EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu nie,jest najlepszy na świecie na swojej pozycji, ale w sumie po co 3 lewy obrońca? W sumie to pewnie więcej intryg z Cheryl by było niż jego dobrej gry w ciągu 1 sezonu w Barcelonie. Dziwny koleś, tyle lat z żoną ( i to jaką :P), a SMSem ją informuje o zerwaniu, choć to oczywiście tylko spekulacje w gazetach, to zawsze ciut prawdy tam jest. Chelsea to ambasador zdrad, intryg ostatnio. Pewnie Terry go namówił na takie zachowanie
0
No Real nieźle się rozstrzelał. Widocznie biorą przykład z Barcy, bo wynik dziwnie znajomy
0
Koniec ;)
0
tomek#94
LekarzĄ? hehe, widać, że masz 16 lat
0
Jest great. Dziś już pewne raczej 3 pkt, no i Adaś piknie :)
0
W żadnym wypadku! Ręce won od Yayi!
0
[*]
Niech spoczywa w spokoju
Średnia bramek:1,0
Imponujące osiągnięcie
0
A ja nie obejrzę meczu, dziewczyna ma studniówkę :(
Jakby ktoś wysłał mi esem jaki wynik i kto strzelił byłbym naprawdę bardzo wdzięczny
Mój numer: 507-322-099
0
A ja nie obejrzę meczu :(
Jakby ktoś wysłał mi
0
kepasa90
Tym bardziej wielki szacun dla Ibry, że mimo swojego wzrostu jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie zawodników na świecie. Wystarczy spojrzeć na Jana Kollera lub Petera Crouch'a i porównać ich umiejętności techniczne :)
0
Zazdrość zła rzecz, choć po przeczytaniu tego chyba zmieniłem zdanie
0
Jeżeli to nie prawda, a sprawa się nagłośni to prezes Arsenalu się nieźle wkurzy i będziemy mogli chyba zapomnieć o Cescu.
0
Jak dla mnie to lepiej sprowadzić pewnego,tańszego i obeznanego z futbolem hiszpańskim Davida Silve niż drogiego, owszem fenomenalnego ale jednak bardzo często kontuzjowanego Ribery'ego
0
Uważam to za skandaliczne, jednak nie od dziś wiadomo, że do biznesu (jakim jest z pewnością futbol w afryce i nie tylko) oraz do polityki podchodzi się na zimno i raczej nie patrzy się na sentymenty, względy moralne itd. a szkoda ;/
Togo z pewnością jako członek Afrykańskiej Unii Piłkarskiej miało podpisany jakiś dokument/umowę, gdzie jednym z punktów było coś w stylu "brak możliwości wycofania się z turniejów o puchar narodów afryki itd itp pod groźbą kary X lat zawieszenia lub wykluczenia", więc zachowanie Afrykańskiej Unii Piłkarskiej wcale mnie nie dziwi, polityka i pieniądze od zawsze rządziły tym światem, a więc nawet tak tragiczne wydarzenia raczej nie wpłyną na zmianę tej decyzji :|
0
Uważam to za skandaliczne, jednak nie od dziś wiadomo, że do biznesu (jakim jest z pewnością futbol w afryce i nie tylko) oraz do polityki podchodzi się na zimno i raczej nie patrzy się na sentymenty, względy moralne itd. a szkoda ;/
0
Nie ma co gazetom wierzyć choć Silva w Barcelonie...marzenie. Jeśli uda się kupić kogoś z pary Silva- Fabregas oraz zmiennika za Pinto to będzie wyśmienicie.
0
kari0
Kibice Realu nie mają się czym cieszyć to znaleźli w końcu jakiś punkt odniesienia, po sezonie będą mówić, że to ważniejsze niż "jakieś tam 6 pucharów". Mówię o kibicach sezonowcach oczywiście.
0
Pedro! Nie zdziwie się jak za 10 lat będzie nazywany Raulem Barcelony
0
I świetnie, teraz nic nie powinno przeszkodzić piłkarzom w treningach itd
0
Więcej niż klub, nie tylko wspiera UNICEF ale i przyrost naturalny ;)
0
Boże jakie zdjęcie, przestraszyłem się w 1 chwili, że takie "zbyt" czarno-białe
0
Aguero, Silva i mi wystarczy w sumie ;)
0
Hahaha, teraz to dopiero polecą bluzgi na Messiego. C.Ronaldo 2 mecze w zawieszeniu ;D
0
tzn. chyba łokciem, nie oglądałem powtórek
0
jaco78
Dokładnie. Żal im dupę ściska, że C.Ronaldo dostał czerwoną kartkę za uderzenie łokciem w meczu z Malagą i porównują to do sytuacji Messiego i Valiente z meczu z Sevillą w PD ;/
Real ma naprawde jakiś kompleks Messiego ;D
0
zdrzalson
Nie twierdze, że Iker to zły bramkarz, martwi mnie to, że nawet jak popełnia błędy (a i owszem zdarzają się) to i tak jest lepiej oceniany przez media itd niż VV :)
A poza tym, twierdzę, że używanie CAPS LOCKa grozi banem ;P
0
peel
Obecnie ich umiejętności nie różnią się tak bardzo jak dawniej, a VV pokazuje się z lepszej strony ostatnio ;)
0
Valdes lepszy od Casiliasa a i tak Iker nagrody indywidualne zbiera za ten i tamten sezon ;|
0
Victor!
0
I to się nazywa trener. Tak powinno być, że trener z piłkarzami ma lepsze stosunki niż choćby np. żoną ;D
A w Polsce...szkoda gadać.Gadka trenerska "On nie zagra bo go nie lubię", mimo że piłkarz o którym mówi w tej chwili jest najlepszy w danej drużynie itd ;/