EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bronque
Pewnie masz racje, pomijając Messiego który i tak już jest na zgrupowaniu czasem mam wrażenie, że właśnie kontuzje przytrafiają się przed zgrupowaniami które poprzedzają jakiś mecz ligowy/pucharowy w klubie a ja w przypadki nie wierze (w tak wiele przypadków) ;]
0
Nhula1970
Xabi Alonso grał w FC Liverpool a nie w Arsenalu Londyn ;]
0
Świetny film. Ja znalazłem też warty obejrzenia ;]
Część 1
"FC Barcelona 2008 2009 Season Review- 'Perfection' Part 1"
Część 2
"FC Barcelona 2008 2009 Season Review- 'Perfection' Part 2"
0
W przeciwieństwie do Pepa który bardzo chce go w drużynie mnie to nie zmartwiło ;]
0
Przemo9FCB
Nie ma co marzyć, Real to Real, nawet z samymi Rasiakami w składzie tak łatwo by nie spadł.
Zgadzam się z Marco87- La Liga nie była by tym samym bez Gran Derbi, i mimo, że nie znosze Realu to jednak im tego nie życzę ;]
0
Bardzo zła wiadomość. Skoro chodzą słuchy, że Barca stara się o Mascherano to teraz będzie bardzo trudno go kupić skoro Liverpool się sypie a Benitez napewno nie będzie chciał dodatkowo osłabiać zespołu. Może się myle, ale skoro Rafa mówił, że nie odda żadnego kluczowego zawodnika jeśli wcześniej ktoś odejdzie z jego drużyny to Real przez ten transfer automatycznie stracił szanse na Xabiego Alonso.
0
Sezon pokarze ale Alex Ferguson raczej ma dobre przeczucie. Moim zdaniem jak się dobrze zgrają to dopiero w sezonie 2010/11 i dopiero wtedy ciężko będzie im nie odpaść z 1/8 LM ;]
0
Kurde...jest uparty niczym prezydent jego kraju
0
Bardzo dobry mecz naszych piłkarzy! Skoro Tottenham miał problem z Barcą B a niektórzy piłkarze jeszcze w B.Atlhetic jeszcze nie zagrali to wielkie brawa się należą tym bardziej ze Tottenham zagrał w prawie najmocniejszym składzie i trenuje już od 3 tygodni (tak mówił Borek i Kowalczyk) a nasi dopiero kilka dni :)
0
I po raz kolejny Hleb narzeka na klub zamiast pogadać o tym tylko w 4 oczy z Pepem ;/
0
Eto'o jest wybitnym graczem ale po za boiskiem to stroi takie fochy szczególnie o kase, że nie chce sie tego czytać normalnie czasem. Osoba która i tak ma portfel wielkości księżyca nie powinna sie kłócić o "marny" milion tylko zrobić po raz kolejny coś dla klubu którego podobno kocha i odejść w spokoju do tak wielkiego klubu jakim jest Inter. U mnie nawet dziadek co ma korzenie włoskie i jest za Milanem twierdzi, że już wolałby żeby Eto'o sie zgodził na transfer do Interu
0
Dlatego pisze, że totalna bzdura ;)
0
Na WP napisali, że Milan chce Eto'o, totalna bzdura
0
Sorki...ten link poprzedni nie działa
Ale ten tak:
0
Gol Ibry w meczu Ajax-NAC Breda:
0
Owszem bardzo Villi szkoda, ale cieszmy się z tego co mamy bo nie jest źle. A jak ktoś jest sceptycznie nastawiony do Ibry to wystarczy zobaczyć jego gola jak grał w Ajaxie. Mecz z NAC Breda bodajże :)
0
cruser
Wp jest beznadziejne. Wystarczy spojrzeć na ich wpadki np. było info o jakimś polskim młodym zawodniku którego nazwiska nie pamiętam i napisali, że jest bardzo utalentowanym bramkarzem którego obserwują łowcy talentów z angielskich klubów. Tak naprawde jest on środkowym obrońcą ;) (skopiowałem jego imię i nazwisko z ciekawości do Google i wyskoczyło kilka stronek i na każdej, że jest to obrońca xD).
