EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ akcja! Messi! 2:1 (tzn. 3:0) :D
0
Spokojnie panowie, jeszcze kolejne 45 min, jeszcze uda się strzelić o ile sędzia uzna bramki to wygramy
0
Co za łeb??? Jaki sędzia ? A teraz Nilmar i 1:1 ;///
0
Villa !!!!!!!!! Goooool! :)
0
Iniesta- magia
0
Bardzo mi szkoda Milito :( Na pocieszenie pozostał fakt, że młodzież Barcy jest na prawdę obiecująca.
0
Thiago- ten chłopak pokazuje, że będzie wielką gwiazdą w przyszłości. Podobne odczucia mam wobec Nolito. Martwi postawa Bojana, nie pokazał prawie nic, po bramce z jednego metra starał się robić coś więcej ale i tak za zmarnowanie karnego jest moim zdaniem obecnie najsłabszym ogniwem w ataku Barcy, lecz mam nadzieję, że to zmieni.
0
Jeżeli Barca miała by kupować napastnika to tylko Aguero!
0
KingLeonida
Jak miał grać Iniesta na środku a Pedro na skrzydle? Duńczycy grają bardzo siłowo i co biedny Iniesta mógłby wtedy zrobić w ofensywie, baa...w defensywie. To że grał tam Keita jest całkiem zrozumiałe, choć w sumie powinien być Mascherano
0
Abidal wg. Wikipedii strzelił jedną bramkę w barwach OL :)
0
Gramy coraz ładniej
0
Tarzan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie Ci co gadali, że już po Barcelonie i co prawie rozwalali sobie monitory, klawiatury i bluzgali Pepa??? Wstyyd
0
Don Andres!!!!!!!!!!!!! gooool! Barca odżywa!
0
Ehh...a było tak blisko ;/
0
Ja nie chcę Rooney'a w Barcelonie, on nie pasowa by moim zdaniem do Barcy równie bardzo, jak ta głowa na zdjęciu powyżej.
0
Ale ten czas leci. Już 100 występ!? Gratulacje dla Gerarda. Oby jeszcze więcej takich jubileuszy!
0
Oby nic poważnego, poczekajmy w spokoju na oficjalny komunikat na stronie Barcy i nie spekulujmy bo im więcej spekulacji tym coraz gorzej się o tym wszystkim myśli.
0
Chlebek23391
Może ty lepiej wyjdź. Kolega, kibic Realu kulturalnie się wypowiedział a ty mu tu chamsko wyjeżdżasz. Zobacz sobie ile kibiców Barcy siedzi na forum Realu i nie prezentuje takiej kultury jak ten kogo chcesz stąd wywalić.
0
Dawno temu przeczytałem w Przeglądzie Sportowym, że on jest uważany za większy talent od Messiego, i w sumie powiem, że jest niewiele gorszy, brakuje mu tylko takiego Xaviego w pomocy :)
0
asjack
Nie ma co się śmiać- jego wypowiedź całkiem normalna, nie wiem czy pamiętasz ale wypowiedź trenera Herculesa była całkiem podobna m.in "Interesuje mnie tylko zwycięstwo" a wszyscy padali ze śmiechu a efekt znany.
0
Bardzo mądra wypowiedź trenera. Może i lepiej, że doznaliśmy porażki teraz niż np. pod koniec sezonu. Lekcja ta nauczy naszych graczy pokory i maksymalnej koncentracji przed pojedynkami z ogórkami (teoretycznie), wczoraj jej wyraźnie zabrakło. Martwią mnie też problemy ze sforsowaniem tzw. autobusu. Inter i Chelsea- rozumiem, trudno rozpracować ich linie defensywną, no ale Rubin a wczoraj Hercules to chyba nie jest jakiś szczyt możliwość nieosiągalny dla naszych piłkarzy. Co będzie gdy wszystkie drużyny zaczną tak z nami grać? (mało prawdopodobne założenia ale beniaminki i słabsze zespoły mogą tak robić). Co jeżeli Panathinaikos tak zagra?
0
Super ;/ Dzisiaj Barca chyba zlekceważyła rywala
0
Masche zszedł bo ma żółtą, ale Keita mógłby sobie odpocząć ;)
0
ehhh ;/
0
Ibra teraz na pewno jest bardziej zgaszony niż gdyby Pep na niego najeżdżał w ten sposób co on na niego.
0
Forlan na pewno jest wielkim graczem ale to co mówi pan prezydent trochę mija się z prawdą, bo np. choćby Messi osiągnął więcej. Poza tym czy ta nagroda jest za całokształt czy za jeden sezon panie prezydencie ? :)
0
Nie ważny wynik, ważne doświadczenie jakie zebrali młodzicy.
0
Evilenko
Mourinho spytany o to kto otrzyma ZP odpowiedział "Na pewno nie powinien otrzymać jej Iniesta"- nie prościej jakby powiedział "Mam nadzieję, że Sneider"- tylko o to chodzi Andresowi, że Mou wypowiada się o nim lekceważąco
0
kidza
Raiola jest również agentem Maxwella ;/
0
Bardzo bym chciał, żeby piłkę dostał któryś z nich, Xavi za całokształt (wiem, że ta nagroda jest za jeden sezon) a Iniesta za wielką grę na mundialu. Jednakże boję się, że nagrodę zgarnie Sneider. Choć jest iskra nadziei- skoro Iniesta/Xavi poprowadzili Hiszpanię do zwycięstwa, to czemu nie może być teraz tak jak z Cannavaro po mundialu w Niemczech? :)