0

Messi, jeżeli będziesz grał tak jak do tej pory to do końca kariery z 300 bramek dla Barcy strzelisz :)

0

B.Schuster w jakimś wywiadzie powiedział, że Ribery jest już zaklepany przez Real, brakuje tylko podpisu w kontrakcie. Moim zdaniem, jak i wielu przedmówców, do Barcy bardziej pasuje Silva

0

Isarow

A swoją drogą, to tak dawno temu nie było, więc skąd to pytanie... hmm :|

0

Isarow

To był mecz z Espanyolem

Messi wyskoczył do piłki i za pomocą ręki przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem, Carlosem Kamenim. Mimo powtórek zagrania i protestów piłkarzy Espanyolu, gol został uznany :)

To jeszcze bardziej potwierdza, że jest następcą Maradony ;D

0

Aguero! ;D

0

Extra ;D 5 pkt przewagi :)

0

Aguero! Wayne nadaję się najlepiej na grę w Anglii i jak już wcześniej wspomniano nie ma szans aby jego gra pasowała do filozofii gry Barcelony

0

Dziwi trochę 3 miejsce Kaki. C.Ronaldo bardziej na nie zasługuje. A co do werdyktu odnośnie zwycięzcy to cieszę, się, że nie tylko Messi jest obdarowywany gradem nagród, gdyż Xavi dokonał równie wielkich rzeczy, z resztą Złota Piłka moim zdaniem powinna być ex aequo dla Messiego i Xaviego :)

0

3mam za Ciebie kciuki, dasz radę!

0

Cieszy forma Messiego, Iniesty oraz Bojana i V.Valdesa. Do tego Henry gra coraz lepiej.

Martwić może oczywiście defensywa oraz widoczne zmęczenie w grze Xaviego, no ale myślę, że po tak wyczerpującym 2009 roku można mu wybaczyć ten słabszy występ

0

Nie tak dawno pisałem, że Casillas puszczający wiele goli > V.Valdes broniący wszystkie strzały ;/

Owszem Iker jest świetny, ale nie jest aktualnie o wiele lepszy od Victora (co kiedyś miało miejsce 3ba przyznać) więc nie rozumiem skąd taka przepaść punktowa tym bardziej, że w 2008/2009 Valdes zdobył puchar Zamory.W obecnym sezonie puścił mniej bramek, także dzięki fenomenalnym interwencjom których moim zdaniem Iker nie prezentował ostatnimi czasy równie często jak nasz bramkarz

0

Nie obserwuje na bieżąco meczów The Reds, ale ten ostatni z Aston Villą (wygrany, 0:1 po bramce F.Torresa w końcówce) potwierdził niestety, że Reina jest w formie, jego interwencje po strzałach piłkarzy z Birmingham były naprawdę dobre. Mam jednak nadzieje, że VV pojedzie na mundial, ale jako bramkarz nr. 2 Powiem więcej. Moim zdaniem zasługuje na bycie numerem jeden, bo Casillas czasem cieniuje w tym sezonie np. błędy w meczu z Milanem w CL, a Victor od dłuższego czasu pokazuje, ze jest jednym z najlepszych na świecie, moim zdaniem w pierwszej piątce jest obecnie i zasługuje na bycie numerem jeden w kadrze. Mam wrażenie, że Casillias nawet jakby puszczał wszystkie strzały w tym sezonie to i tak byłby stawiany ponad VV. Jakoś dziwne, że nasz bramkarz który już dość często zdobywał nagrodę Zamory jest mniej doceniany w Hiszpanii niż Casillas, który puszcza więcej bramek. Oczywiście, Real też gra (grał) słabiej co odbiło się na ilości straconych goli (np. 6 bramek pewnego dnia w maju 2009 :D), ale i w Barcy błędy przytrafiają się obrońcom a jednak VV często ratuje Barce a Iker Realu nie. Owszem, Iker jest świetny, ale moim zdaniem czasem jego dokonania są wyolbrzymiane np. tegoroczna nagroda dla niego jako najlepszego bramkarza na gali FIFA (tzn. znalazł się w tej 11).Júlio César już bardziej na nią zasłużył. Mam wrażenie, że to była nagroda na pocieszenie dla Realu (tak samo ta nagroda dla Krystyna za gola, owszem ładny, ale w stawce były ładniejsze)

0

O ile dobrze pamiętam, to sir AF i właściciele ManUtd też się wkurzali na Real rok, dwa lata temu jak były pogłoski o zakupie C.Ronaldo, i co z tego?

0

Również nie chce Robinho, bo nie wiadomo co będzie z Bojanem lub Pedro. Natomiast gdy zwolni się jedno miejsce w ataku tzn. mam na myśli sytuacje gdy odejdzie Henry to Barca powinna powalczyć o Agüero,który moim zdaniem jest idealnym graczem dla Barcelony.

