EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czerwony Romek niech i oferuje miliard euro, Messi i tak nie będzie chciał odejść.
0
Barca tak dobrze zarządza swoimi sekcjami, że i bierki pod wodą w wykonaniu Barcy były by w finale :)
0
Messi musi udowadniać? To Neymar jeżeli chce zostać jednym z najlepszych w historii musi udowodnić, że jest lepszy od Messiego. Dla mnie to taka troche lepsza wersja Robinho a na świecie wielkie ohy i ahy nad nim.
0
Kolejny sędzia kończący karierę po meczu z drużyną Mourinho
0
Nie porywa aż tak bardzo jak akcje itd * Sorry za 2 koment
0
Powiem tak- Busquets jest niesamowicie dobry, bardzo się rozwinął i może jest lepszy niż Yaya, trudno to ocenić. Jednakże jego gra mnie porywa tak jak akcje przeprowadzane przez Toure, jego interwencje itd. Obaj są świetni.
0
Mou popełnia jeden błąd wg. mnie - mało rotacji, to oczywiste, że nawet najlepsi piłkarze Realu nie są maszynami i cała drużyna czuje ciężar ilości spotkań, zmęczenie.
0
Jest szansa, będzie ciężko ale trzeba wierzyć. Barca musi wygrać GD- nie ma innej opcji, a Real po porażce może mieć załamanie oraz czuć zbyt dużą presje aby utrzymać wtedy już 3 pkt (choć może i mniej, nie wiadomo :D).
0
Znowu podróż do Mediolanu nie pomyśli Barcy, ale tym razem nie skończy się 3:1 dla przeciwnika tylko dla Barcy :)
0
Ależ bramka Alvesa!
0
Jest może rekrutacja na kierowcę takowego busu? (tak wiem, złudne nadzieje :D )
0
Mou coś niedawno mówił, że nie będzie już komentował sprawy 1/2 finału LM. Co za facet.
0
Szkoda mi Neymara. Nie mówię, że musi on być w Barcie od razu bo jestem przeciwnikiem tego transferu ale on już w Europie powinien stawiać powoli pierwsze kroki w innym klubie, bo tak za 3 lata będzie miał 22 lata a to już wiek gdy największe talenty w Europie grają już ok kilku sezonów. Nie zdziwię się, jeżeli Neymar będzie przykładem "z niewolnika nie ma pracownika", poza tym on już piłkarsko w Santosie, ba w Ameryce Południowej raczej się nie poprawi.
0
Brawo Barca, Santos to nie był dziś przeciwnik dla Blaugrany :) Szkoda teraz troszkę tego finału CdR...Barca powtórzyła by własne rekordowe osiągnięcie, nie ma co jednak co marudzić...od dziś można mówić pełnoprawnie o tym, że Barca jest najlepsza na świecie, jest to teraz na papierze :)
0
Pep po raz kolejny zaimponował , z resztą tak jak cała drużyna.
0
Alexis!!!!
0
pamo
Tylko nie pijcie tam buraku z tego pucharu co Ramos upuścił bo sobie pobrudzisz swoje białe rękawki.
0
Mogli by jeszcze dać naszych siatkarzy hehe. Patrząc jednak realnie Barca ma dość duże szansę na tryumf choć rugbyści z Nowej Zelandii mają chyba jednak ciut większe szansę.
0
W obecnej formię Man Utd miało by z nami jeszcze ciężej mimo, że my także w 100% formie nie jesteśmy wg. mnie
0
Wg. przepisów słusznie przerwał, jeżeli drużyna która atakuje a jej piłkarz leży na boisku nie wybije piłki to się kontynuuje gre, jak przejmie piłkę inna to się odgwizduje przerwę.
0
Villa :|
0
Van Bommel jednak
0
Xavi! :D
0
Obie ekipy moim zdaniem się wykartkują tylko bardziej incognito niż rok temu :D
0
Santos był wielki kiedyś, ale liga brazylijska jak i samo copa libertadores są dużo słabsze od rozgrywek europejskich tak więc wątpię, aby tamten Santos w jakikolwiek sposób mógł dorównywać Barcelonie obecnej.
0
Przy grze 3-4-3 lub 3-1-3-3 przy grającym Alvesie nie widzę Bale'a w Barcie, do tego moim zdaniem on nie pasuje do naszego stylu gry, jest za drogi. Nie zmienia to faktu, że ktoś musi polecieć z tej pozycji- Maxwell- tak sądzę.
0
Pep to jest gość, można powiedzieć, że powiedział tak jak uczy podręcznik mimo, że jego wiedza bardziej pochodzi z życia i piłki samem w sobie a nie książki dla trenerów, mówców itd. Szacun.
0
Jeżeli Pep nie ma jaj to Zlatan nie ma tam niczego haha, tyle w temacie.
0
Haha, fajnie, że tak blisko, niech sobie linie lotnicze teraz strajkują. Ciekawe, czy Pinto odda miejsce w 1 składzie V.V
0
majkowiec
Marzena to zdrobnienie od Marzanny, Marzenna to zupełnie inne imię.
Poza tym tematem- fajnie, że nasi też mają jakikolwiek wpływ na Barce :)