0

no gol ładny trzeba przyznać, no ale jak Xerez nam strzela takie gole, to Inter może tymbardziej ;/

0

Henryk gol! ;P

0

goool! Jeffren, liczyłem na Ciebie dzisiaj! :D

0

Wygramy to na pewno, Xerez to drużyna z dolnej półki, myślę, że w meczu popisze się Jeffren, mam nadzieję, że Ibra się obudzi i też coś pokaże

0

Teraz miejmy nadzieję, że ten wulkan będzie dymił jeszcze przez tydzień, wtedy to Inter przyjedzie troszkę podmęczony

0

Że tak powiem: Leo, wbij 5 bramek za tydzień! ;D

0

Ja wierze, że Barca za tydzień i 3:0 wygra, Pep będzie miał całe 1000 km w autokarze, aby przemyśleć nową taktykę :)

0

Co do zmiany Ibra-Abidal- Pep obawiał się kolejnych kontr więc dał obrońcę za napastnika który i tak nic nie pokazał. Może właśnie dzięki temu nie było 4:1 i wyżej, a wtedy rewanż raczej nie miałby sensu.

0

No trudno stało się, wierze, że na CN będzie 2:0, nie załamujmy się, to jeszcze nie koniec LM dla Barcy, dzisiaj było widać zmęczenie po naszych graczach.

Co do kibiców Realu co tu piszą, to powiem to, co jeden z moich przedmówców- małe krzyczy, duże nie musi.

VeB!

0

ja wale :|

0

Ibra moim zdaniem out! Po kontuzji widać, że nie jest jeszcze oswojony z grą

0

;/// nie wesolo

0

Gramy dobrze, choć troszkę wolniej niż zwykle, myślę, że w drugiej połowie przejmiemy do końca inicjatywę i coś się ustrzeli. Liczę na 2:1 dla Barcy, choć aktualny wynik także jest dobry

0

;/

0

goooooool xD !!!!

0

Do boju! Visca el Barca!

0

Jose Mourinho i jego dyplomatyczne zagrywki- wiadomo, że Leo dostanie krycie, a Inter będzie grał choćby i 6 obrońcami, byle tylko jakimś cudem nie stracić gola żeby potem być na "0" w rewanżu. Trenerzy tacy jak on, specjalnie kłamią przed meczem, licząc, że trenerzy innej drużyny ustawią taktykę taką jaką sobie ten trener "kłamczuszek" wymarzył. Wystarczy spojrzeć na SAF'a. 1 min przed meczem Bayern-Man Utd pewnie Louis van Gaal się cieszył, że Rooney nie zagra :)

0

Coś mi się widzi, że Xavi ma w tym roku dużą szanse na złotą piłkę, większą niż Lionel. Leo pomimo, że prawdopodobnie zdobędzie złotego buta to wątpię w choćby 1/2 finału dla Argentyny w RPA

Jeżeli Hiszpania wygra mundial, co jest baardzo prawdopodobne, to jej mózg czyli Xavi będzie miał myślę największy w tym udział, a co za tym idzie, Złota Piłka stanie otworem przed Xavierem :)

0

basket1

Tu nie ma niczego do myślenia. Widać gołym okiem, jak zespoły mobilizują się na Real a jak na Barcę.

0

Afera we Francji. 3 piłkarzy korzystało z usług nastoletniej prostytutki za co grozi 3 lata więzienia. Podali tylko, że jeden gra w klubie na południu Francji a dwóch pozostałych w znanych, dużych klubach z zagranicy. Wiadomo, że ani Eric ani Thierry, no ale np. Benzema ostatnio miał powody do frustracji i może chciał się wyżyć :P

0

Dlaczego przeciwko nam zawsze wszyscy grają lepiej niż przeciwko Realowi?! I nikt mi nie wmówi, że to przez powiedzenie -gra się tak jak przeciwnik pozwala, bo wiadomo, ze Barca lepsza niż Real a mimo to, ma trudniejsze mecze.

0

No i extra ;/

0

Ja jechałem do Dubrownika z Gdańska ponad 35 h ;/ , było by krócej, tylko koło Zagrzebia się autokar zepsuł i na skwarze 40 stopni na jakimś parkingu ponad 6 godzin mechanicy naprawiali pojazd.

0

Jakby teraz nie patrzeć, to bardzo dobrze, że Inter wyeliminował CSKA. Jakby Barca dotarła w takiej sytuacji do Moskwy?

0

No właśnie- Luis Suarez,pełno goli w Eredivisie, ale czy poradziłby sobie w Barcy?

0

Że niby co? Bzdura taka, że bania mała. Jak byłem na La Rambla to zaczepiali ludzie ale byli to artyści którzy chcieli zarobić i pytali czy chcę wraz z kumplami obejrzeć ich występ.

A na Cristiano to jak to jest? Nowa szkoła snorkelingu?

0

niestety Real wygrywa, trudno

0

Albo on albo Silva!

0

Wielki szacunek dla Śląskich Cules!

0

Kosmos :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?