0

Fuuuuuuuuuuuuuu

Villa- 635 minuty

Sneider- 652 minuty

0

Piękne jest też to, że Xavi, Iniesta, Puyo zdobyli w ciągu 2 lat już wszystko co mogli, z Barcą tyle pucharów, mistrzostwo Europy, teraz mistrzostwo świata, cały piłkarski świat może im teraz zazdrościć. Ogólnie rzecz biorąc to piłkarze Barcy strzelali tylko bramki w RPA, ale tylko głupek stwierdził by, że tylko oni mają swój udział w mistrzostwie, bo i takie wypowiedzi słyszałem. Bez Ramosa, Xabiego i przede wszystkim Ikera to wszystko było by o wiele trudniejsze a może i niemożliwe. Smutne jest to, że teraz czyta się wypowiedzi kibiców (nie na tej stronie), że to Real bądź Barca zdobyła to mistrzostwo, to Hiszpania jest zwycięzcą!

0

W przypadku Cruyffa, czyli osoby mającej gigantyczne zasługi dla klubu można było pominąć jakikolwiek klubowy statut, to jest tylko tytuł honorowego prezydenta a nie urząd panie prezesie R! Poza tym Rossel który nic nie zrobił jeszcze dobrego dla klubu można powiedzieć, że chciał pokazać na siłę, że ma władzę nad ludźmi którzy w klubie zrobili o wiele, wiele więcej. A jego gadki, że głosowanie, że socios, jestem pewny, że głosowanie wypadło by pomyślnie na korzyść Johana. Dziwi mnie też jedno- skoro Laporta jako prezydent Barcy mógł (chyba, nie jestem pewien) nadawać wyróżnienia i odznaczenia to dlaczego nie mógł dać takowego panu Cruyffowi? To przecież tylko szlachetny tytuł dla kogoś kto zrobił bardzo wiele dobrego dla klubu a nie przekazanie mu jakiegokolwiek urzędu czy władzy.

0

Bardzo dobrze gra na mundialu, jednak ilu to już było objawień na mundialach a potem gra poniżej oczekiwań? Pamiętam jak 4 lata temu bardzo zaimponował mi Grosso. a teraz słuch o nim troszkę zaginął. Ja tam bym dał sobie spokój z Oziliem.

0

Mata bardzo ładnie, jednak jakoś nie jestem przekonany czy jest większy sens go sprowadzać do Barcy. Co do dzisiejszego meczu- spodziewam się ładnego widowiska, oby dwa zespoły grają bardzo ofensywnie, i choć wiadomo, że to Hiszpania będzie dłużej przy piłce, to groźne kontry Chile mogą zrobić Hiszpanom wiele krzywdy. Moim zdaniem bardzo dużo w tym meczu będzie zależało od postawy Casiliasa oraz Pique i Puyola.

0

sylwestr

El Mundo, wp i onet już nawet o 70 mln za Torresa pisali ;/

0

Messi bardzo się stara, tak jak zauważył wczoraj Engel lub Szaranowicz (nie pamiętam), nikt z piłkarzy na mundialu nie gra tak dobrze jak Messi. Szkoda tylko, że Lionel nie strzelił bramki jeszcze, ma pecha, piękne techniczne strzały wybraniane, dwa słupki, wczorajszy wolny z daleka też piękny ale niestety wybroniony, jednak patrząc na jego grę pod zespół można śmiało stwierdzić, że jeżeli nadal będzie tak grał, to MVP turnieju jest całkiem prawdopodobne.

0

Na wp napisali, że Pep chciał się podać do dymisji podczas tego spotkania. Śmiech na sali, co wypisują te dziennikarzyny

0

Po Niemcach spodziewałem się typowej "gry w szachy" czyli strzelenie gola i do końca meczu jak najdłuższe utrzymywanie się przy piłce a tu proszę taka niespodzianka, brawa dla naszych zachodnich sąsiadów!

0

Generał Xavi

Ja tam pamiętam, że dużo osób żałowało jego odejścia więc skończ

0

Trochę szkoda, że Giovanni odszedł z Barcy, wczoraj było widać w jego grze efekty szkolenia w La Masii

0

Kolejny dowód na to, że Messi robi dużo dla świata. Dzięki niemu wiemy, że Fidel nadal żyje ;)

0

Ja tam nadal wierzę, ze Zlatan pokaże wielką grę. Wiadomo, statystycznie całkiem niezły sezon ale patrząc na jego grę chwilami miało się zawał serca, ale to nie powód aby się go od razu pozbywać. Jak było z Henrym? Pamiętam też jak kiedyś tu pisano, że po co Pique było z powrotem sprowadzać. A co do Robinho to jestem bardzo na nie, bo jest równie kapryśnym i niepewnym piłkarzem jak Adriano.

0

Co do asyst- owszem ma ich sporo ale często też w ogóle nie podaje.

0

Świetny gracz, jednakże moim zdaniem on zbyt samolubnie gra, mało podaje a to jest klucz do gry w Barcelonie. Wystarczy, że Messi gra często troszkę samolubnie. Moim zdaniem nie ma sensu go kupować. Poza tym Bayern go nie puści a do tego rewelacje te pochodzą z Mundo Deportivo a więc można uznać to za plotkę.

0

Chcę aby Hiszpania wygrała mundial, ale marzę też o tym, aby Lionel był królem strzelców.

0

Jeżeli Toure odejdzie to będzie wielka strata. Myślę, że Yaya jest naciskany przez tego Selluka aby odszedł, bo sam jak na razie w oficjalnych wywiadach się na nic nie żalił. Szkoda troszkę, że jego odejście może być po części winą Pepa. Jeżeli Yaya zostanie to w następnym sezonie musi grać częściej.

0

Jaka szkoda, że piłkarze nie dotarli do finału. Czy jakiś wielosekcyjny klub kiedykolwiek miał 3 zespoły w 3 finałach LM w jednym sezonie?

0

To plotka, ale jeżeli miałoby kiedykolwiek dojść do odejścia Yaya to będę bardzo niezadowolony

0

Teraz Valdes będzie mógł do niego podawać bez najmniejszego ryzyka xD

0

Ta drużyna to jakaś masakra. Bardzo się zdziwię jeżeli w RPA Hiszpania wsławi się tylko zdaniem: "Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze" do czego przyzwyczajali przez dziesięciolecia (z wyjątkiem Euro 2008). Moim zdaniem murowany faworyt do mistrzostwa.

0

Angielskie gazety chyba prześcigają się w głupocie. Info z ostatniej chwili- Rooney za wszelką cenę w Barcelonie- Obetnica Laporty. No to jeszcze Torres i będzie git :| Co za brednie

0

Nie potrzebny. Owszem wielki gracz, ale nie za taką cenę a poza tym jest Pedro, Bojan, Messi, Jeffren, Villa i Zlatan więc po co? Kolejna plotka angielskich gazet.

0

Tylko nie Yaya ;/

0

Bardzo dobra wiadomość. Żeby z Yayą było podobnie

0

This is Barcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Yeah, campeones!

0

I gdzie są teraz Ci co jeszcze dzisiaj w 1 połowie jechali go od samolubów?

0

leooooooooooooooooo!

0

leo!!!!!!!!!!!!! gool

0

pedro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?