0

gool

0

Jaski93

Samolub, nie samolub ale to dzięki niemu mamy najwięcej pkt więc troche szacunku

0

Leo! Why?

0

Yaya! jaka szkoda że nie padł gol

0

Brawo Malaga

0

Ale nerwy ;/

0

goooooooooooooooooooool! Pedro xD

0

Remis w Madrycie! ;D

0

Jakby to Szaranowicz powiedział "Brawo Krykicz" ;D

0

gooooool ;D

0

Spokojnie, Messi nigdy nie przejdzie do Realu, może nawet do żadnego innego klubu, przecież kocha Barcę. Poza tym klauzula odstępnego Lionela jest chyba o wiele większa więc te 140 mln to jakiś żarcik a na zakończenie dodam, że takiej plotki spodziewałem się już od miesiąca, ale nie wiedziałem, że będzie ona taka marna.

0

Co jak co ale błąd sędziego wielki, że pozwolił wejść Toure

0

Czy to udany transfer to zweryfikuje się to gdy będzie kiedyś odchodził, a czy odejdzie w chwale czy w złej atmosferze to co innego. Każdego cieszą jego bramki, ale jego styl gry jest nie taki jak by się po nim oczekiwało.

0

ŁukaszFCB

Mieszane uczucia mają kibice Barcy i zarząd na pewno- Z jednej strony taka padaka w jego grze więc myślenie, że najlepiej od razu go sprzedać, ale z drugiej strony tyle kasy wydanej na Szweda a kto go kupi choćby za połowę sumy tego transferu (Eto'o+ kasa) i ten finansowy dylemat daje mu jeszcze jakieś szanse pozostania u nas.

0

Gdyby była możliwość wymiany Villa-Ibra i nic nie płacimy to było by extra, ale Valencia nie jest przecież głupia. Z resztą jak już napisałem, myślę, że trzeba dać mu jeszcze szansę, bo nigdy nic nie wiadomo.

0

Jedyna szansa w tym, że Zlatan się rozegra, ale bardziej prawdopodobne, że w rundzie jesiennej sezonu 2010/11 znowu nic wielkiego nie pokaże i Barca wtedy będzie szukała kupca. Tylko kto zabuli chociaż 25 mln za tak słabego Zlatana? Na Pereza nie ma co liczyć, ManCity może, coś mi się wydaję, że ten transfer jest największym błędem Barcy na przestrzeni ostatnich lat, i jest to błąd podwójny bo nie dość,ze tyle forsy to jeszcze Eto'o odszedł. Wierze w Zlatana, ale ta wiara jest coraz mniejsza i intuicja mówi, że nic się z nim nie zmieni w przyszłości a w ostatnich meczach straciłem do niego naprawdę cierpliwość.

0

Wczoraj jak widziałem akcję i bramkę na 3:0 to byłem pewien, że to Messi jest przy piłce ;D Z resztą na GolTV komentatorzy też tak myśleli przez kilka sekund

0

Villa za Hleba i kasę. Bojan musi zostać. Jeżeli Bojan odejdzie to jetem pewien, że za X lat będziemy tego żałować, i powtórzy się sytuacja Fabregasa czyli Barca będzie chciała Krkica z powrotem i dziesiątki milionów euro do wydania ;/

0

Ja oglądam Cafe Football na Polsacie i nie chwalą nas jak narazie za wczorajszy mecz a gania za zraszacze, Boixos Nois itd, Kowalczyk się ostro tłumaczy ale Borek widać czuje nutę satysfakcji

0

Bardzo cenne 3 pkt, to miał być najtrudniejszy z 4 "finałow" a poszło bardzo prosto. Visca el Barca!

0

Bojana nie oddamy! Za Hleba i kase Villę pozyskamy! Pięknie BOJAN! GOL

0

Xavi! Mistrz- kontuzja jak widać nic mu nie zrobiła

0

leo leo leo!

0

Culé a muerte

Nie szukam wymówek, wierzę mocno w to, że Barca ogra dziś Yellow Submarine a potem La Ligę. Rok temu też mi to przeszkadzało. Chodzi po prostu o to, że decyzje zarządu ligi pokazują, że bardziej sprzyja się tam Realowi niż Barcelonie i to widać w tym przypadku. Co by się stało Realowi jakby zagrał dzisiaj, miał wiele dni na wypoczynek, a Barca tylko 3 dni, jest to zastanawiające, tym bardziej, że liga wkroczyła w decydującą fazę.

0

A mnie bardzo dziwi zarazem ciekawi fakt, że Barca która grała w środę gra już dzisiaj a Real który grał tydzień temu gra dopiero jutro. To są jakieś jaja chyba, kpina ze strony zarządu La Liga- czemu do cholery Real ma odpoczywać 8 dni a Barca "aż" 3? Coś mi tu nie pasuje. To Barca powinna mieć ustalony najbardziej dogodny dla klubu termin skoro grała w LM a nie Real który nie gra w żadnych pucharach w środku tygodnia. Real powinien grać dziś a Barca dopiero jutro.

0

Bajda4

Pokaż mi na mapie gdzie leży Morze Dołączyć

0

Samu wróć! Wczoraj skończyła mi się cierpliwość jeżeli chodzi o Zlatana- zero gry, jeszcze to wejście w kostkę, nie pamiętam kogo, chyba Chivu. Samu, życzę Ci gola w finale.

0

Ja ich tam rozumiem nawet- bali się pewnie, że Bernabeu zrobi się blaugrana 22 maja a to dla nich była by hańba.

0

Moim zdaniem odpadnięcie ma też swoje zalety- większa mobilizacja na następny sezon

0

22 maja- Barca pozbędzie się w końcu sezonowców- drżyjcie kibice Interu lub Bayernu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?