EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wiem, że pozyskanie Fabregasa dało by wiele Barcelonie, ale ja jakoś nie jestem zbytnio za tym transferem, jest Thiago, oklepany temat, nie rozwinę go, ale coś czuje, że 10 mln to będzie prawdopodobnie Jeffren lub Montoya albo inny nasz talent więc pytam po co? Lepiej, żeby grali u nas, a Cesca sobie olejmy, za taką kasę można ściągnąć 2 innych graczy którzy kto wie, dadzą nam więcej z gry. Nie ma co wciągać się w gierki z Arsenalem, tfu, Wengerem, jak teraz dadzą nam Fabregasa w zamian za kasę+jakiś talent z Barcy B to potem Arsene będzie dalej dążył do kolejnych zakupów naszych talentów a jak dobrze wiadomo- w wychowywaniu talentów jesteśmy w top3 na świecie, jednakże jeżeli chodzi o ich sprzedawanie nie zawsze klub kieruje się zdrowym myśleniem, niestety
0
Nie, nie i jeszcze raz nie! Thiago nie może odejść! Dla mnie ten chłopak w przyszłości będzie lepszy od Cesca i co wtedy? Kolejna saga Barca vs Arsenal i walka o wychowanka?
0
CR7IsNumberOne
Na pewno był lepszy od C.Ronaldo, od Messiego po dłuższym zastanowieniu :P
0
Tą wypowiedzią stracił w moich oczach
0
Co do porównania Leo do Cristiano to w sumie co miał powiedzieć? Jest jego partnerem klubowym, reprezentacyjnym, co więcej są dobrymi przyjaciółmi z tego co czytałem tak więc taka wypowiedź nie dziwi. W sumie Cristiano w wielu elementach wyprzedza naszego Leo ale jest o wiele słabszy psychicznie. W meczach o stawkę nie pokazuje tego co np. ze słabszym a Leo akurat to potrafi i to przesądza o tym, kto jest lepszy, nie umiejętności lecz to co pokazuje się na boisku. Z resztą z roku na rok Messi poprawia to czym odbiega od Ronaldo- gra głową, siła fizyczna.
0
Witamy Ibrahim!
0
Bardzo śmieszny jest ten kabaret, wielu polskim kabaretom brakuje wiele do Crackovi!
0
goool!
0
Niech dają i miliard, Andres zostaje u nas do końca kariery!
0
Piękna wiadomość. Wszystkich trzech uwielbiam ale myślę, że to Xavi powinien otrzymać ZP, drugie miejsce- nie chcę oceniać, i Iniesta i Messi są wspaniali i dla mnie bez znaczenia jest to teraz. Barca ustanawia nowy rekord- fakt, że Milan też to osiągnął, ale Barca jako pierwsza może się pochwalić tym, że trzech najlepszych piłkarzy świata (bo tak definiuje to przecież ten plebiscyt) przypadnie tylko i wyłącznie wychowankom klubu. Potęga La Masía !
0
Villa chyba zasiedział się dziś w autobusie. Niech odpocznie, niech wejdzie Bojan
0
ależ podania, tylko słupek
0
goool!!!!!!!!!!!! Pedro! Kolejna asysta Leo :D
0
Cristiano nadwyrężył sobie kostkę gdy uciekał przed gniewnym wzrokiem Guardioli, Iniesty i Valdesa.
0
Nie, nie ,nie !!! Jeszcze 2 lata temu bym się jarał tym pomysłem ale teraz zdecydowane nie. Busi jest świetny, a Cesc i tak przyjdzie ale lepiej na niego wyłożyć kasę niż bawić się w tranfery łączone plus dopłacać, aż mi się sytuacja z Eto'o-Ibra przypomniała.
0
drugim*
Dodam jeszcze, że szkoda mi było wczoraj naprawdę Ikera, najlepszego gracza Realu, było widać jak cierpi a naprawdę go lubie, no ale z drugiej strony gdyby nie on to mogło by być przynajmniej te 8:0, ciekawe co wtedy by Ronaldo powiedział hehe
0
No właśnie chciałem spytać, czy to nie przypadkiem największa porażka Mou w jego karierze a po przeczytaniu tego newsa nie zawiodłem swych oczekiwań. Pięknie tak upokorzyć go za te wszystkie docinki gdy trenował Chelsea, potem Inter i potem gdy zarzucał innym zespołom to, że się Barcy podstawiają a Realowi nie. No to jak teraz wytłumaczy wczorajszą grę jego zespołu na tle Barcy. Jestem przekonany, że drugą najszczęśliwszym trenerem na świecie zaraz po Pepie był wczoraj Preciado ;D
0
I po co on dalej przypomina ten wątek z Interem. Po wczorajszym meczu będzie się pamiętało jego pobyty na Camp Nou bardziej z tym, że dostał tu 5 zero w plecy a nie to, że postawił autokar. Już mógłby skończyć z tym argumentem.
0
Ja byłem, szkoda tylko, że o 3 lata za wcześnie i to w wakacje, ale tak poza względami sportowymi- odwiedźcie Barcelonę- naprawdę piękne miasto a to, że jest tam też Barca czyni ją prześliczną :D
0
gooooooool!!!!!!!
0
gooooooooooool! Hahahahaha
0
goooooooooooooooooooooooooool! Kocham Cię Barco!
0
goooooooooooool!!!!!!!!! Jestem w niebie!!!!!!!!!!!!!!!!
0
gooooooooooooooool!!!!!!!!!!!
0
Ależ szansa była
0
Ale stres, ależ napięcie, jeszcze 15 min i 2 godziny do otwierania szampana ;D
0
Lasery?
0
Di Maria jest świetnym piłkarzem, lepszym od Pedro ale wg. mnie w tym pojedynku Pedro nie można skreślać- daje bardzo dużo drużynie no i jest bardzo nie przewidywalny, jak złapię formę ładuje bramkę za bramką.
0
Trudny wybór, bardzo trudny, skłaniał bym się ku remisowi, choć oczywiście sercem jestem za Alvesem
0
Szkoda mi naprawdę Lillo- było wyraźnie widać jak przejmuje się tym co działo się na boisku, troszkę szkoda mi tego człowieka, bo sercem jest z drużyną a ona wczoraj "troszkę" źle zagrała. Mimo wszystko, sport to sport, nie ma miejsca na sentymenty, uczucia, ważne, że są 3 pkt.