0

Kryzys taki jak z koziej dupy trąba ;D

Jedyna zła wiadomość dzisiejsza to to, że L. Giuly ma AH1N1 ;/

3maj się Ludovic!!

0

Victor !!!!

0

6:1 Keita hattrick po prostu nie moge uwierzyć xD

0

5:1 No w końcu Leo ;D

0

kurde......4:1 ;/

0

Coś Messi dzisiaj jakby nie chciał gola strzelić

0

Ibra!!!! 4:0

0

Messi świetnie...szkoda, że nie uderzył mocniej

0

Jeśli mamy wygrać wysoko, to mam małe życzenie- 5:0 żeby wyprzedzić Real w liczbie strzelonych bramek. Wiem, że to mało ważne, no ale jednak zawsze to coś :)

0

Ketia 2 gooooooooool xD 3:0

0

Minimalny spalony, ale to nie ostatni raz kiedy bramkarz R.S wyciąga piłkę siatki. Mam takie przeczucie :)

0

GOOOOOL!!!!!!!!

0

Miejmy nadzieje, że Marcelino nie postawi na anty futbol tzn. gra ośmioma obrońcami ;D

0

Musimy to wygrać, tym bardziej, że Real stracił punkty w Gijón :)

0

Zawsze lepszy gej niż pedofil, a Elton to bez wątpienia wielki artysta

0

Jeśli Barca zacznie grać skuteczniej a Real nie poprawi swojej gry to myślę że w GD może być powtórka, ze słynnego 6:2 a może i więcej, patrząc jak Real ośmiesza się czasem w obronie

0

Zgadzam się w 100%

0

Powiem szczerze, że bardziej mnie zmartwiła ta kontuzja niż wczorajsza porażka, bo Barca nie grała złego meczu, tylko brakowało tego "czegoś" w ataku. Czasem jest wygrana, czasem przegrana, a do wczoraj jedyną niepokonaną drużyną w Europie była właśnie Blaugrana. Z Saragossą powinno być już ok, boje się tylko o obronę trochę ;/

0

juristo

Bo kibicuje się drużynie cały czas, jak wygrywa i jak przegrywa, i nic nie tego nie zmieni, więc czemu mielibyśmy być pesymistami, skoro dla nas i tak Barca jest najlepszym klubem świata ;)

0

Poprawią skuteczność i będzie dobrze, raz się wygrywa a raz się przegrywa, będzie dobrze!!! Mes que un club, Visca el Barca!!!

0

Słupek...w takim momencie ;/

0

C.Ronaldo RM

6:2 i tyle w temacie

0

C.Ronaldo RM

Czyżby dziecko jeszcze nie spało? xD

0

Zlaaaaataaaaaaaaaaan!

0

lol :|

0

Ja nadal uparcie chce Aguero, ale Robinho jak przyjdzie to płakać nie będę :)

0

Silvinho09

Udajesz, ze oglądałeś mecz czy nie odróżniasz Bojana od Ibry?..no tak..obydwaj te bałkańskie korzenie to mogę jakoś to zrozumieć xD

0

ReeN

Troszkę cierpliwości, owszem Barca ma ostatnio zniżkę formy ale jestem pewien, że pokażą, że są bardziej niż Galaktyczni, "międzywymiarowi" xD

0

Powinniśmy wygrać, mnie zadowoli 1:0 dla Barcy

0

Dmytro znajdzie sobie dom, problemem może być jego brak prawa jazdy bo brat nie zawsze będzie pod ręką. Jak na trening dojedzie? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?