EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozwaliło mnie to ;|
0
Napsują lub nie ale przynajmniej derby będą i napewno emocje z nimi związane :)
0
Nom właśnie sie już niecierpliwie. Dziś po 18 miało być wiadomo już troszkę więcej a tu nic
0
Master Blade
Masz racje. Tak robi tylko Real Madryt ;)
0
Przynajmniej według goal.com :)
0
I dobrze i źle zrobił. Dobrze bo raczej trudno byłoby mu się przebić a źle bo Liga Ukraińska przestaje istnieć więc będzie grał na podwórku...no ale jak kto woli. Szamotulski kiedyś odrzucił propozycje Milanu a teraz uważa ze to największa głupota jaką zrobił. Panie Czyhrynski życzę panu aby pan swojej decyzji nie pożałował :)
0
No i gitara, że nie spełnił swego prawdziwego marzenia tylko poleciał na kasę i trafił do Madrytu
0
Jestem za :)
0
Zgadzam się z przeminho w 100%
Kaka owszem, jest zawodnikiem wyróżniającym się ale nigdy nie osiągnie poziomu Ronaldinho, Messiego i Krystyny Żelinho Ronaldo a za taki poziom powinno wygrywać się nagrody indywidualne.
Tak ogólnie mimo wielkiego szacunku do Messiego i innych wielkich piłkarzy naszych czasów myślę, że poziom jaki prezentował Ronaldinho jest jak narazie nie przebicia i szkoda, że R10 tak szybko się stoczył.
0
Co do Villi to uważam, że jest świetnym zawodnikiem i wiadomo, że w każdej drużynie w jakiej grał potrafił strzelić dużo bramek (chyba średnio po 15 bramek na sezon) i nie będę płakał jak do nas przyjdzie ;) , jednak moim marzeniem jest sprowadzenie Aguero, byłby droższy od Villi ale jest młodszy, a jak jest w formie to potrafi grać prawie tak jak Messi i jest jego przyjacielem co przyniosło by korzyść na boisku. Jednak chyba pozostanie on tylko w sferze moich transferowych marzeń bo po szaleństwach Realu Aguero nie puszczą za mniej niż 50 mln ;/
A wracając do Villi to przy ewentualnym transferze zarząd Barcy powinien wziąć pod uwagę, ze Caceres jeszcze sie rozwinie i zamiast niego do kontraktu dać Hleba.
0
No to Andres sie nie doczeka pucharu ;/
0
Mi pasuje ale pod 2 warunkami:
-Eto'o za Robinho
-Wcześniej Barca musi kupić Ville/Aguero
A tak ogólnie, to mimo swej niechęci do ManU to i tak uważam że Man City nigdy im do pięt nie dorośnie
0
To dobrze że w drużynie jest tak wielka przyjaźń.
Tak nie w temacie ale na stronie realu jest info (najprawdopodobniej oficjalne) że Zidane namieszał Franckowi w głowie i ten woli grać w Realu...przynajmniej tak sądzi jego agent.
0
Dla desperatów lubiących rysuneczki Gmocha i Engela to już chyba od 19.45 leci ;]
0
Oglądałem Hotel Rwanda na wycieczce szkolnej w autokarze. Z początku każdy narzekał, że psorek puszcza jakieś gówno ale po obejrzeniu filmu zmieniliśmy zdanie, niektórych zdołowało to co pokazano w filmie i "w końcu była cisza w autokarze" jak potem powiedział psorek.
0
Gdzie Aguero? Czemu mimo jego wołań o sprowadzenie nikt o tym nie mówi już?
Moim skromnym zdaniem jeżeli byśmy mieli Robinho i Aguero + Henry, Eto'o, Messi, Bojan to nikt by nam nie podskoczył a siła ofensywna gdyby zadziałała to byłaby najwspanialsza jaka kiedykolwiek powstała (nawet gdyby odszedł Eto'o). Nie pisze już tutaj o Alvesie, Xavim i Inieście którzy również włączali by się do ataku.
Myślę, że Robinho i Aguero prawdopodobnie okazali by się lepsi od Villi i Riberego których chyba nie sposób kupić.
0
jon
Mimo, że to bardzo głupie co napisałeś to jednak mam z tego beke xD
No i dobrze ze Ibra nie przejdzie do Barcy, za drogi i za samolubny i z charakteru gorszy od Eto'o i C.Ronaldo razem wziętych.
Panie Laporta...Aguero się upominał o coś, zostaw Ville i Ibre w spokoju ;]
0
Tia...a potem reszta europejskich stolic...I hope :)
0
Gra troche w kratkę ale pewnie ambicja by go rozpierała i gral by świetnie zeby pokazać panom z Madytu jak wielki błąd zrobili sprzedając go np. dzieki golom w GD :]
Moim zdaniem już lepiej on niż Ribery, przynajmniej jeśli chodzi o pieniądze. Owszem kosztowal by i tak baaardzo duzo ale nie az tak duzo jak Franck.
0
Zgadzam się z FCBP chociaż jeśli złapie formę w Man City to będę żałował. Myślę że w zamian Villa lub Forlan mogą być, ale już wole Aguero, Benzeme lub Giuseppe Rossiego z Villarrealu (a Rossi nie musi byc wcale baaardzo drogi )
Witamy flechu :)
0
Aguero i tyle w temacie
0
To będzie coś...będą sie zastanawiali w France Football i Fifie komu dać najwyższą nagrodę....czy Messiemu, Inieście czy może Xaviemu, a może nawet Henry i Eto"o wysoko zajdą xD
Jak dla mnie każdy z nich zasłużył na tą nagrodę. Xavi za kapitalne Euro 2008 i równie kapitalny sezon no i te dośrodkowanie w finale, Iniesta podobnie jak Xavi. Natomiast Eto'o, Henry i Messi za totalną demolkę pod bramką rywali. Nie zdziwi mnie jeśli podium w Fifa World Player albo Złotej Piłce będzie zajęte tylko przez piłkarzy jednego zespołu xD
0
Za 35 mln to oni mogą autograf dostać. Jak już pozbywamy się Eto'o to za wielką kasę go sprzedawać 3ba, tym bardziej że szejkom chyba nawet 100 mln nie robi różnicy.
0
Hahaha xD Figo Fago ma wstręt do pieniędzy? Szkoda, że wcześniej nie miał
0
Pachnie mi tu plotą, zupełnie bezsensu byłby taki ruch
0
76 mln? Hahaha xD Za dużo browara w tej Bawarii panowie pijecie.
0
Pewnie Fryzjer im płaci xD
0
Może chodziło o Andersona ;]
0
Figo smaż się w piekle
0
Aguero i Ribery i ktoś do obrony np. A.Cole i myślę że wyścig zbrojeń można będzie uznać za bardzo udany a i wydamy pewnie nawet mniej niż połowe pieniędzy jakie wyda Real na swoje krystyny, kaki i nie wiadomo na kogo jeszcze