0

Pewnie jego spotkania z Pepem wyglądały tak jak te w Crackovii pomiędzy Bojanem i Guardiolą :D

0

dge21
Dokładnie, La Liga potrzebuje zdrowej rywalizacji pomiędzy większą ilością zespołów, niestety wydaje mi się jednak, że Levante nie wytrzyma tempa narzuconego przez wielką dwójkę.

0

Jeszcze 2,3 lata temu chciałem go w Barcelonie, obecnie jest nam zbędny, niech zostanie tam gdzie jest.

0

To tylko pokazuje, jaki Messi poziom osiągnął, że robi się wielką aferę z tego, że przestał strzelać, 3 mecze bez bramki to jeszcze nie tragedia, Leo pokaże jeszcze klasę nie raz w tym i w przyszłych sezonach. Myślę, że w następnym meczu Messi powinien wejść z ławki w drugiej połowie, może ambicje i sportowa złość pomogą mu przerwać tą "fatalną" jakże passę.

0

Ale wy śmieszni jesteście :D "Ustawiony Messi"- leczyć się a nie mecze oglądać.

0

Z całym szacunkiem dla Macedonii bo to piękny kraj, ale czy to nie jest żałosne, że oni mają arbitra na poziomie międzynarodowym a u nas nie ma żadnego? Wiem, że korupcja wykluczyła kilku świetnie się zapowiadających sędziów ale to nie jest wytłumaczeniem.

0

Klub z przedmieść Barcelony, miejsca narodzin Valdesa, może Pinto okaże się wspaniałomyślny i zrezygnuje z gry na jeden mecz :D

0

Messi owszem jest niesamowity ale trzeba oddać Raulowi, Di Stefano, że jak na tą chwilę to chyba oni są najlepsi w historii La Liga, jestem kibicem Barcy ale uważam, że Messi takowym piłkarzem JESZCZE nie jest, przyjdzie to oceniać gdy skończy karierę bądź opuści La Ligę.

0

Zapomniał dodać: "W oddawaniu inicjatywy rywalowi"

0

Moim zdaniem Rosell za bardzo chce pokazać, że jego poprzednik był jednak złym prezydentem. Owszem, Laporta i zarząd zbudowali nową, lepszą Barcę, najpierw za czasów Franka, potem Pepa i chwała im za to, jednakże gdy słyszy się o niegospodarności, jakiś machlojkach to nie można tego zostawić w spokoju. Skoro socios już zadecydowali o złożeniu pozwu przeciw Laporcie to musi być wiele na rzeczy, przecież nie wszyscy socios, cules popierają Rosella, jest tam też wielu ludzi z ramienia Laporty i nie tylko, a jednak tak zadecydowano więc powody muszą być ogromne. Nie mówię, że nie lubiłem Laporty, ba, wolałem go od Rosella, taki bardziej "ludzki", z charakterem mi się wydawał i Pep bardzo dobrze zrobił pokazując, że nie zgadza się z decyzją o złożeniu pozwu, pokazał Rosellowi , żeby na przyszłość uważał ze swą polityką bo nawet Pep kiedyś może powiedzieć DOŚĆ i odejść, wtedy cała nagonka z Laporty przejdzie na Rosella i to z wiele większą siłą.

0

Moim zdaniem 3-4-3 jak na razie powinno być stosowane rozsądniej, na słabszego rywala jest w sam raz, ale na mecze z lepszymi w CL jak i w La Liga powinno być stosowane sprawdzone 4-3-3, wiem, że to większość spotkań jest z słabszymi rywalami i przy 4-3-3 straci ktoś z pomocy na regularnej grze ale liczy się drużyna, nie jednostki, 3-4-3 jest efektowne i efektywne w meczach o mniejszej randze, jak na razie wg. mnie powinno się tego zbyt i na siłe nie wykorzystywać. Pep i tak wie najlepiej i ja mu ufam, niech stosuje formację jaką chce.

0

Bo wtedy był to Puchar Europy Mistrzów Krajowych.

0

Villa może i nie gra olśniewająco ale pamiętajmy, że w najważniejszych meczach nie zawodził. W 1 meczu superpucharu też nie pokazywał wiele ale dał bardzo ważną bramkę, dla mnie on może nie błyszczeć, byle by strzelał w decydujących dla sezonu momentach.A to, że czasem jest niewidoczny to w ataku to i tak dla mnie on jest lepszy niż Zlatan, przynajmniej jeżeli chodzi o grę dla Barcy, w tym tutaj różni się od Ibry- oboje mieli okresy gdy zawodzili pod polem karnym, ale akurat David angażuje się w grę w innych aspektach a Ibra- no wszyscy pamiętamy jego stanie w miejscu bardzo często. Villa to Villa, nie ma co się go czepiać nawet jak strasznie psuje czasem 100% akcje, Eto'o też to robił. A co do Alexisa- wierzę bardzo, że jak na dobre zadomowi się w Barcie to będzie prawdziwym Crackiem.

