EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
michalfanbarcy
Co ty pier...no żeby się nie wyrażać .Poczytaj sobie o np. sprawie transferu Di Stefano i zobaczysz jaki to Twój Real, a raczej, sorki Franco był wielki
0
goooooooooooooooooool! karol20real oglądaj jak się gra w piłkę :P
0
Villa !
0
Messi! golazo! Extra ;D
0
Leo!Leo! goooool!
0
goooool!
0
Jak by powiedział Marcinkiewicz: yes! yes!yes! - oby to była prawda. Mascherano wymiatał w meczu z Arsenalem, nawet kibice The Gunners to przyznali. Jeżeli jego obecna forma się utrzyma i będzie grał dla Barcy to strata Yaya może już tak bardzo nie boleć, byle żeby tylko Keita grał mniej bo nic nie prezentuje swoją grą ostatnimi czasy.
0
sexibarca
Wiesz co to jest gdybanie?
0
Ibra nigdzie się nie rusza. Milan musiałby chyba oddać nam Ronaldinho i Pato lub zabulić ogromną kwotę której nie ma.
0
Gdybym choć raz miał okazje wpłynąć na decyzje Pepa to właśnie w tym temacie bym to zrobił- "Pep, zainteresuj sie Mascherano, nie widziałeś, jak świetnie grał przeciwko Arsenalowi, to będzie strzał w 10!", a tak schodząc na ziemię, to szkoda będzie ominąć takiej okazji, przy okazji można było by pozbyć się wiecznie marudzącego Hleba
0
Na pewno musi zagrać Xavi, bez mózgu drużyny będzie ciężko.
0
Jak stać ich na wypłacanie takiej pensji na jednego zawodnika to niech złożą ofertę opiewającą na 80-90 mln euro
0
Nie ma co się podniecać i wierzyć gazetom. Mata został już ogłoszony piłkarzem Barcy, a co z tego wyszło każdy wie ;) nawet na Wikipedii się nabrano.
0
Ten to ma dobrze, no ale w końcu zasłużył na takie wakacje.
0
victor
SzFab? Poza tym on nie jest Szwabem, gdyż Gelsenkirchen gdzie się urodził znajduje się w Zagłębiu Ruhry a nie w Szwabii :P oraz na pewno nie w Turcji skoro wg. Ciebie jest rodowitym Turkiem
0
Maxwell asystował w meczu z Interem (3:1 dla Włochów) a bramkę strzelił wtedy Pedro
0
Perczik
Nie wiem czemu służyła Twoja wypowiedź. Keita grał w kratkę, ale jak przyszło co do czego to pokazywał klasę, choćby 3 bramki. A co do tego, że Keita boi się latać. Wielu ludzi się boi, jednak że powiedział, że to część jego pracy więc się z tym upora. Z resztą wielcy piłkarze wcześniej bali się latania, choćby Dennis Bergkamp
0
Laetri
Masz dużo racji, tylko w Barcy nie gra ktoś taki jak Xabi :)
0
Bardzo mądrze mówi, nie powiedział, że nie chce w ogóle grać dla Barcy. Może za kilka lat będzie grał w Barcy, kto wie
0
Ja powiem jedno- uważam ten żart za niesmaczny ale tylko ze względu na przewidywane potym reakcje kibiców Arsenalu-nie powiem, śmiałem się, ale też jakiś tam dystans pozostał, bo nie był na miejscu. Po przeczytaniu komentarzy tutaj, na stronie Arsenalu stwierdzam jedno- kibice Arsenalu grubo przesadzają i można nawet powiedzieć, że są hipokrytami- jak odchodził Henry sami popierali komentarze np. Piresa, ze Thierry ma Arsenal w sercu i nie powinien odchodzić, a teraz wypomiają zachowania w stylu wypowiedzi "DNA Barcy" lub ten żart Pique i Tarzana. Co to ma być? Po prostu totalna hipokryzja! Piszą ,też, że Barca to święta krowa, no ale już wywyższanie Arsenalu już czymś takim nie jest? Obrażają Barcę teraz po pamiętnym 4:1, ale po finale w Paryżu był pełen szacun. Skąd to się bierze? Nie pamiętam aby kibice Arsenalu byli aż tak zapatrzeni w siebie, nie mówię o wszystkich oczywiście, są porządni kibice, ale Ci wcześniej wymienieni mówią, że kibice Barcy mają swój klub za pępek świata, a co oni sami robią ze swojego Arsenalu? Kogoś wielkiego, mimo, że nie zdobywa tytułów
0
Wystarczy przytoczyć fakt, że Canales paradował w koszulce Realu będąc jeszcze zawodnikiem Racingu a oburzenie było wszech obecne w Santander. I nikt nie napisał, że kibice Arsenalu nas nienawidzą, po prostu trochę mniej nas lubią od czasu rozpoczęcia sprawy z Cesciem, i oburzali się choćby o słowa "Cesc ma DNA Barcy", więc ciekawe jaką złość czują po tym żarcie, tylko dlatego jest on nie na miejscu, ja się z niego śmiałem, ale przyznaje, że wobec The Gunners był nie taktowny, tylko o to chodzi, nie wiem skąd niektóre wnioski tych którzy uznają ten żart za taktowny.
