0

Ależ akcja! Messi! 2:1 (tzn. 3:0) :D

0

Spokojnie panowie, jeszcze kolejne 45 min, jeszcze uda się strzelić o ile sędzia uzna bramki to wygramy

0

Co za łeb??? Jaki sędzia ? A teraz Nilmar i 1:1 ;///

0

Villa !!!!!!!!! Goooool! :)

0

Iniesta- magia

0

Bardzo mi szkoda Milito :( Na pocieszenie pozostał fakt, że młodzież Barcy jest na prawdę obiecująca.

0

Thiago- ten chłopak pokazuje, że będzie wielką gwiazdą w przyszłości. Podobne odczucia mam wobec Nolito. Martwi postawa Bojana, nie pokazał prawie nic, po bramce z jednego metra starał się robić coś więcej ale i tak za zmarnowanie karnego jest moim zdaniem obecnie najsłabszym ogniwem w ataku Barcy, lecz mam nadzieję, że to zmieni.

0

Jeżeli Barca miała by kupować napastnika to tylko Aguero!

0

KingLeonida

Jak miał grać Iniesta na środku a Pedro na skrzydle? Duńczycy grają bardzo siłowo i co biedny Iniesta mógłby wtedy zrobić w ofensywie, baa...w defensywie. To że grał tam Keita jest całkiem zrozumiałe, choć w sumie powinien być Mascherano

0

Abidal wg. Wikipedii strzelił jedną bramkę w barwach OL :)

0

Gramy coraz ładniej

0

Tarzan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie Ci co gadali, że już po Barcelonie i co prawie rozwalali sobie monitory, klawiatury i bluzgali Pepa??? Wstyyd

0

Don Andres!!!!!!!!!!!!! gooool! Barca odżywa!

0

Ehh...a było tak blisko ;/

0

Ja nie chcę Rooney'a w Barcelonie, on nie pasowa by moim zdaniem do Barcy równie bardzo, jak ta głowa na zdjęciu powyżej.

0

Ale ten czas leci. Już 100 występ!? Gratulacje dla Gerarda. Oby jeszcze więcej takich jubileuszy!

0

Oby nic poważnego, poczekajmy w spokoju na oficjalny komunikat na stronie Barcy i nie spekulujmy bo im więcej spekulacji tym coraz gorzej się o tym wszystkim myśli.

0

Chlebek23391

Może ty lepiej wyjdź. Kolega, kibic Realu kulturalnie się wypowiedział a ty mu tu chamsko wyjeżdżasz. Zobacz sobie ile kibiców Barcy siedzi na forum Realu i nie prezentuje takiej kultury jak ten kogo chcesz stąd wywalić.

0

Dawno temu przeczytałem w Przeglądzie Sportowym, że on jest uważany za większy talent od Messiego, i w sumie powiem, że jest niewiele gorszy, brakuje mu tylko takiego Xaviego w pomocy :)

0

asjack

Nie ma co się śmiać- jego wypowiedź całkiem normalna, nie wiem czy pamiętasz ale wypowiedź trenera Herculesa była całkiem podobna m.in "Interesuje mnie tylko zwycięstwo" a wszyscy padali ze śmiechu a efekt znany.

0

Bardzo mądra wypowiedź trenera. Może i lepiej, że doznaliśmy porażki teraz niż np. pod koniec sezonu. Lekcja ta nauczy naszych graczy pokory i maksymalnej koncentracji przed pojedynkami z ogórkami (teoretycznie), wczoraj jej wyraźnie zabrakło. Martwią mnie też problemy ze sforsowaniem tzw. autobusu. Inter i Chelsea- rozumiem, trudno rozpracować ich linie defensywną, no ale Rubin a wczoraj Hercules to chyba nie jest jakiś szczyt możliwość nieosiągalny dla naszych piłkarzy. Co będzie gdy wszystkie drużyny zaczną tak z nami grać? (mało prawdopodobne założenia ale beniaminki i słabsze zespoły mogą tak robić). Co jeżeli Panathinaikos tak zagra?

0

Super ;/ Dzisiaj Barca chyba zlekceważyła rywala

0

Masche zszedł bo ma żółtą, ale Keita mógłby sobie odpocząć ;)

0

ehhh ;/

0

Ibra teraz na pewno jest bardziej zgaszony niż gdyby Pep na niego najeżdżał w ten sposób co on na niego.

0

Forlan na pewno jest wielkim graczem ale to co mówi pan prezydent trochę mija się z prawdą, bo np. choćby Messi osiągnął więcej. Poza tym czy ta nagroda jest za całokształt czy za jeden sezon panie prezydencie ? :)

0

Nie ważny wynik, ważne doświadczenie jakie zebrali młodzicy.

0

Evilenko

Mourinho spytany o to kto otrzyma ZP odpowiedział "Na pewno nie powinien otrzymać jej Iniesta"- nie prościej jakby powiedział "Mam nadzieję, że Sneider"- tylko o to chodzi Andresowi, że Mou wypowiada się o nim lekceważąco

0

kidza

Raiola jest również agentem Maxwella ;/

0

Bardzo bym chciał, żeby piłkę dostał któryś z nich, Xavi za całokształt (wiem, że ta nagroda jest za jeden sezon) a Iniesta za wielką grę na mundialu. Jednakże boję się, że nagrodę zgarnie Sneider. Choć jest iskra nadziei- skoro Iniesta/Xavi poprowadzili Hiszpanię do zwycięstwa, to czemu nie może być teraz tak jak z Cannavaro po mundialu w Niemczech? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?