EĄ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Absencja Villi to z pewnością dobra wiadomość.Dzierżymy lidera z Realem i już nie możemy pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów, tym bardziej że Real gra już tylko w lidze i może skupić uwagę tylko na niej. Co do Villi to jest to świetny napastnik, lepszy od Ibry.Wielka szkoda że nie udało się go pozyskać przed sezonem.
0
http://www.goldtv.pl/kanal-29.html Tu też macie po polsku. Bardzo dobra jakosc, nie tnie nawet na stosunkowo slabych laczach.
PS. Witam wszystkich na forum, to moj pierwszy komentarz