0
mav5
A nie pomyślałeś o tym co poczuli kibice Arsenalu? Oni nie są w kadrze Hiszpanii i nie wiedza, jakie rozmowy są w szatni Owszem trochę przesadzają z tymi komentarzami na innych stronach, no ale jednak Cesc jest ich kapitanem, ma ważny kontrakt, Arsenal zajął już stanowisko, że nie sprzedadzą nam raczej Cesca więc trochę oburzeni mogą być, dlatego jest to żart nie na miejscu, choć nie powiem, troszkę się uśmiałem przyznaje.
0
Geble
Owszem wiem ,często bywam na stronie Kanonierów bo lubię ich grę i szczerze mówiąc gdyby nie istniał taki klub jak Barca to bardzo prawdopodobne, że kibicowałbym Arsenalowi. Tak jak Tobie, mi również nie podobają się niektóre wypowiedzi piłkarzy Barcy na temat Cesca, DNA Barcy itd. A co do tego żartu- Mi chodzi jednak o zupełnie coś innego niż Tobie, Ty widzisz w głowie tylko oburzonych kibiców Arsenalu- zobacz- ten żart ma wymiar jedynie czysto sportowy, coś co może popsuć jeszcze bardziej relacje Barca-Arsenal, ale żart w stylu Puyol biegający w trykocie Realu bardzo by naruszył nie tylko kwestię sportową ale również polityczną, przecież Barca zajęła stanowisko w sprawie odłączenia Katalonii od Hiszpanii. Taki żart mógłby doprowadzić do tego, że Carles, mimo swoich zasług dla klubu , takim jednym zachowaniem wszystko by zniszczył.
0
Geble
Żart był nie na miejscu, każdy się zgodzi, było śmieszne no ale jednak nie na miejscy, ale nie można porównywać do tego sytuacji gdy Pique Puyol mieliby paradować w koszulce znienawidzonego w ich regionie klubu. Jakoś nie widziałem będąc w Londynie anty katalońskich haseł wypisanych na blokach a w Madrycie są i owszem.
0
GauchoR80
Pique i Puyol aż tak wielkiego ryzyka by nie podjeli. Co innego Cesc grający w Arsenalu będący trykocie Barcy a co innego nasza para obrońców w koszulce Realu, jestem pewien, że oburzenie było by niewyobrażalne.
0
Geble
Trochę był nie na miejscu bo w Madrycie a tak na serio to masz rację, ale w sumie nigdy nie wiadomo, czy Cescowi to się nie podobało, zwykły żart, od razu zdjął trykot ze względu na szacunek do Arsenalu, nie był to jakiś bardzo fatalny żart.
0
Na stronie Arsenalu już bluzgają za to Pique i Puyola oraz Reine za słowa, że Cesc to przyszłość Barcy. Napisal ktoś nawet, że jakby zrobić taki żart Puyolowi i założyć mu trykot Realu to by go nie zdjął od razu tylko w nim paradował, śmieszni ludzie.
0
Ta akcja z Fabregasem mnie ....., no wiadomo, nie chce kląć. Ciekawe co na to sam Cesc. Z szacunku dla Arsenalu zdjął trykot po chwili. Fajne było też to, że mieszkańcy Madrytu nie okazali w żaden sposób oburzenia widząc trykot w kolorze Blaugrana, tylko się śmieli.
0
bexley
To chyba raczej jest Old Trafford , jak się przyjrzysz to w lewym górnym rogu zobaczysz pewien napis :)
0
Co za brednie. Messi pogratulował już zapewne swoim kolegom z Barcy. Jestem niemal pewny, że po odpadnięciu Argentyny mocno trzymał on kciuki za La Roje.