0

Ja podejrzewam, że Messi dobije do 90 goli w tym roku. Do końca roku kalendarzowego pozostało 9 meczów w barwach Barcy i ten jeden z Arabią Saudyjską co daje oczywiście 10 spotkań. O ile Leo będzie mógł zagrać we wszystkich (nie zapeszam) to sadzę, że strzelenie 14 goli nie jest niemożliwe.

0

Alexis może nie pokazuje tego czego byśmy po nim oczekiwali ale sprzedawanie go nie jest dobrym pomysłem tak więc dobra decyzja zarządu.

0

Życzę Thiago jak najlepiej jeżeli zechce zostać piłkarzem, jeśli nie to trudno, ale ważniejsze jest aby żył własnym życiem i z tego był dumny a nie tylko poprzez porównania do wielkiego ojca Leo.

0

Pewnie zagłosuje na Aguero :)

0

Nie wiem ile Montoya zarabia ale na pewno tyle aby nie zaprzątać sobie głowy "drobniakami" taksówkarzy. Informacja byle wywołać skandal i jakieś osobiste korzyści dla taksówkarza, bzdura.

0

Mnie dziwi ta cała nagonka na Messiego, że on w reprezentacji gra gorzej od Ronaldo. Wystarczy spojrzeć na statystyki- Messi któremu wcześniej nie szło dobrze, nie udane Copa America i mundial ma o 6 goli mniej od Ronaldo który miał przyznaje dość udane Euro ale przecież wcześniej też nie grał rewelacyjnie za często a jednak to Messiego krytykowano bardziej.

0

Strata Toure to największy błąd Pepa, większy nawet od zakupu Ibry i Chygry. Obecnie jednak nie widzę miejsca dla Toure w Barcelonie.

0

Ibra nie może znieść tegp , że jego gra była dużo poniżej oczekiwanej, zadowalającej a takie określenia są dużo bardziej pozytywne od określenia średni/średnia.

0

Nie będę przeglądał wszystkich komentarzy i może już takie zdanie padło ale- św. Mourinho z Madrytu co zawsze ma rację i nigdy sobie nie zaprzecza- Czyżby ostatnio nie mówił, że obu tj. Messiego i Ronaldo nie da się porównywać i nagle taki pogląd jak w tym wywiadzie? Czyżby nie mówił w 2010, że Inter jest najlepszy na świecie bo zdobył KMŚ a już rok później takową zdobych Barcy bagatelizował? Czyżby nie mówił już dużo wcześniej jeszcze w Chelsea, że boisko pokazuje poziom drużyny i nie ważne gdzie się gra jak drużyna jest dobra a po przegranym mistrzostwie 2 lata temu nie mówił, że jego Real przegrał bo on nie jest przyzwyczajony do wymiaru boisk typu Camp Nou? Czyżby...nie będę dalej wymieniał, każdy tu może z własnego doświadczenia zarzucać hipokryzję Mou. Nie twierdzę, że to nie jest świetny trener i człowiek bo tego drugiego nie oceniam bo go nie znam, nie wiem jaki jest prywatnie ale czyżby zarzucając innym hipokryzję Mou nie ośmiesza się?

0

Jakie zdjęcie idealne :D Hleb, to tylko twoja opinia wynikająca z frustracji i tym, że byłeś i jesteś za słaby na Barcelonę.

0

Mam nadzieję, że Messi zaprezentuje nam "kołyskę" lub kilka w tą niedzielę :)

0

Ja rozumiem te oburzenie muzułmanów, dla nich to jest coś więcej niż tylko konflikt ideologiczny i polityczny. Nie mniej jednak Barca ma prawo zapraszać kogo chce i kiedy chce, jednakże klub musi pamiętać, że w społeczności arabskiej to właśnie Barca wiedzie prym w ostatnich latach i wizerunek klubu może troszkę ucierpieć.

