulaminowego czasu gry!
0
Jeszcze 6 minut regulaminowego czasu gry.
0
Real i tak raczej wygra. Osasuna nie wychodzi z własnej połowy, ale zostało już tylko 9 minut regulaminowego czasu gry!
0
Bojan do pierwszego składu!!!
0
baniowy21
Też mi się tak wydaje. W ogóle moim zdaniem po sezonie Ibra out a za niego Villa/Aguero/Torres(marzenie)
0
Czemu Messi z Interem nie był taki skuteczny? ;/ No ale pozostaje jeszcze liga!
0
Niestety już za późno, to koniec.
0
Czemu niby Maxwell się rozgrzewa...
0
Niewiem czy to powinno nas cieszyć... Teraz Inter jeszcze bardziej zacznie się bronić...
0
Ja to widzę tak: Gramy 3 obrońcami(Alves,Pique, Milito)Toure przed nimi. Co do zmian to moim zdaniem w przerwie niech wejdzie Henry za Keite a wtedy Toure do środka i jedziemy z nimi
0
Ze co, gramy 3 śr obrońcami? To my w końcu bronimy czy atakujemy bo już niewiem ? Może jeszcze Marquez za Alvesa... Moim zdaniem błąd Pepa ale mam nadzieje że się myle
0
Ja powiem tak: Na 100% nie stracimy bramki, moim zdaniem problemem(najprawdopodbniej nie do sforsowania) będzie strzelenie dwóch bramek bo gramy bądź co bądź z drużyną włoską...
0
No i po meczu, ale Zaragoza się przynajmniej postarała, nie to co n.p Valencia, Sevilla czy Atletico
0
kumaczaczi
Po 1 Real na 99% to wygra niestety, a po drugie jak coś to nie 4 pkty tylko 3.
0
Świetnie by było, gdyby Saragossa pomogła nam w zdobyciu tytułu, ale szanse na to są raczej nikłe ;/
0
Dlaczego nie ma ŚN!!! To my bronimy wyniku czy oni kur...
0
Dlaczego gra Abidal a nie jakiś napastnik, przecież mamy teraz full akcji a nie ma kto skończyć