EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tylko czekam na jutrzejsze gadki Mourinho w stylu podobnym do oceny gry Sportingu z nami.
0
Heh...BOJAN! hehe
0
Leo Leo Leo!!! Pięknie, wyprzedził C.Ronaldo
0
Brawo Bojan!
0
Moje jedyne życzenie co do tego meczu- nie stracić gola i żeby Messi miał hattricka, więcej mi do szczęścia dziś nie trzeba już ;D
0
Madritas_17
Nie zwracaj na niego uwagi. Tutaj większość jest kulturalna i szanuje rywala.
0
Krystyna dogoniona! Leo!
0
Pedrito!
0
Mickey131
A asysta w 1 meczu z Interem?
0
goool! 3:0 ;D
0
Don Andreeeees!!!!!!!!!!!!!
0
Leo!
0
Moim zdaniem tu wygrywa Pique, w dotychczasowych porównaniach 2:1 dla Realu bo i Iker lepszy jest od Valdesa (tzn. już jest nie wielka różnica) no i Marcelo lepszy od Abidala.
0
Adiboss
Jeżeli chodzi o statystykę GD ogólnie, nie tylko potyczek w lidze to:
Real Madryt 89 zwycięstw 53 remisów 98 porażek 396 bramek
FC Barcelona 98 zwycięstw 53 remisów 89 porażek 412 bramek
Tak wiec jeżeli chodzi o rywalizacje ogólnie to lepsza jest Barca. W ligowych El Clasico owszem lepszy jest Real. Jeżeli Barca wygra kolejne dwa GD to będzie to nie lada jubileusz bo 100 zwycięstw nad odwiecznym rywalem.
0
Ja myślę, że będzie skromne zwycięstwo. Almeria potrafiła w poprzednim sezonie nam dopiec a i teraz zbliża się GD tak więc rozsądna będzie spokojna aczkolwiek skuteczna gra.
0
Latka lecą, Carles obecnie w nie najlepszej dyspozycji ale on zawsze pokazuje klasę w meczach o najwyższą stawkę tak więc liczę, że w GD pokaże, że jest najlepszym defensorem ostatnich lat, a do tego wierny klubowym barwom, taki kataloński Maldini :)
0
Ależ skromność. Szczerze to ma rację we wszystkim ale jeżeli miałby wygrać to nie będę się spierał :)
0
To już jest pięć lat, jak to szybko czas mija
0
Chyba złotych. Prezes chyba się nie wyspał.
0
peppers
To wytłumacz to fali kibiców Arsenalu którzy w najbliższych godzinach wejdą tu i to skomentują. Wg. mnie Zubi niepotrzebnie to powiedział, gdyby Afellay jeszcze był wychowankiem Barcy to ok, ale tu troszkę przegiął.
0
Teraz zaczną się gadki kibiców Arsenalu o tym, że znowu bawimy się w genetyków. W Afellayu pokładam spore nadzieje.
0
Szczerze to najładniejsza była bramka Gio, ale trzeba wspierać piłkarzy Barcy (obecnych) tak więc głos na Leo.
0
No Lionel- wielki szacun za to jakim człowiekiem jesteś.
0
Ibra ma naprawdę kompleks Pepa. Jestem niezmiernie zadowolony, że Pep nie odpowiada na te głupie zaczepki a jeżeli już to zrobi to w bardzo inteligentny sposób.
0
Ibra jest jaki jest ale dał nam wygraną w GD, David musisz dokonać tego samego tzn. strzelić bramkę/ki ;D
0
IceMan
Święta prawda. Oczywiście wolałbym, żeby Krysia miała 11 goli ale prawdą jest to co napisałeś. Jednakże myślę, że Messi go wyprzedzi.
0
Jak zdrowie pozwoli- on i Xavi na pewno rozegrają najwięcej spotkań w historii Barcy
0
Spalony jak nic, ale sprawiedliwość jest jak widać ;D
0
Messi!
0
Iniesta- magia, Xavi przed chwilą przy faulu- magia, gol Messiego- magia, szkoda tylko, że decyzje sędziego to herezje