0

Przydałby się teraz napastnik o nie ma kto skończyć ;/

0

Panowie to ile trzeba wygrać z Interem u siebie by przejść? 2-0??

0

HAHAH Abidal za Zlatana świetnie...

0

Czyli koniec LM panowie ;/

0

Moim zdaniem jeśli tutaj nie zremisujemy to za tydzień żegnamy się z ligą mistrzów bo wiadomo jak grają Włosi jak prowadzą...

0

damiano26

Inter" Full Def"Mediolan...

0

No i jest problem ;/

0

Hah teraz to sędzia przegiął, sam zrobił błąd i jeszcze żółtko dla Busquetsa...

0

Sędzia z Portugalii i wszystko jasne... ;/

0

DinaczClue

Właściwie to sam teraz szukam bo to co podałem to jednak słabe ;/

0

DinaczClue

http://www.freespor.net/

Jak znajdziesz cos lepszego to pisz

0

0-0

0

Ten mecz pokazuje jak słaba jest Hiszpańska liga ;/. Szkoda straconych wczoraj punktów bo robi się nieciekawie.Jeśli Real wygrał z Valencią to pozostałe mecze również najprawdopodobniej wygra.No cóż, trzeba poprostu wygrać 5 ostatnich ligowych spotkań choć łatwe to, biorąc po uwagę napięty terminarz, nie będzie

0

No to po meczu ;/

0

Kosmo

Spokojnie, jeszcze jest remis ;D. Dla odstresowania polecam skrót ostatniego meczu Realu z Athletic Bilbao ;]

0

barcelonista93

Jeszcze 66 minut, choć to małe pocieszenie bo Valencia gra piach ;/

0

Spokojnie Panowie.

Po pierwsze narazie jest remis, choć pewnie real to spotkanie wygra ;| .Po drugie to my nadal będziemy liderami, a do końca ligi już tylko 5 kolejek. Najbardziej jednak boje się o napięty terminarz i widoczne zmęczenie wielu z naszych piłkarzy. Mam jednak nadzieję że powrót Ibry i Abidala pozwoli niektórym graczom odpocząć bo gra 2 razy w tygodniu naprawdę jest dla wielu piłkarzy męcząca ;/

0

Tristan

Gdyby Pep dziś nie eksperymentował to liga mogła by się zakończyć już w niedzielę(Jeśli Real straciłby pkty)...

0

Sędzia niedoje..ny i tyle...

0

Ja nie mogę przestańcie już pier.... na całą drużynę i Pepa... Jesteśmy na 1 miejscu w tabeli, gramy w 1/2 finału LM a wy jeszcze narzekacie...

Zremisujemy to trudno, gramy dalej, po 2 jeszcze pół godziny gry a z minuty na minutę gramy coraz lepiej

0

W następnym tygodniu Alves zagra na bramce, zobaczycie!!

0

No i wolny i może być problem...

0

Barca4-ever

Sędzia gwiżdże tylko dla Espanyolu, gospodarze przy każdej akcji FCB faulują, Barca narazie nie potrafi znaleść sposobu na Espanyol, Messi jak narazie nie widoczny

0

Ile razy już czytałem tą jego śpiewke... Ja osobiście wole Cesca lub Silve

0

Pedro to zawsze strzela ważne bramki. Od początku grał słabo, chciałem żeby wszedł za niego Bojan bądź Henry ale gol zmienił wszystko. On jest niesamowity. Strzelić gola tak wielkiej ekipie jaką jest Real i do tego zrobić to w swoim debiutanckim sezonie to niesamowite.

0

Panowie i Panie, macie tu 5 dobrych(moim zdaniem) linków na meczyk żebyście co poniektórzy nie stękali z tego powodu:

http://www.elcr9.com/

http://www.eurofootstream.com/

http://supersp0rt.net/channel2.html

http://www.footz.ouf.fr/

http://www.justin.tv/sensacion_tv#r=eaTRaBU~

0

Jeżeli ktoś ma naprawę słabego neta to polecam http://www.elcr9.com/ Słaba jakość ale nie tnie i tu ma być mecz.

0

50% osób*

0

KamilBlaugrana- Ja pamiętam jak miałem 512kb/s to zawsze oglądałem albo na Sopcascie albo na PPmate i jakieś chińskie transmisje. Jakość nie ta ale lagów nie było wcale.

PS. Zaraz pewnie 50% wyskoczy z prośbami o linki więc ja radze polegać na sobie i poszukać samemu, a stroną obfitującą w linki do transmisji takich meczów jak ten dzisiejszy jest n.p meczenazywo.pl

0

aschnu- Przyłączam się do twojej propozycji. Zróbmy odnośny news o Tragedii w Smoleńsku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?