0

Goooool!!!!

0

karpik

Znajdź mi innego obrońcę z prawdziwego zdarzenia skoro Abidal i Marquez nie mogą zagrać. W moim zestawieniu nie uwzględniłem Pique to fakt, ale wole żeby przygotował się na GD

0

cules100pro

Wypisałem 10 zawodników z pola, o Valdesie nie pisałem bo chyba oczywiste jest to, że zagra on :)

Napisałem Maxwell lub Dmytro ale zapomniałem, że Ukrainiec nie może grac w LM o czym przypomniał mi xavi10

0

xavi10

No tak sorry, rozpędziłem się troszkę ;)

0

Ibra, Henry i Pedro na atak, Keita, Xavi, Iniesta, Busquets w pomocy, Alves, Puyol, Maxwell/Dmytro na obronę i powinno być ok jutro.

0

że Czyhrynski pokazuje powoli to, co obiecywał Pep*

0

Dobra wiadomość to napewno to, że pokazuje powoli to, co obiecywał Pep. Najgorsza wiadomość, to oczywiście poza stratą pkt to kontuzja Messiego i słabsza forma Iniesty ;/

0

Uff...całe szczęście. Nikomu nie życzę tego świństwa nawet Luisowi Figo

0

Messi....zaczyna się ;/

0

Dmytro..co za podanie! wow

0

Ale ten czas leci. Już sto spotkań. Brawo Bojan!

0

Gdyby bramka NIE była uznana*

0

Poza tym, nawet jak Henry by podbiegł do sędziego i się przyznał do decyzja była już nieodwołalna, więc to wstyd z sędziego jest bardziej

0

Jaki tam wstyd! Skoro sędzia uznał tego gola to błąd sędziego ;|

Gdyby bramka była uznana Henry napewno by nie protestował. Wstyd to to, że krytykuje się w ten sposób piłkarza Barcy na stronie Barcy. Z całym szacunkiem makaj, ale nie sądze aby można było nazwać Henry'ego oszustem, skoro to sędzia dał ciała

0

Niezła fura, ale prawka to on podobno nie ma

0

Co tam trener i jego modły, kibice Rubina to kozaki, bez maseczek przy takiej ilości osób

0

Śmieszni jesteście co poniektórzy. Nie wiem, wy udajecie , że jesteście kibicami Barcy czy tylko sezonowcami a raczej moge nawet stwierdzić, że tygodniowymi fanami? Barca nie zawsze wygra a tu już napinka i lecą k*** na piłkarzy. Opanujcie się ludzie, troche szacunku dla tych komu kibicujecie hm...komu kibicujecie JAK WYGRYWAJĄ

0

Żal to jest z was ze co poniektórzy bluzgają teraz na Marqueza i innych, a rok temu dochodziliście oglądając ich gre ;/ Troche zrozumienia, to są też tylko ludzie

BARCA!!!

0

GOOOOOOOOL KEITA xD!!!!!!!!!!!!!!

0

mihal_s

Potwierdzam ;]

0

Nie ma karnego !

0

Ładnie zaczeli

0

Moim zdaniem nadeszła pora aby dać odpocząć troszkę Xaviemu

0

której może obawiać się Barca* ;)

0

Jedyną drużyną którą może obawiać się Barca jest Chelsea, bo oni są świetni taktycznie i do tego chyba najmocniejsi fizycznie spośród wszystkich drużyn na świecie

0

Śmiać mi się chce gdy czytam komenty pseudo fanów Realu:

"Alcorcon jest lepszy od Barcy bo oni nie strzelili u siebie 4 goli tylko 2"

"Real zagrał w rezerwowym składzie, więc można to jakoś zrozumieć"

"Gdyby grał Ronaldo Real by wygrał bo, Alcorcon to cioty"

hahaha

0

patyk_rl

A rewanż? Nie sądze aby 10 listopada nie strzelili im 5 bramek na SB, wiadomo- sportowa złość, ale w sumie kto ich tam wie xD

0

Największym błędem będzie zlekceważenie rywala i rozluźnienie tak jak dzisiaj ma to miejsce w przypadku Realu. Na razie "tylko" 3:0 przegrywają

0

3:0 dla Alcorcon xD

0

Jak dla mnie lepiej zabulić więcej za Aguero (Atletico Madryt podało informacje, że ma kłopoty finansowe, więc może by sprzedali taniej) który jest przyjacielem Messiego niż za Robinho. Owszem to wielki piłkarz, ale te jego fochy itd to gorsze niż Eto'o ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?