EL Polaco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I dobrze. Aguero i nikt inny ;]
0
Mess18
Tylko Aguero lub Villa. Ibracadabra nie pasuje
0
Toni gra zbyt statycznie, można powiedzieć jak typowy piłkarski sęp który czeka tylko na okazje (które 3ba przyznać jak mało kto potrafi wykorzystywać) a w Barcelonie piłkarze muszą się ruszać i grać dla całego zespołu a Barca nie gra pod jednego gracza tak więc Toni dzięki, baw się dobrze w Bawarii
Nie wystarczy męczyć się, biegać i się starać, dla Blaugrany to trzeba zapier***** ;]
0
Aguero, Iniesta, Xavi, Messi i może lepiej Fabregas niż Marszcze-rano i powtórka z tego sezonu raczej pewna ;]
0
Już lepiej Villa/Forlan/Agüero niż on
0
No lekko przesadził. Do Kaki i Krystyny troszkę mu brakuje. A jeśli ma kosztować więcej od nich to trzeba dać sobie spokój i polować na Forlana albo Ville i tyle ;]
0
Jeden Kaka nie pomoże Realowi odbić się od dna chociaż to piłkarz prawie doskonały, w pojedynkę nie uratuje klubu
0
Heh na równi z Manchesterem United. Martwi mnie brak jakiejkolwiek (poza Barcą) drużyny z Hiszpani
0
No w grudniu napewno ManU byl gorszy ale wygral cały rok bo i mistrz Anglii no i LM
0
I tak prawdopodobnie IFFHS (Międzynarodowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu) nie przyzna Barcelonie 1 miejsca bo z ich kalkulowania naprawdę wychodzą czasem dziwne wyniki. Tak już bylo w 1992 i 2006 roku po zwycięstwach Barcy w pucharach europejskich. W 1992 wygral Ajax a w 2006 Sevilla. Co ciekawe w 2008 to Barca wlasnie wygrala tą statystykę a przyznajmy szczerze nie bylo wcale żadnych sukcesów, powinno wygrać ManU xD
0
Nie musi i nie powinien (Real) gdyż zawsze grał w inny sposób i nagla zmiana na styl barcy pewnie nie przypadla by do gustu zarządowi i Perezowi
0
Jeśli Ribery nie przejdzie do Barcy to uznam to za największą porażkę Laporty
0
A ktoś pamięta jak w listopadzie i grudniu każdy marzył o Aguero w Barcelonie a o Forlanie nie było ani słowa?Teraz widać że to właśnie Forlan jest tym piłkarzem którego potrzebujemy bardziej :]
0
Aha...myślę ze linia obrony Arsenalu jest ciekawa...Eboue Kolo Toure są dobrzy i niekoniecznie muszą kosztować bardzo wiele. No i Yaya w koncu zagralby z bratem ;]
0
Mieć dwóch Alvesów w obronie to było by coś. Jednak jak dla mnie bardziej priorytetowym zakupem mógłby być A.Cole/ F.Lahm/Ricardo Carvalho albo N.Vidic chociaż zakup tych dwóch ostatnich chyba jest niemożliwy (już widzę ile sobie Romek i sir Alex każą płacić za jednego z nich).
0
Hmmm...a kto by nie chciał :]
0
Jeśli tak to cały skład Barcy jest warty ok. miliarda ^^
0
Inter chyba robi sobie yaya ze ma takie plany. Toure nigdzie się nie rusza ;)
0
Szkoda :/
0
Franck grał tyle czasu w Marsylii ze pewnie tęskni za ciepłym, morskim klimatem... Londyn jakos do tej roli nie pasuje :)
0
Luis...zmień już temat..klub zmieniłeś bez myślenia to i temat zmień...zdrajca
0
Moim zdaniem Ferguson postąpił słusznie. Nie, że pisze dlatego że wygraliśmy ale myśle ze nie chciał aby ManU posądzano o antyfutbol i nie stchórzył jak Chelsea. Brawo za takie podejście, życze kolejnych sukcesów...ale w Anglii :)
0
janek_centrum
Dokładnie...brak formy to odrazu najlepiej zbluzgać takiego sportowca. Najlepszy przykład chyba Małysz- wygrywał to każdemu stawał, uważano go za symbol, za bohatera narodowego a jak nie wyszło mu kilkanaście konkursów to każdy już go chciał zabić albo zwymyślał od najgorszych. To nie są kibice ;/
0
Niech Ibra nie przychodzi, nie jest lepszy od Eto'o a poza tym jest bezczelny i wywołuje kłótnie w szatni (miało to miejsce m.in w Ajaxie), już lepiej Benzema, Villa albo Drogba ale bez sprzedawania w zamian Eto'o
A poza tym przydałby się nam ktoś w defensywie aby zastąpić słabo grającego Abidala np. Lahm, Żirkow oraz kogoś do pomocy- ktoś kto stylem gry przypomina Iniestę i Xaviego by zastąpić jednego z nich przy ewentualnej absencji. Myślę, ze najbardziej pasuje David Silva, choć i tak poziomem odstaje od Iniesty i Xaviego to nikt lepszy mi się w tej chwili nie nasuwa na myśl.
0
No teraz widze na wikipedii ze rzeczywiście..z innego źródła korzystałem ;/
Ale nie zmienia to faktu, że obecnie rządzi Barca i tylko Barca ;]
0
No teraz widze na wikipedii ze rzeczywiście..z innego źródła korzystałem ;/
Ale nie zmienia to faktu, że obecnie rządzi Barca i tylko Barca ;]
0
Ten człowiek chyba nigdy się nie zmieni :|
Piłkarzem to może jest wielkim...ale jako człowiek powinien zamknąć się w domu na klucz i przemyśleć swoje życie
0
karramba
Stwierdzam z radością że obecnie nawet bez zdobycia wczoraj pucharu mistrzów bylibyśmy o wiele lepszym zespołem. A tak jak już w temacie to ilość zwycięstw w Lidze Mistrzów (nie pucharze europy) to mamy na remis 3:3...pozostałe 6 to dinozaury pamiętają jeszcze :P
0
Zdanie zdrajcy mnie nie obchodzi
0
Niech Czerwone Diabły poczują się jak w ...piekle ;)
Tylko Barca !!!