0

A mi się Rosell jak narazie bardzo podoba. Widać że chce dobra klubu- zarówno sportowego jak i ekonomicznego, jest przy tym bardzo rozważny i inteligentny. Wszystko analizuje, nie robi nic pochopnie.Aby tak dalej

0

Dzięki za info. Rewanż za tydzień tak??

0

A co będzie jeśli Barca Athletic będzie mistrzem drugiej ligi? Bo coś kiedyś slyszałem że nie może być tak że Barca i Barca Athletic grają w jednej klasie rozrywkowej?

0

Nie znam wogóle sylwetki Rossela, powiedzcie co może on wnieść do zespołu i dlaczego wszyscy się nim tak podniecają

0

fifie*

0

Bardzo dobry wynik, jeśli nie zdarzy sie katastrofa to w przyszłym sezonie Barca Athletic będzie grała w Liga Adelante, a to oznacza że tymi młodziakami będe mógł pograć w fife 11

0

Dzięki

VAMOS BARCA!

0

Za 2 minuty Barca Athletic , macie może jakieś linki do tego meczu?

0

i to też jest dwumecz??

0

O której mecz Barcy Atletic?20?

0

PaweŁek

Świetna kompilacja, najlepsza ostatnia minuta, niezywkle wzruszająca.

0

Narazie gra tylko Messi. I nie chodzi mi już tylko o reprezentacje Argentyny ale ogólnie wolny, nudny turniej jak narazie. Niewiem czym jest to spowodowane, może zespoły chcą rozłożyć siły na te 3 grupowe mecze, niewiem, może przynajmniej Hiszpania/ Brazylia/Holandia pokażą szybki ładny,ciągły futbol,bo Argentyna gra szybko ale tylko momentami i tylko kilkoma graczami.

Największą porażką meczu Argentyna- Nigeria jest jak narazie Di Maria który jest totalnie niewidzoczny, takie jest przynajmniej moje zdanie.

0

No wreszcie Mundial na dobre się zaczyna(Agentynaaaa!)

0

Wy za bardzo patrzycie przez pryzmat eliminacji. Mówię wam, Messi i Villa gwiazdami treneru. Messi pociągnie Argentyne tak,że ta dojdzie do finału...

0

kamil9040

A Pep? Nie jest dobrym trenerem??:P

0

kamil9040

0

10kilan

Też mam nadzieję że Portugalia szybko odpadnie :P

0

Culé a muerte

Anglia odpadnie w ćwiercfinale po zaciętym pojedynku z Brazylią!

0

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MUNDIAAAL. Zobaczycie Villa i Messi będą gwiazdami MŚ. Finał Argentyna- Hiszpania 1-0 dla Argentyny po golu w pierwszej połowie Messiego za pola karnego. Półfinały Hiszpania v Brazylia i Argentyna v Holandia!!!

0

Dla mnie fajna piosenka, szkoda tylko że śpiewa ją Shakira bo wszystko psuje. Dlaczego to ona śpiewa oficjalny utwór MŚ. Jest tyle lepszych piosenkarek/piosenkarzy. Dlaczego wybrali ją ;| Ale teledysk(gdyby nie Shakira) byłby idealny

0

To niezły pomysł był, ale przed przyjściem Villi. Teraz mamy 2 środkowych napastników i nie potrzebny nam trzeci. Chociaż zawsze chciałem zobaczyc w Barcelonie Torresa, Aguero lub właśnie Suareza. Moim zdaniem ta trójka ŚN pasuje do Barcy najbardziej jeśli chodzi oczywiście o młode pokolenie piłkarzy.

0

a ja się zgadzam z Qwerty123. Po co kupywać kolejnego obrońce skoro mamy 3 dobrych i młodych(może nawet lepszy niż ten holender). Niech wróci Caceres, Henrique, niech Chygrynski się ogarnie i będziemy mieli b.dobrych zmienników.

0

Bardzo lubie gre Toure ale jeśli Barca naprawdę wyciągnie za niego 35mln(nawet niech będzie 30) to myślę że będzie to dobry ruch. Widać że Pep nie widzi Toure w podstawowym składzie więc transfer Toure będzie niestety korzystny dla obu stron ;/

0

Dla mnie Cesc idiotycznie postąpił. Od roku/dwóch wiedział że Barca się nim interesuje, więc skoro ( jak sam mówi) chce grać dla Barcy to po co przedłużał w tym sezonie kontrakt?

