EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja myślałem, że bajki na dobranoc opowiada mama a nie gazeta
0
No to sraka ;/
Teraz kolejna kontuzja to jak gwóźdź do trumny ;/ Oszczędzać Xaviego i Messiego!!!
0
No to sraka ;/
Teraz kolejna kontuzja to jak gwóźdź do trumny ;/ Oszczędzać Xaviego i Messiego!!!
0
Real traci punkty z Walencją, więc warto wygrać to spotkanie i mieć mistrzostwo już z głowy i skupić się na LM i Copa del Rey
0
I po tym poznaje się klasę sportowca! Drogba z Ballackiem pozabijali by wszystkich byle tylko zdobyć puchar a Terry oddał by go na akcje charytatywną gdyby miał taką możliwość.
Szacun John :)
Inny zawodnik Chelsea którego szanuje to Lampard, gdy Drogba mówił "fuc*ing" do kamery i Balack bawił się w Bennego Hilla to on wyściskał się z Iniestą i mu pogratulował gola. BRAWO!!!
0
miszczu2006 - Gola strzelił Iniesta, Messi asystował :)
0
Najpiękniejszy po ostatnim Gran Derbi i finale w Paryżu dzień w moim życiu
W Rzymie trzeba pokazać, że zasłużenie jesteśmy w finale. Mam nadzieje ze 27 maja żaden z piłkarzy nie będzie obchodził urodzin bo dzisiaj Alves bardziej myślami był chyba przy torcie urodzinowym i szampanie niż przy graniu w piłkę (szczególnie przy dośrodkowaniach)
0
Najpiękniejszy po ostatnim Gran Derbi i finale w Paryżu dzień w moim życiu
W Rzymie trzeba pokazać, że zasłużenie jesteśmy w finale. Mam nadzieje ze 27 maja żaden z piłkarzy nie będzie obchodził urodzin bo dzisiaj Alves bardziej myślami był chyba przy torcie urodzinowym i szampanie niż przy graniu w piłkę (szczególnie przy dośrodkowaniach)
0
Sol Cambell strzelił wtedy w Paryżu na 0:1 dla Arsenalu ;]
A wracając do tematu to moim skromnym zdaniem Jose Mourinho ma dobre przypuszczenia jeśli chodzi o rozstrzygnięcie tej edycji ligi mistrzów, ManU na bank nie obroni tytułu