0

pawloVEB

Oni zawsze się muszą uczepić czegoś czego nam zazdroszczą albo po prostu tak dla złości. Ostatnio jednak miny im zrzedły. Chyba każdy pamięta ich gadanie "Gdyby nie Messi to Barca to i tamto" (zauważmy, że sugerują też
"Gdyby nie Xavi/Iniesta to Messi..." co troszkę sprzeczności wprowadza). Ostatnio jednak ci kibice Realu co tak gadali musieli troszkę zamilknąć gdy przeczytali artykuł o tym, ile pkt Real by pogubił gdyby nie C.Ronaldo i teraz już tak chętnie nie przygadują nam w stylu "FC Messi".

0

Moim zdaniem przed zredukowaniem długu nie ma o czym mówić. Co do słów prezydenta- dla mnie najlepsze stadiony na świecie to te z historią które same w sobie są legendarne a nie takie ultranowoczesne budowane teraz od podstaw.

0

Najlepszym piłkarzom w historii zdarzało się strzelić swojaka tak więc Dani głowa do góry.

0

Gratulacje i wszystkiego najlepszego. Pique dzięki temu będzie jeszcze bardziej zmobilizowany by najpierw wyleczyć kontuzje a potem grać jeszcze lepiej.
Mogły by być bliźniaki- córeczka i synek- dziewczyna poszła by w ślady matki, chłopak w ślady ojca :)

0

Moim zdaniem na większe pochwały wczoraj zasługuje Tello. Owszem Messi walnął dwie bramki decydujące jednakże to Tello wg. mnie dał z siebie więcej.

0

Messi! Gdzie są Ci co po Tello jechali?

0

Dla Tito?

0

"Czerwone kartki: Puñal - Tito Vilanova" wtf?

0

Ma ktoś może dane na temat frekwencji wczorajszej na CN?

0

Bardzo podobał mi się mecz. Wynik mógł być dla nas lepszy nawet pomijając klopsa Victora jednakże nie jest źle i Barca była stroną przeważającą. Chwilami było jednak widać w grze naszych, że to dopiero początek sezonu, w 2 połowie nie podobało mi się z jaką łatwością Real znajdował się pod naszym polem karnym. Pomijając ten fakt bardzo się cieszę, że w końcu nie było spięć i kontrowersji.

0

Tytuł troszkę taki zakłamany. Xavi może i ma szansę pobić wynik medalowy Phelpsa ale- tylko jeśli zliczyć pływakowi medale IO. A medale mistrzostw świata?On jest ..26 krotnym mistrzem świata, w tym 4 razy zdobywał ten tytuł na MŚ w...Barcelonie.

0

Powiem szczerze, że te koszulki mnie z początku nie zachwyciły ale tak teraz patrząc na nią gdy nosi ją zawodnik to nie jest wcale taka najgorsza jak wielu, w tym ja pisałem :)

0

Jego wczorajszy sprint, przyjęcie piłki i strzał do bramki to klasa światowa, bez 2 zdań.

0

Myślę (nie odbierając nic Andresowi za wczorajszy super mecz w jego wykonaniu), że MVP finału troszkę bardziej należy się Xaviemu. MVP turnieju za to należy się Inieście lub Ikerowi. Pirlo raczej już nie wygra.

0

Wielkie słowa Sfinksa. z taką grą i nastawieniem Hiszpania ma szansę za 2 lata także na wielki sukces choć za wcześnie jest wyrokować. Podobały mi się jego słowa o tym, że bardziej od sukcesów cieszy go rola nauczyciela w zespole który wpaja zawodnikom większe wartości niż tylko sama taktyka. Na zdjęciu widać, że technika jakaś tam mu została, ciekawe co robi na treningach :D

0

Wow, wiedział o Lacie i o Pileckim mniej więcej, ale Dragon Ball zepsuł :P Mądry człowiek, oczytany z tego Sergio

0

Frustracja wzięła górę, powinien wziąć na klatę to co wczoraj "dokonał" na boisku. Poza tym przypomina mi się, że mówił, że nie będzie reagował na takie zaczepki kibiców a co więcej męczą go te ciągłe porównania z Messim i nigdy sam do nich nigdy nie nawiąże w wywiadach.

0

Real zawsze miał kłopoty z Deportivo więc to może dobry omen, oczywiście my też nie możemy tracić tak głupio pkt jak w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?