EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep Guardiola spóźnił się na trening! Ciekawe ile musiał zapłacić (joke) ;)
0
Zanetti mówi tylko to co nakazuje mu etykieta klubu, a jako jedna z czołowych postaci Interu mówi tak, żeby zmotywować dodatkowo Eto'o (lub kogokolwiek kto przyjdzie-nawet Brożka i Rasiaka). To, że mówi, że Eto'o jest dla zespołu ważniejszy to nic dziwnego- ma przecież na myśli to, że Ibra już u nich nie gra i nie jest tak ważny jak Eto'o (powiedziałby to samo gdyby Brożek zastąpił Eto'o), co nie znaczy, że zespól nie pamięta co Zlatan zrobił dla zespołu. Zanettii nie chciał w ten sposób powiedzieć, że w Interze nie lubią już Szweda. Jako kapitan musi wypowiadać się w kontekście zespołu,a nie mówić tak jak myśli prywatnie. Gdyby tak było powiedziałby, że dla niego ważniejsza jest jego żona ;]
0
Tekst rozumiany, że trener uważa, że jego piłkarze są najlepsi na świecie bo ich trenuje, szanuje i w nich wierzy miałby sens. Jednak w przypadku kontrowersyjnego Mourinho jakoś trudno mi tę wypowiedź odczytać w ten sposób ;P
0
Żal czasem czytać jego wypowiedzi. Mourinho przeszedłby do Reading F.C. i pewnie też by mówił, że Rasiak jest najlepszy na świecie xD
0
Ibra się zrehabilitował za akcje z 1 połowy :)
0
Racja, Channel - 30931 jest dobry :)
0
Racja, Channel - 30931 jest dobry :)
0
Ja również najbardziej obawiam się Chelsea, grają świetnie taktycznie i potrafią zgasić grę każdej drużyny (z resztą wszyscy kibice Barcy to wiedzą).
0
Oby był dla Barcy tym kim dla Włoch jest Kacha Kaladze xD
0
Oby był dla Barcy tym kim dla Włoch jest Kacha Kaladze xD
0
mtt_snake_pl
Tak samo jest w przypadku Leo i reprezentacji Polski :]
0
Ja mam tylko nadzieje, że Eto'o postara się pomóc swojemu byłemu klubowi tzn. nie strzeli gola :)
0
maku1986
Konsultacje są ważne, jednak ważniejsze jest to aby Pep polubił sie z innymi trenerami i prezesami, złapał kontakt. To może mieć kluczowe znaczenie np. w okienku transferowym
0
Z tym nie piciem to aż mnie zamurowało. Polacy jeżdżą na Ukrainę kupować taniej a on u siebie za marne grosze nie chce poznać tej jakże wykwintnej potrawy ;P
a tak na serio to dobrze, że są tacy sportowcy, nie tak jak Boruc i Ahonen xD
. 3mam kciuki za "Jezusa" ;]
0
Najważniejsze jest zwycięstwo. Wynik jak dla mnie może być i z 1:0 , byle Barca wygrała. To inauguracja rozgrywek, liczy sie ostrożne badanie terenu ligowego, zwycięstwo jest bardzo potrzebne chociaż w tamtym sezonie inauguracja nie była zbyt udana i co z tego ;)
0
Szkoda go. Dawniej jeden z moich ulubionych piłkarzy
0
Tia...a Lippi to wróg publiczny włoskich gejów xD
0
Marco87
A to nawet nie wiedziałem xD. Ale w sumie Mourinho nie powinien go wtedy puszczać na boisko, no chyba, ze to była kara ^^
0
scurra
Co do zachowania Zlatana masz racje. Słyszałem kiedyś wywiad z jakimś byłym piłkarzem Ajaxu (już nie pamiętam kto to był) i mówił, że nikt w szatni nie przepadał za Ibrą, bo wszystkich komentował i zachowywał się jak narcyz. Jednak myślę, że Ibracadabra się zmienił .Widać to m.in po jego przemyślanych wypowiedziach. Miał lekkie fochy w Interze, ale dlatego, że Mourinho go irytował (np. przez drugą połowe meczu Ibra krzyczał do Mourinho, że chce być zmieniony (coś mu dolegało) a Jose to olał i Zlatan się męczył do końca meczu wiec trudno się dziwić). Trzeba wierzyć w Ibre, nie zależnie od tego kto ma jakie zdanie o nim. Jest teraz piłkarzem Barcy i trzeba go wspierać.
0
Nie wiem czy można nazywać Ibre wielkim sprzedawczykiem. Nigdy nie powiedział, ze kocha Juventus, nie tak jak Figo albo Ronaldo, ze kochają Barce. Ibra nie czuł wielkiego przywiązania do Juve a gdy ten klub został zdegradowany do Serie B po prostu wybrał jak najlepiej dla swojej kariery. Potrzebował gry na najwyższym poziomie więc wolał zostać w Serie A i wybrał Inter. Oczywiście można sie uprzeć, że m.in Buffon i Del Piero zostali w Juve w Serie B ale oni czują większe przywiązanie do Starej Damy. Moim zdaniem jeżeli już kogoś nazywać sprzedawczykiem to tylko Ronaldo (Barca-Real, Inter-Milan) albo Figo, a nie Ibre.
0
Maciek
No fakt, nie w tym sezonie to racja :)
Nie miałem na myśli obecnego sezonu ale ogólnie całokształt jego gry w The Citizens
0
Maciek
No fakt, nie w tym sezonie to racja :)
Nie miałem na myśli obecnego sezonu ale ogólnie całokształt jego gry w The Citizens
0
Życzę Sylvinho wszystkich możliwych trofeów w Anglii!!! W LM nie koniecznie xD
0
gostek15
Nie czepiaj się ludzi bo tylko kulturalnie zapytali.
0
gostek15
Nie czepiaj się ludzi bo tylko kulturalnie zapytali.
0
Pewnie, że możliwe :)
0
Jeśli potrafią tak wybornie grać, to co będzie jak Iniesta wróci :)
0
ahh ta prasa i telewizja ;/
0
wasz_mesjasz
http://www.iraqgoals.net/ch4.html
http://www.iraqgoals.net/game1549.html
http://www.justin.tv/sabysjon
0
Jest info, że Kader Keita prawie co nie umarł na boisku ;(
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Kader-Keita-dusil-sie-podczas-meczu,wid,11393857,wiadomosc.html
Co do stosunków między kibicami wrogich zespołów to nic tego nie zmieni, nawet taka tragedia. Na kilka dni się pojednają a potem powrót do rzeczywistości - tak samo jak po śmierci JP2 "poprawiły" się stosunki między Wisłą i Cracovią.
Ja także kibicowałem Espanyolowi jak grał w finale UEFA z Sevillą, a mecz był naprawde emocjonujący.