EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze, ucięło..
Wesołych świąt Wielkiejnocy wszystkim Cules! Życzmy sobie, aby upokorzyć Real w GD i potem jeszcze bardziej upokorzyć Real po zwycięskim finale w CL i oczywiście dobić ich po zdobyciu mistrza Hiszpanii! Żeby już nigdy nie wypominali nam szpaleru ani "chwalebnego" dla nich 11:1
0
wszystkim Cules! Życzmy sobie, aby upokorzyć Real w GD i potem jeszcze bardziej upokorzyć Real po zwycięskim finale w CL i oczywiście dobić ich po zdobyciu mistrza Hiszpanii! Żeby już nigdy nie wypominali nam szpaleru ani "chwalebnego" dla nich 11:1
0
Nie spodziewałem się aż tak łatwego zwycięstwa tymbardziej grając takim składem. Brawo Barca! Visca el Barca! Visca el Bojan, Messi, Jeffren!
0
Messi powinien do Pedro podać, ale zobaczymy co z tego wolniaka się urodzi
0
;///
0
Jeszcze jedno życzenie dziś - 3 gole Bojana
0
Yaya ;/
0
Messi!
0
A nie, sorry, pomyłka, Jeffren wszedł na boisko z powrotem, wyczytałem na livescore, że go Pedro zmienił ;/
0
DinaczClue
Xavi za Sergio a Pedro za kontuzjowanego (mam nadzieje, że nie) Jeffrena
0
Toure kozak!
0
Bojan!!! Pięknie!
0
Piotrekfcb10
Za Sergio
0
gilbert3
Yaya nie gra na takim poziomie na jakim byśmy chcieli po prostu, dlatego takie komentarze. Nie gra źle, ale czegoś mu dziś brakuje po prostu ;)
0
I połowa
Najlepsze: oczywiście bramki młodzieży ;) ale też bardzo ładnie Maxwell i zaskakująco dobry Dima.
Najgorsze: Yaya coś bez yay gra jak na razie, troszkę Messi zawodzi, ale wiadomo, że jak się odblokuje to nikt mu nie podskoczy. Moim zdaniem, gdy będzie 3:0 (mam nadzieje) to Messi powinien zejść aby był jak najbardziej wypoczęty na mecz z Arsenalem.
0
Dzisiaj jest szansa na pogrom i poprawienie bilansu bramkowego, to bardzo ważne, żeby choć trochę Real w bramkach strzelonych podgonić.
0
GOOOOOOOOOL!!! Bojan!
0
Gnegneri dzisiaj jakby bez Yay grał, może dlatego, że ich nie poświęcił;)
0
Maxwell zasługuje na gola! Chcialbym, zeby również Dima coś strzelił- może nabierze większej pewności siebie- musi być świetny skoro Pep go ściągnął, ale jak narazie chyba nie czuje się za pewnie u nas, choć dziś jak narazie bardzo pozytywnie.
0
Yaya dość słabo jak narazie, pozytywnie Czygra, Maxwell szaleje- jest ok
0
GOOOL!!! Jeffren Suarez!!!!!!!
0
złapał*
0
W porównaniu z żartem na stronie Arsenalu ten jest dość kiepski.
Na ich stronie napisali, że Denilson po meczu złamał wku..się wkurzył i w nocy się podkradł pod hotel Barcy i zdemolował nasz autokar śpiewając "Hala Madrid". Zauważył to Tarzan i mu nakopał hehe.
0
Heh, pamiętam jak byłem na kolonii w Barcelonie i wychowawca zrobił głosowanie "idziemy do muzeum czekolady a potem do MACBA czy na Camp Nou?". Oczywiście męskie grono było za stadionem i dobrze, bo było nas więcej, płeć piękna wraz z wychowawcą oczywiście chciała zwiedzić muzeum czekolady a potem Barcelońskie Muzeum Sztuki Współczesnej, no ale demokracja to demokracja i Camp Nou zwiedzone :)
0
Pyrzo_Barca
Dla Twojej informacji to nie pierwszy raz jak Arbeloa pozytywnie wypowiada się o Barcelonie.Jak grał w Deportivo albo Liverpoolu to często pozytywnie wypowiadał się o Barcelonie co spowodowałó, że mam do niego szacunek i go lubię.Ciekawe czy jak był byś piłkarzem Realu to by było Cię stać na takie słowa o najbliższym rywalu. Arbeloa to koleś z klasą, co trudno powiedzieć o Tobie
0
To obok Ikera i Álvaro Arbeloi (od niedawna) jedyna osoba kojarząca się z Realem Madeyt którą lubię
0
Ibra potrzebuje czasu, może nie pokaże już nic wielkiego w tym sezonie, ale jestem pewien, że świetnie przygotuje się w wakacje do następnego sezonu. On potrzebuje zgrania i wsparcia kibiców i mam nadzieję, że na co dzień ma do czynienia z bardziej wyrozumiałymi kibicami niż tymi co tu najeżdżają na niego dzień w dzień.
0
Zlatan jeszcze Wam wszystkim pokaże, że nie powinno się go jechać. Może i dziś grał bardzo źle, ale myślę, że będzie już tylko coraz lepiej
0
Co oni teraz zrobili? ;/
0
Ibra się rozkręci za jakiś czas. Dziś niestety to nie jego dzień