0

Wątpię by Chelsea zgodziła się na 29 mln euro, 30 mln..funtów może i by ich skusiło.

0

Prawda jest taka, że gdyby nie Messi to nie było by tak kolorowo. Oczywiście, to wielkie szczęście, że mamy Leo ale rekord taki bardziej by cieszył, gdyby więcej goli zdobywali inni wychowankowie.

0

Thiago Silva podobno także jest nie do wyciągnięcia...może David Luiz?

0

Wszystko jest dla ludzi, poza tym organizacje walczące z tytoniem, alkoholem itd. walczą dla kasy i walkę o rynek z koncernami a nie z dobrej woli by rzeczywiście pomagać ludziom, najlepszy przykład to chyba USA gdzie kampanie na rzecz walki z tytoniem prowadził Michael Moore a później okazało się, że tak naprawdę była to walka o wprowadzanie monopolu dla jednej z firm tytoniowych a Moore dostał kupę szmalu.

0

Hehe, jestem z Gdańska i widzę stadion przez okno :D

0

Najważniejsze jest zdrowie Leo, niech wraca do zdrowia i pokaże w przyszłym sezonie w klubie i na mundialu, że jest najlepszy. Poza tym Pichichi i Złotego Buta ma już zapewnionego, Ronaldo nie strzeli 12 bramek w 2 spotkaniach.

0

Nie mam nic do Rooneya ale nie widzę go w Barcelonie. Już lepiej postarać się o innego napastnika z tego samego miasta- Aguero.

0

Wątpie by Milan miał ochotę kupować Puyola. Nie po to odmładzali skład, po drugie Tarzan pomimo swojej wielkiej reputacji jest obecnie zawodnikiem bardzo niepewnym gdyż dręczą go kontuzje.

0

Barca na pewno potrzebuje transferów! Ja bym bardzo chciał w Barcie Aguero, byłby 100x pewniejszym zakupem niż Neymar, po drugie jakiś klasowy obrońca np. Thiago Silva. Poza tym Barca musi wypracować jakąś alternatywę dla tiki taki bo nie zawsze daje ona efekty, ba, czasami irytuje gdy jest bezproduktywna. Wczorajszy mecz pokazał, że czasem lepiej szybko zagrać piłkę do przodu i atakować na pełnym biegu niż klepać przed polem karnym przeciwnika.

0

To samo mówiono o Keirrisonie :)

0

Alba to nasz najlepszy transfer zaraz po Ronaldinho, Eto'o, Deco i Yaya Toure w tym wieku.

0

Można powiedzieć, że niestety zamiast tego by Alexis wzniósł się do poziomu drużyny która wygrała w tak kapitalny sposób rundę jesienną to zespół obecnie obniżył poziom do jego poziomu.

0

Gran Derbi przed nami więc nic dziwnego, że takie artykuły się pojawiają :)

0

Ja mimo wszystko wolałbym aby Barca powalczyła o Aguero a Neymar do nas nie przychodził.

0

Wszystko fajnie i pięknie ale nie licząc Messiego to reszta naszych napastników ma mniej bramek niż pomoc i obrona razem wzięta.

0

Miły gest premiera tym bardziej, że on jest madridistą w przeciwieństwie do poprzednika tj. Zapatero

0

Cuenca* sorry xD

0

Nieoficjalnie: Quenca wypożyczony do Realu Saragossa do końca sezonu.

0

Guardiola w Bayernie! oO

0

Ozil to chyba tylko za pierwsze 4 miesiące roku, w tym sezonie jest cieniem samego siebie.

0

LevyFCB

Na pewno nie jest największa, poza tym nie tak dawno bo 5 lat temu Real zdobywał ligę a Barca była na 3 miejscu ze stratą....18 pkt.

0

Od 2007* Sorry

0

Jak dla mnie Busquets to obecnie najlepszy DM na świecie, moim zdaniem od 2008 roku takowego posiadamy w składzie, najpierw Yaya, teraz Busi.

0

Messi ma teraz tyle samo bramek ile Malaga w lidze :) Oby mecz skończył się większa ilością goli Messiego niż Malagi

0

Chętnie zobaczyłbym taki mecz ale pod jednym warunkiem- dlaczego pyszni Brytole chcą tego meczu na Wembley u siebie? Niech mecz będzie na neutralnym terenie np. we Francji.

0

Świetny artykuł, historię tego klubu budują przecież także osoby mniej medialne albo w ogóle mediom nie znane - wszyscy w całej historii Barcy swoją ciężką pracą budowali potęgę tego klubu.

0

Ja mam taki postulat do Laporty- jak już wygra te wybory to niech przypomni naszemu serwisowi o zaległych ocenach za mecz z Atletico :P

0

Takie pytanie- kiedy będą oceny za mecz z Rojiblancos? :)

0

Życzę Masche jednego- Finał LM - rzut wolny dla Barcy, Mascherano wyskakuje i głową strzela zwycięskiego gola :) Wtedy nikt już nie będzie go męczył pytaniami jak bardzo chce strzelić 1 gola w Barcie tak jak to miało miejsce z Bellettim

0

Za taki gest należy im się 100% szacunku, to nasz największy rywal ale naprawdę godnie, po Królewsku się zachowują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?