0

Może to marne pocieszenie, ale przynajmniej dzięki temu Barca Atletic ma większe szanse na awans do drugiej ligi.

0

Zgadzam się z wami. Bojan ma zostać i tyle.

0

Nie mówię żeby sprzedawać Messiego.Źle mnie zrozumieliście. Chodzi mi o to że często nie bierze się pod uwagę wielu okoliczności, chodzi mi o całą politykę transferową Barcy.Weźmy przypuśćmy Ville. Barca zrobiła w tym roku wszystko żeby go kupić i to było bez sensu. Uwielbiam patrzeć jak gra Villa bo jest jednym z najlepszych napastników na świecie i doskonale pasuje do Barcy, ale... Mamy Ibrę, Bojana a po drugie Villa ma 29 lat i 40 mln to moim zdaniem za duża cena jak na niego. Niedawno już pisałem,że nie rozumiem totalnie polityki FCB.

1 Sprawa to sprawy ekonomiczne. Co roku podawane są zyski Barcy i Realu. Pomimo faktu że Barca i Real to kluby na podobnym poziomie sportowym, to Real zarabia o wiele więcej.

2 sprawa transfery. Bez dwóch zdań mamy najlepszą szkółkę na świecie. Dlaczego więc bardzo często sprzedajemy młodych zdolnych piłkarzy za grosze?I nie mówię tu już o Cescu i Pique ale o innych- często 16/17 letnich piłkarzach odsprzedawanych za śmieszne pieniądze zwykle do Arsenalu.W zamian tego kupujemy Caceresa(?),Henrique,Keirrisona,Hleba którzy nic nie wnoszą do Barcy i najprawdopodobniej nie ulegnie to zmiany, bo albo wogóle nie dostaną szansy albo tą szanse zmarnują.

Poprostu taka sytuacja mnie drażni bo Barca nie potrafi w 100% wykorzystywać potencjału jakim dysponuje i tyle

0

Moim zdaniem Barca po raz kolejny postępuje bardzo głupio . Na siłę upierają się na jednym zawodniku... W tamtym sezonie na siłe chcieli sprzedać Eto'o, i zamiast zgarnąć za niego rozsądną cenę to oddali go właściwie za darmo. Tak samo jest teraz, jeśli Arsenal nie chce puścić Cesca po cenie rynkowej to niech sobie wsadzą tego Fabregasa i tyle... Tak samo my zrobiliśmy 5 lat temu kiedy Milan chciał dać za Ronaldinho potężne pieniądze. Wtenczas dzieci Neo i zarząd uważali R10 za Boga i niechcieli puścic go za nic... Moim zdaniem to jest nie normalne. Każdy zawodnik ma swoją cenę, nie ma ludzi nie zastąpionych, piłkarze to nie Bogowie. Przykładem tego może być transfer Ronaldo z Mu do Realu. Mu dostało dobrą ofertę, sprzedało CR i żyją dalej. Inter sprzedał swoją największą gwiazdę - Zlatana, i wyszło im to jeszcze na zdrowie. Tak samo w przypadku Messiego i Fabregasa. Manchester City chce przykładowo dać 200 mln za Messiego, a my mówimy- Messi nie na sprzedaż. Ludzie, ogarnjicie się bo z waszego punktu widzenia to Messi= Barca.

0

Powiedzcie mi: Dlaczego my ciągle modernizujemy stadion i wydajemy na to ciężkie pieniądze, podczas gdy Real ma świetny stadion który (?) przynajmniej w części został spłacony przez państwo, tudzież hiszpański związek piłki nożnej.

Jeśli się mylę,skorygujcie mnie, choć wydaje mi się że po części mam racje, jeśli nie to jak to jest że Real ma świetny stadion, wiele kasy, absolutnie abstrakcyjne dochody w porównianiu do Barcy, dlaczego tak się dzieje skoro oba kluby stoją na podobnym poziomie sportowym??

0

dzięki Blazeq ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?