0

Didon

Owszem, ale z drugiej strony patrząc to również gada się bzdury i o to mi chodziło ;D

0

Nie ma co się oszukiwać, Dawid15 powinien zmienić dealera

0

Moim zdaniem Kaka nie zasłużył na "pierwszą piątkę" po sezonie 2008/2009, gdyż nie grał (i nie gra obecnie) tego co 2 lata temu. Poza tym nie został wybrany do wymarzonej 11 roku, tak więc nasuwa się wniosek, że na bycie w "najlepszej piątce" bardziej zasługuje 7 innych zawodników z wymarzonej 11 roku np. Fernando Torres albo John Terry

0

Vanbasten

Ja dostałem bana na pół roku po tym jak zwróciłem uwagę kibicowi Realu, aby traktował z szacunkiem Barcelonę (jakoś dwa dni po słynnym 2:6 dla Barcy). Napisałem coś w stylu "(jego nick) Trochę szacunku dla klubu, który ostatnio zmiażdżył Real". Potem patrze i widzę "(mój nick) Ban 6 miesięcy Znieważenie rywala" xD

0

Zimno na dworzu strasznie, ale na browca z okazji wygranej wyjde ;)

0

Koniec! Hahahahaahahahahaahah, yeah, juuupi. Już nie mogę sie doczekać min kibiców Realu z mojej szkoły xD

0

gooooooooooooooooooooooooooooool xD Messi xD

0

gooooooooooooooooooooooooooooool xD Messi xD

0

Riv

Jak już coś to gentleman a nie gentelman

0

Riv

Jak szukasz przyjaciół to wejdź na NK i pogadaj z nimi na śledziku na swoim poziomie. Z resztą, nie będę się z Tobą już sprzeczać bo przegram. Nasza rozmowa zeszłaby na Twój nędznie niski poziom i pokonałbyś mnie doświadczeniem :|

0

Riv

Barca nie oszukała, tylko sędzia się pomylił. To, że Xavi się wywrócił to mogło mu się zdarzyć, tym bardziej, że do największych atletów to on nie należy no i za wysoki też nie jest ;| . Jakby sędzia to puścił to nikt by nie mówił potem jak to Barca wszędzie i zawsze oszukuje. Co do konwersacji z JolaFCB to sądze, że banik się jakiś Tobie należy ;]

Liczą się 3 pkt. A tak apropos, to Real też niejednokrotnie "oszukiwał" (ach Ci wspaniali sędziowie, jacy oni zawsze święci) i wtedy pewnie pisałeś- 3 pkt to 3pkt :|

0

Najgorsze hmm....głupie komenty sezonowców na tej stronie. Pep wie co robi i chyba sie na nim jeszcze nikt nie zawiódł a i tak lecą pociski w jego stronę apropos Yaya Toure, lub źle dokonanych zmian (zbyt późnych). Puknijcie się w czoło ludzie, Pep wie co robi, z pewnością wy na jego miejscu nie zrobilibyście nawet 1% tego czego on dokonał ( ja z resztą też nie dlatego czuje respekt). Do tego dochodzą bluzgi na piłkarzy, szczególnie te przedmeczowe wczoraj o Busquetsie, i już te po meczu dotyczące słabszej dyspozycji Henryka i Iniesty. Opanujcie się, to też są zwykli ludzie i mają prawo do słabszego dnia, ale wy tego chyba nie skumacie.

Pozdro dla normalnych ;]

0

Jak dla mnie Barca i tak powinna dokupić Silvę lub Fabregasa bo ani Xavi ani Iniesta nie są przecież robotami, a grają prawie non stop, szczególnie Xavi. David i Cesc z pewnością dopasowali by się do stylu Barcy i godnie zastąpili Xaviego i Andresa na ich pozycjach. Poza tym konieczny jest w lecie transfer nowego napastnika. Mam do Henry'ego olbrzymi szacunek, ale nie oszukujmy się, jest teraz jednym z wielu dobrych napastników a nie jak dawniej jednym z najlepszych,a to troszkę za mało dla Barcy. Nie mówię, żeby go sprzedać czy coś, bo będzie miał jeszcze ważny kontrakt zanim wyjedzie do USA, ale z drugiej strony na ławce to on też nie wysiedzi za długo, są przecież jeszcze Bojan i Pedro, więc ciężko to widze, a transfer napastnika jest wg mnie niezbędny. Ja postawiłbym na Kuna Aquero albo na L.Suareza, Robinho jakoś nie widzę w Barcelonie, nie wiem nawet czemu ;)

0

Nie widziałem tego meczu niestety, ale skoro Marqueza ocenia się między 4 a 8 to wystarczy dać mu ocenę środkową czyli 6 :)

0

Ciężko będzie ale damy rade

0

France Football ogłosił, iż zdobywcą Złotej Piłki za rok 2009 jest Lionel Messi! Drugie miejsce, co trudno mi zrozumieć zdobyła Krystyna. 3 dla Xaviego, 4-Iniesta, Eto'o-5, Zlatan-7, Henry-15

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?