EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi!!!!!!!!! Ibra- zdarza się, nie jeździjmy po nim ;)
0
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIII!!!
0
Messi!!! To jest Bóg! ;D xD
0
Mam nadzieję, że te mecze zmobilizują maksymalnie Henryka. Ostatnio ma wzrost formy, a gra przeciwko swoim byłym kolegom może być dodatkowym bodźcem który sprawi, że Thierry będzie wymiatał jak za najlepszych lat.
0
@sev3nd4ys
Marco 87 ma rację. Tylko mundial się tak naprawdę liczy. Czemu Cannavaro zdobył Złotą Piłkę, skoro LM wygrała Barca, a na nią zasługiwał Ronaldinho? Bo grał świetnie na mundialu, a Włochy zdobyły mistrza. Co do taktyki to masz racje. Taktycznie współczesny football jest o wiele lepszy od tego sprzed x lat ale zauważ, na jakim oni sprzęcie wtedy grali. Mam tu na myśli przede wszystkim piłkę. Te dzisiejsze stworzone są dla bajecznej kontroli, a te sprzed x lat takie nie były, więc to raczej Maradonie było trudniej dryblować itd. niż teraz Messiemu. Po drugie jakość murawy wtedy a teraz (przynajmniej poza Polską ;D) też pokazuje jaki świetny był Diego. Moim zdaniem Messi nie osiągnął jeszcze poziomu Maradony, ale nie mówię, że tego nie dokona. Chcę aby tak było.
0
A ja żałuje, że Realu nie ma już. Jakbyśmy na nich trafili i ich wyeliminowali a potem wygrali finał na ich stadionie to nic więcej do szczęścia by mi nie było potrzebne, nawet mistrzostwo Hiszpanii
0
A ja żałuje, że Realu nie ma już. Jakbyśmy na nich trafili i ich wyeliminowali a potem wygrali finał na ich stadionie to nic więcej do szczęścia by mi nie było potrzebne, nawet mistrzostwo Hiszpanii
0
luqazek
Pomyśl najpierw i przeczytaj do kogo skierowany był mój wpis. Gringo1989 napisał "a ETo 1 okazja 100% i gol " to odpisałem, że nie zawsze wykorzystywał co nie znaczy, ze Eto'o nie lubię ale nie uważam też że Ibrra jest gorszy.. Poza tym skąd on wie, że Ibra by nie wykorzystał takiej sytuacj.
0
Brawo Inter!
0
Drogba out!
0
gringo1989
Gol jak gol, gratulacje dla Eto'o ale zauważ, że on nie zawsze 200% sytuacje wykorzystywał
0
MEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Messi! King!
0
Victor!
0
Messi! Gol! Znakomicie!
0
939, Skalariak
Święta prawda. Na śmierć o tym zapomniałem. No ale nie miałbym nic przeciwko gdyby Messi strzelił :)
0
Jeżeli ktoś miałby dzisiaj strzelić hat-tricka to chciałbym, żeby był to Messi albo Ibra żeby ludzie przestali go w końcu jechać
0
Kibic od 1990
A co z drugim bramkarzem? Co z Ibrą? Wiem, że nie spełnia oczekiwań, ale się jeszcze rozkręci, poza tym, kosztował zbyt wiele żeby go już wyrzucać z Barcelony
0
cris2706
Aż tyle to chyba nie,a nawet jeżeli to pomyśl ile by trzeba było za Torresa.
0
El Nińo byłby idealnym następcą Henry'ego moim zdaniem, ale to i tak tylko spekulacje są więc nie ma co się na niego napalać, tym bardziej, że kosztowałby >50mln euro a Benitez go tak łatwo nie puści. Ja myślę, że warto zainteresować się zapomnianym troszkę Sergio Agüero, gdyż moim zdaniem idealnie pasowałby do stylu Barcy,ma świetną technikę i swego czasu porównywany był nawet do Messiego, z resztą jego dobrego przyjaciela. Aguero sam mówił w pod koniec sezonu 2008/2009, że marzy aby kiedyś zagrać z Messim w jednej drużynie. Nie byłby tani, ale napewno nie tak drogi jak inni napastnicy.
Poza tym myślę, że lepiej kupić Cesca Fabregasa i Davida Silve+ dobrego bramkarza który broniłby w CdR i tyle powinno starczyć, a i tak wydamy na nich pewnie w sumie ok. 100 mln. Śmieszne są te spekulacje niektóre. Gerrard i Rooney do Realu? Śmiech na sali!
0
Do wczoraj do godziny 22:30 Barca-Real i 3:0 dla Barcy ale chyba muszę zmienić swój typ na Barca- Chelsea/ManUtd.
0
Alez mam zajefajny humor!
Uno, Dos, Tres .. 1/8 aż po życia KRES !!!
0
Skupmy się jednak na sobie. Stuttgart pokazał, że nie jest zespołem do bicia
0
Hehe, radość jak po jakimś naszym wygranym meczu ;)
Lyon- życze Ci finału! Oczywiście z Barcą ;]
0
zenden23
Bez przesady kolego, nawet R10 w najlepszej formie sam nie mógłby rozjechać Barcy w obecnej formie
0
Bardzo dobrze! Poza tym lepiej kupić Silvę
0
939
Wiem, wiem. Miałem na myśli, że te najwięcej punktów dopiero po 1/8 finału LM. W Copa del Rey Real też za wiele pkt nie uzbierał, gdyż "honorowo" oddał je 3 ligowemu zespołowi
0
Bykunn
Dzięki za info, teraz już wiadomo, czemu Real tak nisko skoro masa pkt jest na pewno po przejściu 1/8 finału LM. Może jutro również nie zapunktują ;D
0
Prawdą jest, że Real zasługuje na o wiele wyższe miejsce, a Werder to jakaś pomyłka. Max 20 miejsce powinien mieć. Wiem, że oni tu mają jakiś specjalny wzór matematyczny ale jakby tak spojrzeć na grę Niemców a np. Realu to dziwi taki podział miejsc.
Manchester City na 100 miejscu ex aequo z Udinese, Al Ittihad Club Jeddah i CA Banfield!? To mnie rozwaliło najbardziej.
Ewentualne odpadnięcie Realu z Lyonem będzie mniejszym wstydem dla Pereza niż te 100 miejsce Man City dla Sulaimana Al-Fahima, tyle kasy w błoto
0
Następny mecz czyli z Valencią bardzo cienko jakoś widzę ;/ Ale trzeba wierzyć. Visca el Barca!