EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już wolałbym, żeby Barca dopłaciła Manchesterowi z 20-30 mln euro niż gdyby Henry miał odejść ;/
0
ravpelc
Pewnie się myle, ale czyżby J.Cruyff takowego nie posiadał?
0
Sorry za te kropki ;/
A co do meczu Argentyny z Peru to byłem wściekły na Rengifo bo postawiłem na zwycięstwo Argentyny, na szczęście M.Palermo uratował moją wygraną
0
.
0
.
0
BAN!
Wulgaryzmy, brak szacunku
0
Osobiście wolałbym Aguero zamiast Robinho, ale narzekać jak kupią Robinho nie będę
0
szogi
Tu nie chodzi o cenę tylko o zasadę. Załóżmy, że nawet kupiono by go za jednego dolara a i tak nie można go zbyt mocno krytykować, bo chłopak się rozwinie. Jestem tego pewien. Dajmy mu czas :)
0
Z resztą podobne komenty były na temat Henry'ego jak przyszedł do nas i nic szczególnego nie pokazywał, piłkarz to też tylko człowiek, nie można nikogo z góry oceniać
0
Ja tam jestem o niego spokojny. Z Robinho też tak było na początku jak grał w Realu, Keirrison musi poznać europejski styl gry, ograć się a napewno da wiele radości Barcy- jestem pewien, ze tak będzie Trochę śmiać mi się chce widząc komenty typu :"14 baniek wtopiliśmy" itd. a minęło dopiero ponad miesiąc rozgrywek, 3ba dać mu czas! :)
0
Ja tam jestem o niego spokojny. Z Robinho też tak było na początku jak grał w Realu, Keirrison musi poznać europejski styl gry, ograć się a napewno da wiele radości Barcy- jestem pewien, ze tak będzie Trochę śmiać mi się chce widząc komenty typu :"14 baniek wtopiliśmy" itd. a minęło dopiero ponad miesiąc rozgrywek, 3ba dać mu czas! :)
0
santiago
Wpadką nie było to, że wygrali tylko 1:0, lecz sposób w jaki wczoraj zagrali czyli taki którego nie oglądamy za często. Jestem pewien, że to był tylko słabszy dzień, wiem na 100%, że następne mecze będą lepsze.
0
Tai-Sho
Pewnie, że tak nie jest i nie napisałem nic bardzo krytycznego względem Barcy. Miałem na myśli, że z doświadczenia wiem, że po jednym gorszym meczu Barca grała kolejne świetnie np. w poprzednim sezonie po przegranej z Atletico Madryt. Wierze w ten zespól, a wczorajszy mecz tego nie zmienił ;]
0
Powiem szczerze, że wczoraj byłem w szoku. Tak słabo grającej Barcy nie pamiętają nawet najstarsi górale. Ale ja jestem spokojny o przyszłość, jedna wpadka tragedii nie czyni a Barca jeszcze pokaże swą wielkość
0
Hehe, wczoraj na stronie Realu tak się tym meczem podniecano a dzisiaj nawet jednej wzmianki nie ma xD
0
CR9 i Lass nie dostali powołania na mecz z Sevillą, Realowi będzie ciężko nie przegrać moim zdaniem
0
3m się Andres!!!
Moim zdaniem potrójna korona jest możliwa do powtórzenia, jednak nie w przypadku gdy piłkarze będą o niej ciągle myśleć. Dobrze, że Pep wpoił im, że każdy sukces składa się z wielu małych kroków, i że każdy mecz, nawet z najsłabszą drużyną powinien być traktowany jak np. finał LM. Świetnie, że Barca skupia się na pojedynczych meczach, ma ambicje, nie myśli o niebieskich migdałach i o tym jak za wszelką cenę obronić tryplet i to właśnie może sprawić, że go obronią ;]
0
DanioBarca
Czy Yaya i Keita nie pokazali dotychczasową grą, że warto na nich stawiać?
0
Zywiec21
Tak się składa, że Raul mając 13 lat trafił do młodzieżówki Atletico Madryt i spędził tam 2 lata, więc takim wielkim wychowankiem Realu to on wcale nie jest (tzn. w porównaniu np.do Messiego lub Iniesty którzy byli od najmłodszych lat w Barcelonie) a kto wie, czy dzisiaj Raul nie grałby z Forlanem w ataku, gdyby nie rozwiązano szkółki piłkarskiej Atletico z której trafił do Realu :)
0
Ja tam czytałem, że żądania Eto'o wobec Barcy jest bezpodstawne. Owszem istnieje takie prawo, że piłkarz bierze 15% z transferu (jeśli miał ważny kontrakt) ale jeśli wymiana/transfer zachodzi pomiędzy klubami jednej federacji, w tym przypadku Hiszpanii, więc nie wiem czy Eto'o wie, że Mediolan nie jest w Hiszpanii :| Brawa i szacun za jego serce do gry i bramki...ale jego łapczywość na kasę to wielki ŻAALLLLL
0
wacha19
Rekordy napawają dumą, jednak ważniejsze są tytuły ;)
Co do rekordów to ja wolałbym rekord zdobyczy punktowej niż strzelonych bramek :>
0
Cieszy mnie gra Barcelony (mimo, że jeszcze nie jest perfekcyjna) ale martwi mnie trochę postawa Henry'ego.
0
Brawo dla Aguero, czyżby wynik 6:1 się powtórzył? :)
0
Jaka zajeb**** kur** akcja!!! 4:0 xD
0
Jaka zajeb**** kur** akcja!!! 4:0 xD
0
Dani!!!!!!!!!!! 3:0 :D
0
Szkoda mi go, nawet moja stara czasem obejrzała mecz specjalnie, żeby zobaczyć jak Ronnie ośmiesza rywali
0
A mi się i tak marzy Aguero
0
A mi się i tak marzy Aguero
0
Jakby to o Brożku było śmieszne to byś nie musiał pisać, że brak nam humoru ;)