0

Niektórzy piszą "Nie chcemy Cię w Barcy, za późno", lub "sam nie chciałeś odchodzić, teraz gnij w Arsenalu", a ja jestem ciekaw jaką będą mieli podnietę, gdy Cesc przejdzie do Barcy za rok lub dwa

0

Value

A Ty kim jesteś, żeby oceniać kogo to Barca może zmarnować a kogo nie? Poza tym, Ibra to żaden prezydent papież itd, wiec swoim zachowaniem powinien pracować na szacunek wśród kibiców, i napisałem tak, bo jestem kibicem, z punktu widzenia kibica Zlatan jako piłkarz zachował się nie w porządku udzielając wywiadów, które zaprzeczają jego wcześniejszym słowem. Jako człowieka, nie piłkarza to nie znam go i nie oceniam go na tej płaszczyźnie. Skąd mam wiedzieć jakie były relacje jego i Pepa? M.in po wywiadach które udzielał wcześniej, no ale najwidoczniej kłamał. Jestem mu wdzięczny za wszystkie bramki, chwała mu za nie, nie ładnie tylko w jaki sposób pożegnał się z klubem.

0

Fragment wywiadu Ibry zamieszczony na stronie Milanu: "Wielki trener potrafi rozwiązywać problemy w swojej drużynie, ci słabi będą zawsze od nich uciekali."- aluzja do Guardioli. Sorry, ale tym wywiadem pokazał, że nie zasługiwał ani trochę na mój szacunek, nie było by łatwiej przyznać, że po prostu było się zbyt słabym napastnikiem aby grać regularnie w Barcy? Albo inaczej- że nie pasował do stylu gry swojej ukochanej drużyny z dzieciństwa? Był by bliższy prawdy niż te oczernianie Pepa, z resztą były wywiady jakieś 4 miesiące temu (Czyli mniej niż te jego "koszmarne" kontakty z Pepem) w którym Zlatan mówił z całą stanowczością, że ma świetne kontakty z Guardiolą. Troszkę to teraz żenujące się robi. Wyznał też, że powodem dla którego odszedł było to, że przyzwyczaił się do tego, że drużyna gra pod niego. Sorry, ale w Barcy liczy się drużyna a nie indywidualne zachcianki gwiazd.

0

Sorry, że tak nie w temacie, ale chodzą ploty, że Milan chce od nas Maxwella wyciągnąć. Pewnie to jakaś bzdura, no ale w każdej historii jest ziarenko prawdy.

0

Szkoda tej sytuacji

0

El Guaje!!!!!!

0

3ba powiedzieć- Messi bardzo ładnie dziś się pokazuje

0

Valdes pozazdrościł Pinto chyba :)

0

Goool! Don Andres! Iniesta! :D

0

Nudy...znowu Messi! xD Brawo Barca!

0

A ja mu życze dobrze, ale tylko w 1 sezonie, wtedy Milan nam zabuli, a później niech się dzieje co chce

0

Skład ok, jednakże Keita mnie jakoś nie przekonuje. Dobrze że jest Maxwell

0

Powodzenia w nowym klubie! Wielu odbiorów, asyst i oczywiście bramek! :)

0

Wystarczyło panie Ibrahimovic bardziej przyłożyć się do treningów i nie grać często postać drewnialdo, ale w jednym się zgodzę- Pep ma jakiś problem, problem wynikający z często słabej gry Ibry.

0

Rafinaldo

Kun świetnie gra obydwoma nogami, byłby świetnym wzmocnieniem jednakże nie sądzę aby Atletico chciało go puścić za mniej niż 45 mln euro.

0

Nie chcę żeby odchodził, ale z drugiej strony widać, że Pep go nie chce, trzeba mu zaufać a te proponowane 40 mln to jestem w szoku, nie sądziłem, że ktoś będzie dawał więcej niż 35.

0

To było coś takiego jak przy golu Bojana w rewanżu z Interem na Camp Nou, tylko, że tym razem radość nie była brutalnie zabrana przez sędziego

0

Jak ja się ucieszyłem wczoraj przy drugiej bramce.

0

Śmiem twierdzić, że najlepszy piłkarz w historii, szkoda tylko, że nie potrafił utrzymać swojego niebotycznego poziomu.

0

Pinto! ;-)

0

Pirlo xD

0

Pinto!!!

0

Piękny moment :)

0

Thiago jaka samba

0

rnzrd

Już kilka razy. Na stronie Milanu też to zauważono ;D

0

Inzaghi ;/

0

Właśnie przy lini bocznej przetoczyły się setki milionów euro ;D

0

EL Guajeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Villa! ;D

0

Nie znam się bardzo na prawie, ale jeżeli Ribery za seks z nieletnią nie dostał kary pozbawienia wolności to za ewentualne posługiwanie się fałszywym dokumentem nie powinno zrobić Maxwellowi wielkiej krzywdy- mam nadzieję, nie wiem czy prawo we Włoszech nie jest ostrzejsze niż francuskie, szkoda, że ta afera może zakłócić spokój naszego obrońcy, coraz lepiej sobie poczyna w Barcy, a ostatni mecz tylko to potwierdził.

0

Mnie bardziej niż transfer Mascherano interesuje teraz transfer Zlatana, szkoda trochę pozbywać się po roku kogoś kto przyszedł kosztem Eto'o i kilkudziesięciu mln euro. Nikt nam za niego nie zapłaci więcej niż 35 mln coś czuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?