0

Kurcze, ucięło..

Wesołych świąt Wielkiejnocy wszystkim Cules! Życzmy sobie, aby upokorzyć Real w GD i potem jeszcze bardziej upokorzyć Real po zwycięskim finale w CL i oczywiście dobić ich po zdobyciu mistrza Hiszpanii! Żeby już nigdy nie wypominali nam szpaleru ani "chwalebnego" dla nich 11:1

0

wszystkim Cules! Życzmy sobie, aby upokorzyć Real w GD i potem jeszcze bardziej upokorzyć Real po zwycięskim finale w CL i oczywiście dobić ich po zdobyciu mistrza Hiszpanii! Żeby już nigdy nie wypominali nam szpaleru ani "chwalebnego" dla nich 11:1

0

Nie spodziewałem się aż tak łatwego zwycięstwa tymbardziej grając takim składem. Brawo Barca! Visca el Barca! Visca el Bojan, Messi, Jeffren!

0

Messi powinien do Pedro podać, ale zobaczymy co z tego wolniaka się urodzi

0

;///

0

Jeszcze jedno życzenie dziś - 3 gole Bojana

0

Yaya ;/

0

Messi!

0

A nie, sorry, pomyłka, Jeffren wszedł na boisko z powrotem, wyczytałem na livescore, że go Pedro zmienił ;/

0

DinaczClue

Xavi za Sergio a Pedro za kontuzjowanego (mam nadzieje, że nie) Jeffrena

0

Toure kozak!

0

Bojan!!! Pięknie!

0

Piotrekfcb10

Za Sergio

0

gilbert3

Yaya nie gra na takim poziomie na jakim byśmy chcieli po prostu, dlatego takie komentarze. Nie gra źle, ale czegoś mu dziś brakuje po prostu ;)

0

I połowa

Najlepsze: oczywiście bramki młodzieży ;) ale też bardzo ładnie Maxwell i zaskakująco dobry Dima.

Najgorsze: Yaya coś bez yay gra jak na razie, troszkę Messi zawodzi, ale wiadomo, że jak się odblokuje to nikt mu nie podskoczy. Moim zdaniem, gdy będzie 3:0 (mam nadzieje) to Messi powinien zejść aby był jak najbardziej wypoczęty na mecz z Arsenalem.

0

Dzisiaj jest szansa na pogrom i poprawienie bilansu bramkowego, to bardzo ważne, żeby choć trochę Real w bramkach strzelonych podgonić.

0

GOOOOOOOOOL!!! Bojan!

0

Gnegneri dzisiaj jakby bez Yay grał, może dlatego, że ich nie poświęcił;)

0

Maxwell zasługuje na gola! Chcialbym, zeby również Dima coś strzelił- może nabierze większej pewności siebie- musi być świetny skoro Pep go ściągnął, ale jak narazie chyba nie czuje się za pewnie u nas, choć dziś jak narazie bardzo pozytywnie.

0

Yaya dość słabo jak narazie, pozytywnie Czygra, Maxwell szaleje- jest ok

0

GOOOL!!! Jeffren Suarez!!!!!!!

0

złapał*

0

W porównaniu z żartem na stronie Arsenalu ten jest dość kiepski.

Na ich stronie napisali, że Denilson po meczu złamał wku..się wkurzył i w nocy się podkradł pod hotel Barcy i zdemolował nasz autokar śpiewając "Hala Madrid". Zauważył to Tarzan i mu nakopał hehe.

0

Heh, pamiętam jak byłem na kolonii w Barcelonie i wychowawca zrobił głosowanie "idziemy do muzeum czekolady a potem do MACBA czy na Camp Nou?". Oczywiście męskie grono było za stadionem i dobrze, bo było nas więcej, płeć piękna wraz z wychowawcą oczywiście chciała zwiedzić muzeum czekolady a potem Barcelońskie Muzeum Sztuki Współczesnej, no ale demokracja to demokracja i Camp Nou zwiedzone :)

0

Pyrzo_Barca

Dla Twojej informacji to nie pierwszy raz jak Arbeloa pozytywnie wypowiada się o Barcelonie.Jak grał w Deportivo albo Liverpoolu to często pozytywnie wypowiadał się o Barcelonie co spowodowałó, że mam do niego szacunek i go lubię.Ciekawe czy jak był byś piłkarzem Realu to by było Cię stać na takie słowa o najbliższym rywalu. Arbeloa to koleś z klasą, co trudno powiedzieć o Tobie

0

To obok Ikera i Álvaro Arbeloi (od niedawna) jedyna osoba kojarząca się z Realem Madeyt którą lubię

0

Ibra potrzebuje czasu, może nie pokaże już nic wielkiego w tym sezonie, ale jestem pewien, że świetnie przygotuje się w wakacje do następnego sezonu. On potrzebuje zgrania i wsparcia kibiców i mam nadzieję, że na co dzień ma do czynienia z bardziej wyrozumiałymi kibicami niż tymi co tu najeżdżają na niego dzień w dzień.

0

Zlatan jeszcze Wam wszystkim pokaże, że nie powinno się go jechać. Może i dziś grał bardzo źle, ale myślę, że będzie już tylko coraz lepiej

0

Co oni teraz zrobili? ;/

0

Ibra się rozkręci za jakiś czas. Dziś niestety to nie jego dzień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?