0
W sumie projekt super (myślę, że ominęły by nas problemy jakie mają mieszkańcy Helu, Trzęsacza itd. bo jakoś w Dubaju nic sie nie dzieje bo te wyspy są budowane z takich materiałów, że napewno nic im sie wielkiego nie stanie- tak przynajmniej było w programie Ekstremalna Inżynieria na National Geographic). Z jednej strony to stadion marzenie mimo wielkich kosztów, ale z drugiej strony jak pomyślę sobie, że "stare" Camp Nou które ma tak piękną historię i jest symbolem klubu miało by pójść na jakąś licytacje...za sprzedaż tych gruntów niby 700 mln, ale jak ta suma ma sie do tego jak te miejsce jest bliskie sercu każdemu kibicowi Barcy. Są rzeczy których nie można kupić i właśnie Camp Nou jest na to dobrym przykładem. A za wszystkie inne zapłaci Florentino Perez :)
0
Tak nie w temacie. Mam prośbę do moderatorów aby zmienili dane w dziale Historia a dokładniej Trofea gdyż nadal brakuje tam wzmianki o 3 pucharze europy tzn. LM. Pozdrawiam
0
Koszty były by przeogromne, wystarczy zobaczyć ile kosztowała najmniejsza sztuczna wyspa w Dubaju i to bez stadionu ale pomarzyć zawsze jest fajnie :)
PS. Fajny stadion ma szkocki Inverness. Mieści sie on nad jeziorem Loch Ness
0
janek_centrum
Pomysł fajny, tylko że taki projekt sporo by kosztował. Jak wybudowano Camp Nou Barcelona wpadła w poważny kryzys finansowy a tego obecnie nie chcemy
0
Przyjście Zlatana do nas jest dobrą wiadomością, tylko ja dziwie się do tej pory dlaczego tak łatwo zrezygnowano z Aguero? Z pewnością byłby tańszy od Ibry. Ale dobra,już więcej nie narzekam bo i tak jest git ;]
0
lujkas
Ja to wiem, wystarczy poczytać o wyczynach Oleguera ;) Tylko wkurzające jest to, że ludzie z innych klubów uważają Barce za kogoś gorszego skoro jest z Katalonii a nie wiedzą ile Katalonia znaczy dla Hiszpanii.
0
"Audiovisual Sport oraz Telewizja Catalunya zapłacą FC Barcelonie blisko 30 milionów euro za zaległe rachunki z 2008 roku."
Info to znalazłem na :
http://www.ligihiszpanskie.pl/news/telewizja-zaplaci-fc-barcelonie-blisko-30-mln-euro-3573.htm
Nie wiem czemu nie chcą zabulić tych 50 mln. To coraz bardziej wygląda na plotki. Jutro sie obudze, wejde na fcbarca.com i zobacze, że Ibre lub Aguero kupilismy xD
0
4,5 mln to za Polskiego piłkarza można wydać. Bez obrazy oczywiście dla Lewandowskiego i spółki ;) ale jednak co klasa to klasa a Maxwell który grał w Interze powinien z 10 mln kosztować
0
Nom, nikt nie powie że sezonowiec ;)
A co do Katalonii- czytam na forach różnych klubów hiszpańskich, że Katalonia nie leży w Hiszpanii i że Barca oraz Athletic Bilbao (Kraj Basków) nie powiiny grać w La Liga :|
A ja sie pytam-Gdzie by była wasza Hiszpania bez Katalonii? ;)
Co zdobyła by Hiszpania na Euro bez Xaviego, Iniesty i Puyola? Odpowiedź sama sie nasuwa
0
Np.Sergio Agüero :)
0
Na pewno troszkę racji to on ma ale jak dla mnie nie powinien krytykować trenera na łamach prasy. To psuje jedynie atmosferę w klubie i na pewno nie poprawi to jego pozycji w drużynie. Takie sprawy jak dla mnie powinno się omawiać w 4 oczy a Pep napewno by się nie obraził i doszliby do jakiegoś kompromisu itd. Dobrze teraz widać, ze Hleb nie zżył się tak bardzo z klubem jak np. Bojan który również bardzo mało grał, ale nie narzeka bo dla niego ważniejsze jest dobro drużyny. Poza tym wina leży napewno po obydwu stronach. Zamiast narzekać powinien odrobinę mocniej pracować nad swoją formą (tak jak swego czasu Henry, a czego nie zrobił R10) i napewno Pep by dostrzegł u niego postępy a co za tym idzie częściej wpuszczał by go na boisko. Troszkę mnie wkurzyło zachowanie Białorusina. Profesjonalista taki jak on nie powinien omawiać takich spraw na łamach prasy. Poza tym Pep doskonale wie co robi a efekty jego pracy widać na półce w klubowym muzeum.
0
rafal1987
Villa jest super, bardzo bym chciał żeby trafił do nas ale nie za takie pieniądze (owszem jest ich wart, ale nie ma sensu aż tyle bulić za kogoś kto za 5 lat może kończyć karierę). Jak już płacić tak "nieREALne" sumy to tylko za Kuna albo za Francka. Gdyby nie Real to Villa odszedłby z Valencii za 25-30 mln myślę (skoro Eto'o za 29 ma/miał odejść) i nie było by kłopotu a za 60 mln mielibyśmy i Ville/Aquero i Riberyego (no plus ktoś np. Guddy) i byłoby normalnie. A teraz niestety z każdym rokiem może być coraz gorzej. Real może nic nie wygrać i wtedy zdesperowany Florentino naprawde może wydać ponad 100 mln za jakąś gwiazdę a wtedy to nawet Rasiak będzie nie do wzięcia ;/
0
Chce wierzyć w poczynania Laporty ale jak za każdym razem słyszę "bez pośpiechu" albo "proszę zwrócić się do Txikiego Begiristaina" a ten mało co wyjawia to nerwy powoli tracę. Bez pośpiechu, bez pośpiechu a efektów nie ma, inni bawią sie w gierki i mówią, że Barca się tak naprawde nie kontaktowała z nimi. Może to tylko gierki jakieś i sprawa Villi istnieje a Llorente kłamie i wszystko będzie ok ale robi to się już naprawde męczące. Nie podobają mi się metody Florentino Pereza ale w Realu przynajmniej wszystko od razu wiadomo i nikt niczego nie ukrywa, a kibice wiedzą na czym stoją.