0

Absencja Villi to z pewnością dobra wiadomość.Dzierżymy lidera z Realem i już nie możemy pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów, tym bardziej że Real gra już tylko w lidze i może skupić uwagę tylko na niej. Co do Villi to jest to świetny napastnik, lepszy od Ibry.Wielka szkoda że nie udało się go pozyskać przed sezonem.

0

http://www.goldtv.pl/kanal-29.html Tu też macie po polsku. Bardzo dobra jakosc, nie tnie nawet na stosunkowo slabych laczach.

PS. Witam wszystkich na forum, to moj pierwszy komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?