0

Nie dobrze, nie będzie ani Pique ani Pyola, duet Masche-Sergio i tak da radę. Abidal jest wielki na skrzydle, Dani także, powinno być mimo to dobrze.

0

Brawo Cesc! Choć to już powinna być Twoja 2 bramka w tym meczu :)

0

piobyd1

Wszystkie mecze 1 kolejki są odwołane, 2 runda też stoi pod znakiem zapytania

0

Nie może mieć w sumie żalu o nic, bo jak mógł grać do Pep dawał mu szansę, nawet w GD, w końcu strzelił tam jakże cieszącego me serce gola na 5-0, miał chłopak pecha bo był często kontuzjowany, myślę, że gdyby nie to, Pep dawałby mu o wiele więcej szans.

0

Deulofeu jest naprawdę świetnie zapowiadającym się graczem, dawno to wiedziałem ale teraz jestem w 100% do niego przekonany, oby za 2-3 dołączył do pierwszego składu, na razie trzeba dać mu swobodę, niech nie żyje w ciągłej presji , a może być z niego mega zawodnik 1 składu. Oby nie skończył jak Nolito

0

Dziwi mnie jedno- "Afryka i Ocenia są z tyłu, ale będziemy pracować nad tym, żeby ludzie z tej części świata więcej się angażowali."

Jakoś trudno, żeby ludzie którzy żyli w biedzie (chodzi mi o Afrykę) stawiali kupno kompa z netem ponad pożywienie, wodę itd. Wiem. ze takie RPA, Maroko, Egipt, Tunezja nie są wcale najbiedniejsze i ludzi stać na takie "luksusy" ale zdecydowanie większość spośród 900 mln mieszkańców Afryki klepie straszną biedę.

0

Cesc niech zostanie w Londynie- Thiago to jest gracz! Za kilka lat przy takiej grze i rozwoju powalczy o tytuł najlepszego pomocnika świata.

0

Nie mogłem wczoraj obejrzeć meczu i mam 3 pytania:

1.Jak prezentowali się nasi zawodnicy z pierwszej kadry

2. Jak młodzież?

3. Czy nowe koszulki dobrze się prezentują?

0

Równie dobrze mógł powiedzieć to o Aguero, Zanettim, Higuainie, Di Marii, Pastore no ale po co o nich skoro lepiej gadać o Messim i go krytykować.

0

Ja już na temat jego wizyty w Barcelonie widziałem mnóstwo bzdurnych wpisów kibiców wiadomo kogo. Tworzenie teorii spiskowych to chyba ich pasja bo coś w stylu- "na pewno przyleciał doradzić Rosellowi jakiego typu broń potrzebna jest w tej chwili Hamasowi i, żeby Sandro z Quatar Foundation to obgadał". Śmieszne w sumie :D

0

Oby to była prawda- szczerze- czekam na ten transfer równie mocno jak 2 lata i rok temu czekałem na Villę

0

Ja tam trzymam kciuki za Wengera, mi jakoś Cesc w Barcy humoru bardzo nie poprawi

0

Dokładnie, oni mają bardzo często dość sprawdzone informacje, tylko, że ja chcę aby to nie była prawda- Dla mnie powinno być- tylkoSanchez = brak kupna Fabregasa, a teraz info, że oboje zostaną zakupieni? Wątpliwe jest to jednak

0

Ta, nagle Rosell chce przeznaczyć kasę i na Cesca i na Alexisa a tu jeszcze Neymar, ale plota.

0

Nie ;/ Oby to nie była prawda

0

SKomentuje to tak- hahahaahhaaha, to Messi ile jest wart? Bilion?

0

Barca moim zdaniem powinna postarać się o kogoś kto gra i na lewej i na prawej stronie obrony, taki Lahm byłby dobry, w sumie kiedyś, jeszcze za czasów Rijkaarda taki temat istniał ale wątpie aby teraz do tego zarząd wracał. Gregory vad der Wiel do ciekawa opcja, gra na prawej stronie obrony ale na lewej podobno też sobie daje rade gdy trzeba (tak słyszałem przynajmniej)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?