0

Scyzor86

Spoko, ja widziałem kiedyś Hala Barca ;/

0

Najbardziej szkoda, że ta przewrotka Alvesa nie przyniosła gola, to było by coś :)

0

Już nie mogę się doczekać letniego okna transferowego- Jeżeli Barca utrzyma formę w przyszłym sezonie i będzie miała w składzie nowego/nowych zawodników np. Fabregas, Silva/Ribery to mogę śmiało stwierdzić, że Real nie będzie miał czego szukać w La Liga nawet jak w końcu się zgra.

0

Wow, szybko te oceny wstawione, czyżby rehabilitacja za długie oczekiwanie na oceny za mecz z Athletic Bilbao> :>

0

Popieram Pana Prezesa. Valdes obecnie jest lepszy od Reiny, Palopa. Rozumiem, że nazwisko Casillas jest symbolem bramkarskiego fachu w Hiszpanii i nawet jakby puszczał 100 bramek na mecz to by pojechał ale inni bramkarze to co innego. Victor bardziej zasługuje na grę w kadrze i na Mundialu niż Reina i inni bramkarze z Półwyspu Iberyjskiego.

0

Wygramy, jestem tego pewien.

0

Transfery są konieczne aby utrzymać obecną pozycję w Hiszpanii i Europie w przyszłym sezonie, a Cesc powinien być priorytetem jeżeli chodzi o transfery do Barcy. Xavi jest moim zdaniem często zbyt eksploatowany a Iniesta to niestety plaga kontuzji i nie wiadomo, czy to się zmieni w przyszłym sezonie. Yaya i Keita również często nie grają na miarę oczekiwań, więc moim zdaniem Cesc musi na bank przyjść. Poza tym ktoś z dwójki Silva/Ribery. Marzy mi się również Evra, który choć ma 31 lat to wymiata!

0

Mecz może nie najpiękniejszej urody ale jest zwycięstwo! Co do najgorszego- od początku uważałem, że jakby Perez znał się na footballu równie dobrze co na biznesie to by nie wydawał takich pieniędzy tylko zainwestował w młodzież i kupił np. tylko C.Ronaldo ale za np. przystępne jeszcze 60 mln. Najlepsze jest to, że kibice Realu od dłuższego czasu też to zauważają, czytam różne komentarze i widzę, że uważają, że powrót Pereza był błędem, mimo, że Real przecież ma najwięcej pkt w historii na tym etapie rozgrywek. Ich problemem jest też to, że teraz wyleci Pellegrini, i nawet jakby przyszedł Mourinho to raczej to nie byłoby dla nich korzystne. Mimo wszystko kolejny sezon będzie ciężki. Real się zgra, będzie bardzo ciężko, no ale Barca na pewno da radę! Visca el Barca!

0

Super! Jedyna dzisiaj dobra wiadomość, teraz się nie rozluźnić tylko i wygrać wszystkie mecze no i oczywiście pokonać Inter :)

0

Szczerze, to dziś mnie to tak nie cieszy jak zwykle

0

hahahaha pedro!

0

messi!

0

CR27

I chwała dla Realu, ale co to ma za znaczenie teraz? :(

0

Jestem zaskoczony. Brawa dla nich! Brawa dla Barcy i Realu.

0

Goolo

To fakt. Na polskich drogach codziennie giną osoby ale żałoby nikt nie wprowadził jeszcze z tego powodu (no chyba, że chodzi o np. wypadek autokaru pod Jeżewem). Co do minuty ciszy- wątpie.

0

potok100

100% prawdy. No chyba, że Buzek zgłosi wniosek o wprowadzenie żałoby w krajach UE ale to raczej nierealne

0

Gran Derbi nie odwołają na pewno. Oczywiście, wiadomo, że Zapatero wyśle list kondolencyjny ale szczerze mówiąc to wydarzenie ma mały wpływ na jego państwo. Z resztą jak były zamachy w Madrycie to w naszej lidze odbywały się mecze.

0

Dzisiaj to raczej będzie żałoba w państwie niż gadanie o GD.

0

Nareszcie koniec dominacji angielskich drużyn! A do tego Barca ma niesamowitą szansę na obronę tytułu. Meczu z Interem obawiam się mniej niż obawiałem się Arsenalu jeszcze wczoraj o 20.45

0

Naprawdę wzruszający ten artykuł. Ciekawe ilu jest ludzi z wielkim talentem którego rozwój zahamowała choroba ;/ , i nie mam na myśli tu tylko footballu. Chwała dla Barcelony za to, że pomogła chorej osobie, a łut szczęścia sprawił, że ta osoba gra dla Barcy i jest najlepszym piłkarzem globu. Moim zdaniem Messi już odwdzięczył się Barcelonie. Nie napiszę, że z nawiązką, bo niemożliwe jest stawianie sportu ponad zdrowiem człowieka, jednakże Leo może mieć spokojne sumienie jeśli chodzi o zobowiązania wobec klubu.

Mes(si) que un club

0

Pięknie, super, extra, ale mam jedno ale. W GD chce widzieć bramki nie tylko Messiego

0

YEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHH! Mesjasz! Mesi Mesi Mesi Mesi hahaaahahaaha

0

Kurde, niech strzeli Messi na 4:1 i będzie spokój, bo teraz to znowu nerwowo się robi

0

Pięknie jest panowie i panie. Aż piwo lepiej smakuje, choć myślałem, że już smaczniejsze być nie może hehe

0

goooooooooooool!

0

Nerwówka ;)

0

Bardzo lubię Arsenal i ich grę, ale moim zdaniem dzisiaj Barca jak zagra na swoim poziomie to Londyńczycy nie mają czego u nas szukać

0

Oj, Marquez może nie nadążyć za szybkimi graczami Arsenalu, bardziej liczyłbym na Yaye niż na Meksykanina, bo Rafa w obecnej formie to może być troszkę za mało.

0

Czemu Real zawsze chce tych piłkarzy co Barca. Zauważyłem, że jak pojawi się choćby najśmieszniejsza spekulacja odnosząca się do planów Barcelony np. zakup Grzegorza Piechny, to i tak Real musi też zgłosić chęć po tego zawodnika. Jest to dość żałosne.

0

Jak Andrés wracał po kontuzji to często prezentował się kapitalnie już w pierwszym spotkaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?