0

Czerwony Romek niech i oferuje miliard euro, Messi i tak nie będzie chciał odejść.

0

Barca tak dobrze zarządza swoimi sekcjami, że i bierki pod wodą w wykonaniu Barcy były by w finale :)

0

Messi musi udowadniać? To Neymar jeżeli chce zostać jednym z najlepszych w historii musi udowodnić, że jest lepszy od Messiego. Dla mnie to taka troche lepsza wersja Robinho a na świecie wielkie ohy i ahy nad nim.

0

Kolejny sędzia kończący karierę po meczu z drużyną Mourinho

0

Nie porywa aż tak bardzo jak akcje itd * Sorry za 2 koment

0

Powiem tak- Busquets jest niesamowicie dobry, bardzo się rozwinął i może jest lepszy niż Yaya, trudno to ocenić. Jednakże jego gra mnie porywa tak jak akcje przeprowadzane przez Toure, jego interwencje itd. Obaj są świetni.

0

Mou popełnia jeden błąd wg. mnie - mało rotacji, to oczywiste, że nawet najlepsi piłkarze Realu nie są maszynami i cała drużyna czuje ciężar ilości spotkań, zmęczenie.

0

Jest szansa, będzie ciężko ale trzeba wierzyć. Barca musi wygrać GD- nie ma innej opcji, a Real po porażce może mieć załamanie oraz czuć zbyt dużą presje aby utrzymać wtedy już 3 pkt (choć może i mniej, nie wiadomo :D).

0

Znowu podróż do Mediolanu nie pomyśli Barcy, ale tym razem nie skończy się 3:1 dla przeciwnika tylko dla Barcy :)

0

Ależ bramka Alvesa!

0

Jest może rekrutacja na kierowcę takowego busu? (tak wiem, złudne nadzieje :D )

0

Mou coś niedawno mówił, że nie będzie już komentował sprawy 1/2 finału LM. Co za facet.

0

Szkoda mi Neymara. Nie mówię, że musi on być w Barcie od razu bo jestem przeciwnikiem tego transferu ale on już w Europie powinien stawiać powoli pierwsze kroki w innym klubie, bo tak za 3 lata będzie miał 22 lata a to już wiek gdy największe talenty w Europie grają już ok kilku sezonów. Nie zdziwię się, jeżeli Neymar będzie przykładem "z niewolnika nie ma pracownika", poza tym on już piłkarsko w Santosie, ba w Ameryce Południowej raczej się nie poprawi.

0

Brawo Barca, Santos to nie był dziś przeciwnik dla Blaugrany :) Szkoda teraz troszkę tego finału CdR...Barca powtórzyła by własne rekordowe osiągnięcie, nie ma co jednak co marudzić...od dziś można mówić pełnoprawnie o tym, że Barca jest najlepsza na świecie, jest to teraz na papierze :)

0

Pep po raz kolejny zaimponował , z resztą tak jak cała drużyna.

0

Alexis!!!!

0

pamo

Tylko nie pijcie tam buraku z tego pucharu co Ramos upuścił bo sobie pobrudzisz swoje białe rękawki.

0

Mogli by jeszcze dać naszych siatkarzy hehe. Patrząc jednak realnie Barca ma dość duże szansę na tryumf choć rugbyści z Nowej Zelandii mają chyba jednak ciut większe szansę.

0

W obecnej formię Man Utd miało by z nami jeszcze ciężej mimo, że my także w 100% formie nie jesteśmy wg. mnie

0

Wg. przepisów słusznie przerwał, jeżeli drużyna która atakuje a jej piłkarz leży na boisku nie wybije piłki to się kontynuuje gre, jak przejmie piłkę inna to się odgwizduje przerwę.

0

Villa :|

0

Van Bommel jednak

0

Xavi! :D

0

Obie ekipy moim zdaniem się wykartkują tylko bardziej incognito niż rok temu :D

0

Santos był wielki kiedyś, ale liga brazylijska jak i samo copa libertadores są dużo słabsze od rozgrywek europejskich tak więc wątpię, aby tamten Santos w jakikolwiek sposób mógł dorównywać Barcelonie obecnej.

0

Przy grze 3-4-3 lub 3-1-3-3 przy grającym Alvesie nie widzę Bale'a w Barcie, do tego moim zdaniem on nie pasuje do naszego stylu gry, jest za drogi. Nie zmienia to faktu, że ktoś musi polecieć z tej pozycji- Maxwell- tak sądzę.

0

Pep to jest gość, można powiedzieć, że powiedział tak jak uczy podręcznik mimo, że jego wiedza bardziej pochodzi z życia i piłki samem w sobie a nie książki dla trenerów, mówców itd. Szacun.

0

Jeżeli Pep nie ma jaj to Zlatan nie ma tam niczego haha, tyle w temacie.

0

Haha, fajnie, że tak blisko, niech sobie linie lotnicze teraz strajkują. Ciekawe, czy Pinto odda miejsce w 1 składzie V.V

0

majkowiec

Marzena to zdrobnienie od Marzanny, Marzenna to zupełnie inne imię.

Poza tym tematem- fajnie, że nasi też mają jakikolwiek wpływ na Barce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?