0

Już wolałbym, żeby Barca dopłaciła Manchesterowi z 20-30 mln euro niż gdyby Henry miał odejść ;/

0

ravpelc

Pewnie się myle, ale czyżby J.Cruyff takowego nie posiadał?

0

Sorry za te kropki ;/

A co do meczu Argentyny z Peru to byłem wściekły na Rengifo bo postawiłem na zwycięstwo Argentyny, na szczęście M.Palermo uratował moją wygraną

0

.

0

.

0

BAN!
Wulgaryzmy, brak szacunku

0

Osobiście wolałbym Aguero zamiast Robinho, ale narzekać jak kupią Robinho nie będę

0

szogi

Tu nie chodzi o cenę tylko o zasadę. Załóżmy, że nawet kupiono by go za jednego dolara a i tak nie można go zbyt mocno krytykować, bo chłopak się rozwinie. Jestem tego pewien. Dajmy mu czas :)

0

Z resztą podobne komenty były na temat Henry'ego jak przyszedł do nas i nic szczególnego nie pokazywał, piłkarz to też tylko człowiek, nie można nikogo z góry oceniać

0

Ja tam jestem o niego spokojny. Z Robinho też tak było na początku jak grał w Realu, Keirrison musi poznać europejski styl gry, ograć się a napewno da wiele radości Barcy- jestem pewien, ze tak będzie Trochę śmiać mi się chce widząc komenty typu :"14 baniek wtopiliśmy" itd. a minęło dopiero ponad miesiąc rozgrywek, 3ba dać mu czas! :)

0

Ja tam jestem o niego spokojny. Z Robinho też tak było na początku jak grał w Realu, Keirrison musi poznać europejski styl gry, ograć się a napewno da wiele radości Barcy- jestem pewien, ze tak będzie Trochę śmiać mi się chce widząc komenty typu :"14 baniek wtopiliśmy" itd. a minęło dopiero ponad miesiąc rozgrywek, 3ba dać mu czas! :)

0

santiago

Wpadką nie było to, że wygrali tylko 1:0, lecz sposób w jaki wczoraj zagrali czyli taki którego nie oglądamy za często. Jestem pewien, że to był tylko słabszy dzień, wiem na 100%, że następne mecze będą lepsze.

0

Tai-Sho

Pewnie, że tak nie jest i nie napisałem nic bardzo krytycznego względem Barcy. Miałem na myśli, że z doświadczenia wiem, że po jednym gorszym meczu Barca grała kolejne świetnie np. w poprzednim sezonie po przegranej z Atletico Madryt. Wierze w ten zespól, a wczorajszy mecz tego nie zmienił ;]

0

Powiem szczerze, że wczoraj byłem w szoku. Tak słabo grającej Barcy nie pamiętają nawet najstarsi górale. Ale ja jestem spokojny o przyszłość, jedna wpadka tragedii nie czyni a Barca jeszcze pokaże swą wielkość

0

Hehe, wczoraj na stronie Realu tak się tym meczem podniecano a dzisiaj nawet jednej wzmianki nie ma xD

0

CR9 i Lass nie dostali powołania na mecz z Sevillą, Realowi będzie ciężko nie przegrać moim zdaniem

0

3m się Andres!!!

Moim zdaniem potrójna korona jest możliwa do powtórzenia, jednak nie w przypadku gdy piłkarze będą o niej ciągle myśleć. Dobrze, że Pep wpoił im, że każdy sukces składa się z wielu małych kroków, i że każdy mecz, nawet z najsłabszą drużyną powinien być traktowany jak np. finał LM. Świetnie, że Barca skupia się na pojedynczych meczach, ma ambicje, nie myśli o niebieskich migdałach i o tym jak za wszelką cenę obronić tryplet i to właśnie może sprawić, że go obronią ;]

0

DanioBarca

Czy Yaya i Keita nie pokazali dotychczasową grą, że warto na nich stawiać?

0

Zywiec21

Tak się składa, że Raul mając 13 lat trafił do młodzieżówki Atletico Madryt i spędził tam 2 lata, więc takim wielkim wychowankiem Realu to on wcale nie jest (tzn. w porównaniu np.do Messiego lub Iniesty którzy byli od najmłodszych lat w Barcelonie) a kto wie, czy dzisiaj Raul nie grałby z Forlanem w ataku, gdyby nie rozwiązano szkółki piłkarskiej Atletico z której trafił do Realu :)

0

Ja tam czytałem, że żądania Eto'o wobec Barcy jest bezpodstawne. Owszem istnieje takie prawo, że piłkarz bierze 15% z transferu (jeśli miał ważny kontrakt) ale jeśli wymiana/transfer zachodzi pomiędzy klubami jednej federacji, w tym przypadku Hiszpanii, więc nie wiem czy Eto'o wie, że Mediolan nie jest w Hiszpanii :| Brawa i szacun za jego serce do gry i bramki...ale jego łapczywość na kasę to wielki ŻAALLLLL

0

wacha19

Rekordy napawają dumą, jednak ważniejsze są tytuły ;)

Co do rekordów to ja wolałbym rekord zdobyczy punktowej niż strzelonych bramek :>

0

Cieszy mnie gra Barcelony (mimo, że jeszcze nie jest perfekcyjna) ale martwi mnie trochę postawa Henry'ego.

0

Brawo dla Aguero, czyżby wynik 6:1 się powtórzył? :)

0

Jaka zajeb**** kur** akcja!!! 4:0 xD

0

Jaka zajeb**** kur** akcja!!! 4:0 xD

0

Dani!!!!!!!!!!! 3:0 :D

0

Szkoda mi go, nawet moja stara czasem obejrzała mecz specjalnie, żeby zobaczyć jak Ronnie ośmiesza rywali

0

A mi się i tak marzy Aguero

0

A mi się i tak marzy Aguero

0

Jakby to o Brożku było śmieszne to byś nie musiał pisać, że brak nam humoru ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?