EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Laporta porzuci na jakiś czas politykę (przynajmniej do końca kadencji) a nie prezesurę. Na odwrót na pewno nie zrobi.
0
Gdyby Dunga trenował klub gdzie gra choć jeden Brazylijczyk to na pewno by się oburzył gdyby ktoś na jego miejscu powiedział to co on
0
Sorry, że nie w temacie ale ostatni komentarz Borka (chyba) w meczu Inter-Chelsea to komedia jakaś w wykonaniu komentatorów Polsatu. Powiedział coś w stylu
"Na boisku jest kilku graczy którzy znają smak zwycięstwa nad Chelsea. Samuel Eto'o, jeszcze w barwach Barcy strzelił im nawet kilka bramek, ostatnią strzelił w pamiętnym i jakże dramatycznym spotkaniu czyli w meczu półfinałowym LM w poprzednim sezonie"
Od kiedy to Iniesta ma ciemną karnacje?
0
Szczerze to wolę obejrzeć mecz na necie najlepiej na GolTV niż oglądać w tv na polsacie i słuchać Borka, Kołtonia albo Iwanowa.
0
A ja myślę, że już bardziej prawdopodobne, że Del Bosque powoła Pedro niż Victora na inne towarzyskie mecze lub daj Boże mundial
0
Wczoraj oglądałem mecz Juventus-Ajax (0:0) i stwierdzam, że Eirksen jest całkiem dobrze, zapowiadającym się piłkarzem.
0
niezdrowo*
0
Fabregas, Silva, Navas jako cele transferowe a w składzie Xavi, Iniesta, Yaya, Keita, Busquets...co za dużo to nie zdrowo :)
0
krzysiek-fcb
Zgadzam się. Wczoraj Eto'o był chyba najsłabszym ogniwem Interu, i pokazał po raz kolejny jak można marnować 100% sytuacje. Ibra gra lepiej od Samuela, mimo, że jednak też nic wielkiego nie pokazuje, ale on przynajmniej strzela bramki.
0
Szkoda, że nie obowiązuje dożywotnia albo przynajmniej 20 letnia kadencja :)
0
Taka drobna statystyka
LM 2008/2009
1/8 finału
Olympique Lyon - FC Barcelona 1:1 (wyjazd, a u siebie 5:2)
1/4 finału
Bayern-FC Barcelona 1:1 (na wyjeździe, a u siebie 4:0)
1/2 finału
Chelsea-FC Barcelona 1:1 (na wyjeździe, u siebie 0:0)
Wniosek taki, Barca rok temu również notowała remisy 1:1 na wyjazdach :) a w przypadku 1/8 i 1/4 finału jako gospodarz miażdżyła przeciwników tak więc głowa do góry, będzie dobrze, ktoś może napisać "owszem, ale byli w lepszej formie" i się z tym zgodzę, ale z drugiej strony Barca jak jest zmobilizowana na maxa i gra na Camp Nou to nikt z nią nie wygra i myślę, że teraz będzie tak samo ze Stuttgartem
0
Prawda jest taka, że Barca z 2009 roku a ta z wczoraj to jakby porównać geparda do ślimaka, strasznie ospała gra, niedokładności, mam nadzieję, że na najważniejsze mecze w lidze i LM się obudzą. 3ba w nich wierzyć i w Pepa.Wczorajsze komentarze były żałosne, jak ludzie jechali na zespół, musimy wierzyć!
Prawda jest taka, że Stuttgart jakby wczoraj zagrał z Barcą z poprzedniego sezonu, to na pewno by po meczu długo lizał rany a rewanż nie miałby pewnie najmniejszego sensu
0
Martwi trochę spadek formy zespoły, choć z drugiej strony i tak nadszedł dość późno oraz w sytuacji, gdy liga/ LM nie weszły jeszcze w decydującą fazę (mam na myśli przeciwników pokroju Realu,Chelsea, ManUtd). Wczoraj oglądając ten mecz miałem wrażenie, że naszym się nie chce grać, praktycznie mało widoczne były jakiekolwiek przyśpieszenia zespołu, grali ospale, wiele niedokładności, Messi coś tam próbował, ale tez mu nie wychodziło za bardzo. Remis to dobry wynik mimo wszystko, ale pamiętajmy, że na Camp Nou bramki będą się dla szwabów liczyć podwójnie, więc 3ba się modlić, ażeby do meczu rewanżowego wszyscy byli zdrowi.
0
Marca jest przekupiona przez Pereza coś mi się wydaje.
Nie widzieli sytuacji z Molinaro? A w 1 połowie też jak jeden ze Stuttgartu padał na ziemię to też ręka była ewidentna, a i to nie koniec przykładów kiedy sędzia grał wyraźnie pod Stuttgart. Owszem, zgodzę się, że powinien też być co najmniej 1 karny dla Niemców, ale dla Barcy także co najmniej jedna jedenastka powinna być,a sytuacja z 70 min, to nie tylko karny ale i ewidentna czerwona kartka,a sędzia nic (może pomyślał, że Ibra w poprzeczkę trafił xD) to jeszcze gorsza wpadka sędziego niż gol puszczony przez Tomka Kuszczaka w meczu z Kolumbią ;/
0
Mecz słaby, ale będzie lepiej, wydaje mi się, że leciutka zadyszka nas złapała
0
Rozwad?
A ładnie to tak kablować? Hehe
Kijuuu, bern,
ups sorki
0
bern- to zrób coś z nim żeby nie strzelał, widać, że marny z Ciebie kibic. Nasi w drugiej połowie po opier..... od Pepa napewno zagrają lepiej
0
soker237
Brawo! Dobrze prawisz. Teraz dopiero powinno być wstyd tym dzieciom, że nawet kibic Realu mądrze pisze (bez urazy oczywiście) :)
0
kijuuu
Nie grają dobrze, ale to nie powód żeby pisać coś w stylu "[*]". Enke też coś takiego z tego co wiem czytał o sobie a efekt znany więc nie kompromituj się już
0
Marquez coś się za agresywny zrobił ;/
0
Lehman dostanie czerwoną i będzie git ;)
0
Rubenos- tragedia co Ty i inni piszecie.
0
W 2 połowie bedzie lepiej, Pep ich zmobilizuje i będzie 1:3 dla nas
0
Ale Pep ich opie...
0
Qrs do domu!
0
Masakra
0
No pięknie ;/
0
Mecze w tvp2 we wtorki to był coś, swego czasu nawet TVN Turbo coś czasem transmitował, a teraz to wielka kpina jakaś
0
Hahaha, cały Laporta
0
Wydaje mi się, ze to Maxwell albo Lionel. W sumie, nieważne, każdy jest u nas wielki, nieważne jaki wzrost ;)