EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
interrrr
Te "cioty" pokonaly Inter 5:0 dwa lata temu więc zamilcz jak nie znasz faktów, bo pewnie jesteś sezonowcem więc historię Interu znasz od meczu z Chelsea w tym roku
0
Dawno nie widziałem drużyny grającej formacją 9-0-0 ;/
0
Mnie najbardziej zabolało zdanie "bramka nieuznana" a już leciałem po piwo...to jak odebrać matce dziecko ;/
No ale z drugiej strony jest jeszcze liga Hiszpańska i trzeba ją wygrać. Co do wszystkich sezonowców Barcy, Realu, ManUtd itd tutaj- komu będziecie kibicować po 22 maja?
0
TO nie była piłka nożna w wykonaniu Interu- to był pokaz szkoły murarstwa. Szkoda, wielka szkoda, największy cios to było usłyszenie "bramka nieuznana" gdy już po browara chciałem lecieć...smutne ale prawdziwe. No cóż, trzeba wywalczyć mistrzostwo Hiszpanii.
0
zioloFCB
Tak a po chwili pan Dariusz powiedział: "to jest cały football, jest nieprzewidywalny, trzeba wierzyć do końca (...) Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3:3 z fenomenalnym 'dans' w bramce " hehe
0
Co za wstyd, Ci kibole powinni mieć dożywotni zakaz wstępu na jakiekolwiek obiekty sportowe. Szkoda bo to tylko mała grupa fanatyków Barcy a i tak teraz opinia o wszystkich kibicach będzie gorsza, nawet u nas w Polsce ;/
0
kretoszczurfcb
Stres stresem, ale potem podwójna radość jest ;)
0
Jeżeli Barca ma wygrać 2:0 i awansować to chcę aby była dramaturgia- ostatnia minuta i Messi na 2:0 niczym Iniesta w meczu z Chelsea- może znowu zbije z radochy matce wazon hehe
0
arkadio90
A Pep tego nie robi: Na koniec, Guardiola jedynie podkreślił jedną rzecz: "Bez względu na wynik tego meczu, to jest pokolenie wspaniałych zawodników. Czy pójdzie dobrze czy źle, oni już pozostaną niezapomniani. Nikt im już nie odbierze tego statusu." - zakończył.
Każdy trener się tak tłumaczy, chce zmniejszyć presję na piłkarzach i tyle
0
brodnicki
Ma rację, Barca i Real nie mogą bez siebie żyć, czym było by GD gdyby obi ekipy nie czuły do siebie tego co czują.
Poza tym Mou ma teraz obsesje na punkcie Juve :)
0
ekwi
Podaj numer to Ci ludzie wynik przekażą
0
Mi się wydaje, że na 2:0 się nie skończy. Jak widzę taką motywację w szeregach Blaugrany to spodziewam się naprawdę wielkiej gry w naszym wykonaniu i aż się boje jaką podnietę walnie dziś Bożydar, Kołtoń i oczywiście Wojciech Kowalczyk ;)
Ale z drugiej strony raczej pewne jest to, że Inter zagra autokarem pod polem karnym i będzie kontrował, czego Barca najbardziej chyba nie lubi.
0
Pep jest mistrzem wypowiedzi, może ma jakieś korzenie z Cyceronem? :D
0
Mourinho to też człowiek, nie żebym pochwalał jego niektóre przedmeczowe gierki, ale Mou i Pep bardzo się lubią i szanują, a Mourinho potrafi dostrzec w Barcelonie najtrudniejszego przeciwnika na świecie, więc tak mówi. Poza tym powiedział samą prawdę :)
0
sorry..wiadomo ze Olić, na livescore pokazali ze Klose ;/
0
3:0 ex Polak Miro strzelił
0
Bayern w finale...2:0 dla Niemców
0
Awansuje!
0
Stać nas na awans, mnie osobiście nie zdziwi nawet 5:0 dla Barcy. Blaugrana musi zagrać przede wszystkim szybko, dokładnie. Jak najmniej prostych błędów, zdominowanie środka pola (Xavi musi się naprawdę postarać)i uważna gra w obronie ( zabójcze kontrataki Interu) oraz maksymalne skoncentrowanie to klucz do awansu. Jeżeli Barca zagra tak jak naprawdę potrafi to i bramki same przyjdą. Co do Jeffrena- jest świetny, jego dynamika mnie powala, jednak nie wiem czy poradziłby sobie w tym meczu.
0
Przez te nerwy związane z rewanżem, wypaliłem dwie paczki papierosów więcej w ciągu tygodnia niż wcześniej bym wypalił w ciągu całego miesiąca.
0
Od wtorku nie mogę myśleć o niczym innym tylko o rewanżu na tych makaroniarzach. Barca awansuje, czuje to w kościach, nie ważne kto strzeli, ważny jest tylko awans.
0
Bardzo liczę na potknięcie Realu w meczu z Mallorcą.
0
No i to jest normalna postawa, Wayne dobrze mówi. Nie tylko dlatego, że nam, kibicom Barcy się to podoba. Jakby Rasiak był lepszy od niego ,to też by to przyznał, a np. taki C.Ronaldo nie potrafi tego przyznać.
0
dokończenie (głupi enter ;P) ... Rafa jest jednym z najlepszych piłkarzy Meksyku, no ale 31 lat na karku, gra z roku na rok coraz gorsza, i mimo, że wczoraj zagrał nie najgorzej to myślę, że jego czas w Barcelonie powoli (niestety) mija, i w lato Pep powinien rozważyć zakup nowego obrońcy na jego miejsce.
0
Yaya musi zagrać z Interem! Niech zastąpi Seydou bo ten "troszkę"gorzej w tej części sezonu gra. Co do Dimy- moim zdaniem trzeba dać mu szansę, moim zdaniem jeszcze pokaże w swoim czasie na co go naprawdę stać, na razie jest dość kiepsko, ale widziałem kilka jego występów w Szachtarze w tamtym sezonie (głównie w Pucharze UEFA) i wtedy wydawał się dobrym, nieprzeciętnym graczem. Jeśli chodzi o Rafę- on już lepszy nie będzie, może być za to coraz gorzej, jest
0
Mecz już myślę, że wygrany. Pozostało tylko jedno życzonko- Lionel strzel coś bo Igła Cię może dogonić w każdej chwili.
0
Ibra gol, ładnie, ale z samej gry to znowu Szwed nie najlepiej będzie oceniony.
0
Lol, za Marqueza? No to Pep mnie znowu zadziwił
0
Mi się tam wydaje, ze taki Ramon59 jakby kiedykolwiek był na studiach to by miał już grubo po 20 a ja widzę wypowiedzi dziecka w wieku 15 lat. Pozdro
0
Czyhra dobrze grał w Szachtarze, był jednym z najlepszych obrońców na wschód od Wisły ;P , no ale u nas jak na razie się nie odnajduje.