0

Ja tylko czekam na jutrzejsze gadki Mourinho w stylu podobnym do oceny gry Sportingu z nami.

0

Heh...BOJAN! hehe

0

Leo Leo Leo!!! Pięknie, wyprzedził C.Ronaldo

0

Brawo Bojan!

0

Moje jedyne życzenie co do tego meczu- nie stracić gola i żeby Messi miał hattricka, więcej mi do szczęścia dziś nie trzeba już ;D

0

Madritas_17

Nie zwracaj na niego uwagi. Tutaj większość jest kulturalna i szanuje rywala.

0

Krystyna dogoniona! Leo!

0

Pedrito!

0

Mickey131

A asysta w 1 meczu z Interem?

0

goool! 3:0 ;D

0

Don Andreeeees!!!!!!!!!!!!!

0

Leo!

0

Moim zdaniem tu wygrywa Pique, w dotychczasowych porównaniach 2:1 dla Realu bo i Iker lepszy jest od Valdesa (tzn. już jest nie wielka różnica) no i Marcelo lepszy od Abidala.

0

Adiboss

Jeżeli chodzi o statystykę GD ogólnie, nie tylko potyczek w lidze to:

Real Madryt 89 zwycięstw 53 remisów 98 porażek 396 bramek

FC Barcelona 98 zwycięstw 53 remisów 89 porażek 412 bramek

Tak wiec jeżeli chodzi o rywalizacje ogólnie to lepsza jest Barca. W ligowych El Clasico owszem lepszy jest Real. Jeżeli Barca wygra kolejne dwa GD to będzie to nie lada jubileusz bo 100 zwycięstw nad odwiecznym rywalem.

0

Ja myślę, że będzie skromne zwycięstwo. Almeria potrafiła w poprzednim sezonie nam dopiec a i teraz zbliża się GD tak więc rozsądna będzie spokojna aczkolwiek skuteczna gra.

0

Latka lecą, Carles obecnie w nie najlepszej dyspozycji ale on zawsze pokazuje klasę w meczach o najwyższą stawkę tak więc liczę, że w GD pokaże, że jest najlepszym defensorem ostatnich lat, a do tego wierny klubowym barwom, taki kataloński Maldini :)

0

Ależ skromność. Szczerze to ma rację we wszystkim ale jeżeli miałby wygrać to nie będę się spierał :)

0

To już jest pięć lat, jak to szybko czas mija

0

Chyba złotych. Prezes chyba się nie wyspał.

0

peppers

To wytłumacz to fali kibiców Arsenalu którzy w najbliższych godzinach wejdą tu i to skomentują. Wg. mnie Zubi niepotrzebnie to powiedział, gdyby Afellay jeszcze był wychowankiem Barcy to ok, ale tu troszkę przegiął.

0

Teraz zaczną się gadki kibiców Arsenalu o tym, że znowu bawimy się w genetyków. W Afellayu pokładam spore nadzieje.

0

Szczerze to najładniejsza była bramka Gio, ale trzeba wspierać piłkarzy Barcy (obecnych) tak więc głos na Leo.

0

No Lionel- wielki szacun za to jakim człowiekiem jesteś.

0

Ibra ma naprawdę kompleks Pepa. Jestem niezmiernie zadowolony, że Pep nie odpowiada na te głupie zaczepki a jeżeli już to zrobi to w bardzo inteligentny sposób.

0

Ibra jest jaki jest ale dał nam wygraną w GD, David musisz dokonać tego samego tzn. strzelić bramkę/ki ;D

0

IceMan

Święta prawda. Oczywiście wolałbym, żeby Krysia miała 11 goli ale prawdą jest to co napisałeś. Jednakże myślę, że Messi go wyprzedzi.

0

Jak zdrowie pozwoli- on i Xavi na pewno rozegrają najwięcej spotkań w historii Barcy

0

Spalony jak nic, ale sprawiedliwość jest jak widać ;D

0

Messi!

0

Iniesta- magia, Xavi przed chwilą przy faulu- magia, gol Messiego- magia, szkoda tylko, że decyzje sędziego to herezje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?