0

Rozwaliło mnie to ;|

0

Napsują lub nie ale przynajmniej derby będą i napewno emocje z nimi związane :)

0

Nom właśnie sie już niecierpliwie. Dziś po 18 miało być wiadomo już troszkę więcej a tu nic

0

Master Blade

Masz racje. Tak robi tylko Real Madryt ;)

0

Przynajmniej według goal.com :)

0

I dobrze i źle zrobił. Dobrze bo raczej trudno byłoby mu się przebić a źle bo Liga Ukraińska przestaje istnieć więc będzie grał na podwórku...no ale jak kto woli. Szamotulski kiedyś odrzucił propozycje Milanu a teraz uważa ze to największa głupota jaką zrobił. Panie Czyhrynski życzę panu aby pan swojej decyzji nie pożałował :)

0

No i gitara, że nie spełnił swego prawdziwego marzenia tylko poleciał na kasę i trafił do Madrytu

0

Jestem za :)

0

Zgadzam się z przeminho w 100%

Kaka owszem, jest zawodnikiem wyróżniającym się ale nigdy nie osiągnie poziomu Ronaldinho, Messiego i Krystyny Żelinho Ronaldo a za taki poziom powinno wygrywać się nagrody indywidualne.

Tak ogólnie mimo wielkiego szacunku do Messiego i innych wielkich piłkarzy naszych czasów myślę, że poziom jaki prezentował Ronaldinho jest jak narazie nie przebicia i szkoda, że R10 tak szybko się stoczył.

0

Co do Villi to uważam, że jest świetnym zawodnikiem i wiadomo, że w każdej drużynie w jakiej grał potrafił strzelić dużo bramek (chyba średnio po 15 bramek na sezon) i nie będę płakał jak do nas przyjdzie ;) , jednak moim marzeniem jest sprowadzenie Aguero, byłby droższy od Villi ale jest młodszy, a jak jest w formie to potrafi grać prawie tak jak Messi i jest jego przyjacielem co przyniosło by korzyść na boisku. Jednak chyba pozostanie on tylko w sferze moich transferowych marzeń bo po szaleństwach Realu Aguero nie puszczą za mniej niż 50 mln ;/

A wracając do Villi to przy ewentualnym transferze zarząd Barcy powinien wziąć pod uwagę, ze Caceres jeszcze sie rozwinie i zamiast niego do kontraktu dać Hleba.

0

No to Andres sie nie doczeka pucharu ;/

0

Mi pasuje ale pod 2 warunkami:

-Eto'o za Robinho

-Wcześniej Barca musi kupić Ville/Aguero

A tak ogólnie, to mimo swej niechęci do ManU to i tak uważam że Man City nigdy im do pięt nie dorośnie

0

To dobrze że w drużynie jest tak wielka przyjaźń.

Tak nie w temacie ale na stronie realu jest info (najprawdopodobniej oficjalne) że Zidane namieszał Franckowi w głowie i ten woli grać w Realu...przynajmniej tak sądzi jego agent.

0

Dla desperatów lubiących rysuneczki Gmocha i Engela to już chyba od 19.45 leci ;]

0

Oglądałem Hotel Rwanda na wycieczce szkolnej w autokarze. Z początku każdy narzekał, że psorek puszcza jakieś gówno ale po obejrzeniu filmu zmieniliśmy zdanie, niektórych zdołowało to co pokazano w filmie i "w końcu była cisza w autokarze" jak potem powiedział psorek.

0

Gdzie Aguero? Czemu mimo jego wołań o sprowadzenie nikt o tym nie mówi już?

Moim skromnym zdaniem jeżeli byśmy mieli Robinho i Aguero + Henry, Eto'o, Messi, Bojan to nikt by nam nie podskoczył a siła ofensywna gdyby zadziałała to byłaby najwspanialsza jaka kiedykolwiek powstała (nawet gdyby odszedł Eto'o). Nie pisze już tutaj o Alvesie, Xavim i Inieście którzy również włączali by się do ataku.

Myślę, że Robinho i Aguero prawdopodobnie okazali by się lepsi od Villi i Riberego których chyba nie sposób kupić.

0

jon

Mimo, że to bardzo głupie co napisałeś to jednak mam z tego beke xD

No i dobrze ze Ibra nie przejdzie do Barcy, za drogi i za samolubny i z charakteru gorszy od Eto'o i C.Ronaldo razem wziętych.

Panie Laporta...Aguero się upominał o coś, zostaw Ville i Ibre w spokoju ;]

0

Tia...a potem reszta europejskich stolic...I hope :)

0

Gra troche w kratkę ale pewnie ambicja by go rozpierała i gral by świetnie zeby pokazać panom z Madytu jak wielki błąd zrobili sprzedając go np. dzieki golom w GD :]

Moim zdaniem już lepiej on niż Ribery, przynajmniej jeśli chodzi o pieniądze. Owszem kosztowal by i tak baaardzo duzo ale nie az tak duzo jak Franck.

0

Zgadzam się z FCBP chociaż jeśli złapie formę w Man City to będę żałował. Myślę że w zamian Villa lub Forlan mogą być, ale już wole Aguero, Benzeme lub Giuseppe Rossiego z Villarrealu (a Rossi nie musi byc wcale baaardzo drogi )

Witamy flechu :)

0

Aguero i tyle w temacie

0

To będzie coś...będą sie zastanawiali w France Football i Fifie komu dać najwyższą nagrodę....czy Messiemu, Inieście czy może Xaviemu, a może nawet Henry i Eto"o wysoko zajdą xD

Jak dla mnie każdy z nich zasłużył na tą nagrodę. Xavi za kapitalne Euro 2008 i równie kapitalny sezon no i te dośrodkowanie w finale, Iniesta podobnie jak Xavi. Natomiast Eto'o, Henry i Messi za totalną demolkę pod bramką rywali. Nie zdziwi mnie jeśli podium w Fifa World Player albo Złotej Piłce będzie zajęte tylko przez piłkarzy jednego zespołu xD

0

Za 35 mln to oni mogą autograf dostać. Jak już pozbywamy się Eto'o to za wielką kasę go sprzedawać 3ba, tym bardziej że szejkom chyba nawet 100 mln nie robi różnicy.

0

Hahaha xD Figo Fago ma wstręt do pieniędzy? Szkoda, że wcześniej nie miał

0

Pachnie mi tu plotą, zupełnie bezsensu byłby taki ruch

0

76 mln? Hahaha xD Za dużo browara w tej Bawarii panowie pijecie.

0

Pewnie Fryzjer im płaci xD

0

Może chodziło o Andersona ;]

0

Figo smaż się w piekle

0

Aguero i Ribery i ktoś do obrony np. A.Cole i myślę że wyścig zbrojeń można będzie uznać za bardzo udany a i wydamy pewnie nawet mniej niż połowe pieniędzy jakie wyda Real na swoje krystyny, kaki i nie wiadomo na kogo jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?