EĄ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co do meczu, jak myślicie jaki będzie skład? Jak wogóle Pep poukłada nasz atak? Nie jest jakimś zwolennikiem Ibry ale wielce żałuje że zabraknie go w dzisiejszym składzie bo uważam że Bojan i Pedro nie są jeszcze gotowi na mecz o taką stawkę i chyba dobrym wyjściem będzie Iniesta na skrzydło a na szpicy Henry.W pomocy Busquets Xavi Keita chociaż sam nie mam pojęcia.Mam tylko nadzieję że Messi będzie na prawej stronie, a nie jak to jest często w wypadku absencji Ibry- Na szpicy.
0
young22
Kilku Satyryków? Stary ogarnji... Co druga osoba przezywała naszego prezydenta, zwróć tylko uwagę na kilka serwisów a sam się przekonasz. Tak samo było z Jacksonem... Przed śmiercią większość miała go za pedofila a po śmierci nagle zaczęła wychwalać go pod niebiosa i mówić jaki to on wspaniały. Czemu większość budzi się dopiero po czyjejś śmierci?
Śpieszmy się kochać ludzi za ich życia a jeśli tego nie potrafimy, nie udawajmy żalu po ich śmierci.
Aaa i żeby nie było, w ostatnim komentarzu nie napisałem żeby nie ukazywać żalu, powiedziałem tylko że ta strona i ten news nie jest przeznaczony do wylewania swoich smutków.
0
"powinnismy pisac na ten temat" tzn "nie powinnismy"
0
PRZESTAŃCIE PISAĆ NA TEMAT TRAGEDII W SMOLEŃSKU.
Prawda jest taka że połowa z was miała w du... Prezydenta,jego żonę i prawie wszystkich posłów.
Po drugie to serwis o Fc Barcelonie i pomimo tak wielkiej tragedii, powinnismy pisac na ten temat.Jeśli już jednak chcecie pisać na tej stronie o katastrofie to niech ktoś zredakcji zrobi news o tej tragedii...
0
Ha, 4-1, A już niektórzy płakali....
0
Właśnie, a kiedy jest mecz z Interem? Za tydzień?
0
Ja nie mogę prowadzimy 3-1 a ci nadal narzekają...
0
LoL54
Ibra kontuzjowany, Kontuzji nabawił się podczas treningu przed meczem z Athletic Bilbao. Ma byc gotowy już na GD
0
adsad
Mecz z Athletic nie był ważny?
0
No to Messi ma już tyle co Ronaldo, jeszcze raz dzięki za wszystkie odpowiedzi
0
gostek15, Katy - Dzięki
0
Może mi ktoś powiedzieć który to gol Messiego w Lm i wogóle jak się układa tabela strzelców LM?
0
MESSI GOOOOOOOOOOOOAL 2-1
0
Ibrakadabra19
nie ;/
0
no ja nikt nie dał się nabrać ;/
0
GOOOOOOOOOOOOL BOJAN 2-1 GOOOOOOOOOOOOOAL
0
Trochę niemsaczny żart. Moim zdaniem Busacca pomylił się dyktując karny a tym bardziej pokazując Puyolowi czerwień.
0
Anti-Madrista- Na mnie też wywarł takie wrażenie. Zachowywał się jak gracz pokroju Pepe czy Ramosa. Wkurzył mnie szczególnie faulem na Busquetsa gdy oprócz popełnienia brzydkiego faulu, niemalże płakał pokazując że to on jest ofiarą. Moim zdaniem jeśli mamy płacić za niego 40 mln to go nie potrzebujemy!
0
Ja nie mogę co za mecz. Po pierwszej połowie Barca powinna prowadzić już kilkoma bramkami. Niewiem jak to się stało że w drugiej przy tak słabo grającym Arsenalu straciliśmy dwie bramki.
Na plus napewno Ibra który pomimo niewykorzystanej setki/setek w pierwszej połowie, zagrał bardzo dobrze i strzelił dwa gole.
Na minus napewno Henry i sędzia. Thierry grał jak jakiś kiepski amator. Jeśli po sezonie się z nim rozstaniemy - Ja rozpaczać nie będę.
Teraz kwestia sędziego. Przed meczem strasznie ale to strasznie się ucieszyłem że mecz będzie sędziować Massimo Busacca. Do dziś uważałem go naprawdę za najlepszego arbitra. Popełnił wiele błędów, fakt, karny się należał ale za co czerwień dla Puyola to ja niewiem. Skro Puyol został ukarany czerwonym kartonikiem to dlaczego w podobny sposób nie zostało ukaranych przynajmniej 2 graczy Arsenalu mających na koncie żółte kartki. Szczególnie zapamiętałem sytuacje kiedy Keita próbował wyjść z kontrą i został brutalnie sfaulowany od tyłu.A takich sytuacji było niestety więcej.
Podsumowując, gra Barcelony w pierwszych 70 minutach gry fantastyczna. Wynik też niezły chociaż biorąc pod uwagę przebieg spotkania mógłbyć lepszy. Pozostaje jednak wielki żal do Busacci i Henry'ego
0
Jestem tego zadania co Platini. Moim zdaniem klub powinien utrzymywać się tak jak Barca a nie jak n.p Liverpool, że klub ma grube miliony zadłużenia i w ciągu jednego dnia zadłużenie znika z racji zmiany prezydenta...
"Tylko ludzie wywodzący się z tego samego kraju co klub " Tu akurat się z nim nie zgodzę bo przecież my wszyscy, pomimo faktu że nie jesteśmy z Hiszpani, na swój sposób identifikujemy się z klubem.
0
Messi ma absolutną rację, mógłby grać"w piłkę" za darmo bo i tak 60-70% kasy ciągnie z reklam :P
0
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że w Madrycie są fani Barcy...
0
Moim zdaniem Ibrahimovic za bardzo stara się grać stylem Fc Barcelony, stylem którego nie jest łatwo się nauczyć. Ibra na siłę próbuje pięknych zagrań i goli z 5 metrów i to jest jego problem. To jest zawodnik który powinien próbować strzałów z daleka,to gracz który jest stworzony do gry pod siebie.Podobnie jednak jak wy, mam nadzieję że uda mu się przebrnąć przez ten ciężki dla nie go okres i że zacznie w końcu zdobywać gole
0
Myślę że Messi nie zagra, a jeśli już zagra, to w drugiej połowie.Pep zdaję sobie sprawę z faktu że Messi grał 14(?) meczy z rzędu i chyba posadzi go na ławce.
Tak czy inaczej mam nadzieję że Barca dziś wygra bo w przeciwnym wypadku,Real odskoczy na 3 pkty
0
No i bardzo dobrze.Mam nadzieję że Toure przekona dziś Pepa że ten powinien na niego częściej stawiać ;] a co do meczu to myślę że będzie 1-0
0
Wesol03- W tamtym sezonie Rooney nie był takim kozakiem ;p moim zdaniem w 2009 roku najlepszym ŚN był poprostu Eto'o i tyle ;p
0
Jaki miesiąc pracy?Toż to jego tygodniówka jest (o ile nie premia za bramki z Valencia;D)
0
Jedyny pozytyw absencji Xaviego jest taki że Iniesta zagra w pomocy a nie na skrzydle
0
Looky- Jestem nowy na serwisie więc nieogarniam zbytnio. Istnieje możliwość dołączeniu do składu redakcji bo z chęcią zostałbym komentatorem relacji live.
0
gringo1989 o co ci chodzi? Niby dlaczego Pep miałby być odpowiedzialny za kontuzje Xaviego?;o