EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kryzys taki jak z koziej dupy trąba ;D
Jedyna zła wiadomość dzisiejsza to to, że L. Giuly ma AH1N1 ;/
3maj się Ludovic!!
0
Victor !!!!
0
6:1 Keita hattrick po prostu nie moge uwierzyć xD
0
5:1 No w końcu Leo ;D
0
kurde......4:1 ;/
0
Coś Messi dzisiaj jakby nie chciał gola strzelić
0
Ibra!!!! 4:0
0
Messi świetnie...szkoda, że nie uderzył mocniej
0
Jeśli mamy wygrać wysoko, to mam małe życzenie- 5:0 żeby wyprzedzić Real w liczbie strzelonych bramek. Wiem, że to mało ważne, no ale jednak zawsze to coś :)
0
Ketia 2 gooooooooool xD 3:0
0
Minimalny spalony, ale to nie ostatni raz kiedy bramkarz R.S wyciąga piłkę siatki. Mam takie przeczucie :)
0
GOOOOOL!!!!!!!!
0
Miejmy nadzieje, że Marcelino nie postawi na anty futbol tzn. gra ośmioma obrońcami ;D
0
Musimy to wygrać, tym bardziej, że Real stracił punkty w Gijón :)
0
Zawsze lepszy gej niż pedofil, a Elton to bez wątpienia wielki artysta
0
Jeśli Barca zacznie grać skuteczniej a Real nie poprawi swojej gry to myślę że w GD może być powtórka, ze słynnego 6:2 a może i więcej, patrząc jak Real ośmiesza się czasem w obronie
0
Zgadzam się w 100%
0
Powiem szczerze, że bardziej mnie zmartwiła ta kontuzja niż wczorajsza porażka, bo Barca nie grała złego meczu, tylko brakowało tego "czegoś" w ataku. Czasem jest wygrana, czasem przegrana, a do wczoraj jedyną niepokonaną drużyną w Europie była właśnie Blaugrana. Z Saragossą powinno być już ok, boje się tylko o obronę trochę ;/
0
juristo
Bo kibicuje się drużynie cały czas, jak wygrywa i jak przegrywa, i nic nie tego nie zmieni, więc czemu mielibyśmy być pesymistami, skoro dla nas i tak Barca jest najlepszym klubem świata ;)
0
Poprawią skuteczność i będzie dobrze, raz się wygrywa a raz się przegrywa, będzie dobrze!!! Mes que un club, Visca el Barca!!!
0
Słupek...w takim momencie ;/
0
C.Ronaldo RM
6:2 i tyle w temacie
0
C.Ronaldo RM
Czyżby dziecko jeszcze nie spało? xD
0
Zlaaaaataaaaaaaaaaan!
0
lol :|
0
Ja nadal uparcie chce Aguero, ale Robinho jak przyjdzie to płakać nie będę :)
0
Silvinho09
Udajesz, ze oglądałeś mecz czy nie odróżniasz Bojana od Ibry?..no tak..obydwaj te bałkańskie korzenie to mogę jakoś to zrozumieć xD
0
ReeN
Troszkę cierpliwości, owszem Barca ma ostatnio zniżkę formy ale jestem pewien, że pokażą, że są bardziej niż Galaktyczni, "międzywymiarowi" xD
0
Powinniśmy wygrać, mnie zadowoli 1:0 dla Barcy
0
Dmytro znajdzie sobie dom, problemem może być jego brak prawa jazdy bo brat nie zawsze będzie pod ręką. Jak na trening dojedzie? ;D