El _crack
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Już myślałem, że na końcu Keylor napiszesz xD
0
@pt9 Za które SBC taka paka?
0
@musli1989 Nad Kijowem też się zastanawiam ;)
1
@Rust_Cohle Ciekawe ile Cię bilet wyszedł. 90-minutowy to koszt 6 zł.
1
@michaleu Znalazłem coś takiego dla tych co cole piją.
https://allegro.pl/oferta/euro-2020-terminarz-tabela-plakat-91-5x61-cm-2021-10742004855
0
@DaPidejpi Że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.
0
@pichichi7 Jo, amigo.
0
@taris Ja z TOTSów Casemiro, ale poza tym na przepalenie fajne karty: Busquets, Pique, Parejo
1
@lukasbarca86 Na Superpolsacie ;)
0
@clyde I do tego PS5, GTA z Thierrym Henrym dawali?
4
@dv7wisnia Zaczęli od południa, już jedno jest Zakopane.
1
@Rust_Cohle 8 grudnia składałem wniosek przez internet. 31 grudnia dostałem sms, że dowód mogę odebrać. Pamiętaj, że musisz się umówić do urzędu na odbiór.
0
@koksik2700 Według mnie podobny bardzo do Dragon Age
3
Siemka ludziska, szukam graczy którzy są chętni do lamienia ze mną w trybie współpracy, w SB i DR, w fifie 21. Jakby co, to mój nick na origin (to nie są ćwiczenia): dgdfdeyfhdhfhfg. Gram na PC.
0
@Dialerable A ja od siebie polecam Greed Fall.
1
@Kvothe07 Delta Media Player?
0
@Ghotti Albo na książkach, jak Dexter przy stole xD
0
@Czak18 Ja używam g27 od logitech i część rzeczy mam już pozmienianych w ich programie.
0
@cules100pro będą Ci co zawsze jeszcze, czyli Piechota i Kręcidło.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=169747794512994&set=a.105310640956710&__cft__[0]=AZW7YuBM0uU0Hc0ZFjW5moRS5j3kDWhxqIqGuSx8Q8xy5zU22VMl6DnhukaSI7bPJY7fWcIwIGklYWzB457Wrx49Wl1aSCA-0_HuCGMpLP5liC9GNsq7OHOinJKsGUw1ELUvPURFrToI-QWmQsafJN3iTeDdipmb_RfUIXyl5rDdLxffGoCvTzySBASd0SEEXh0&__tn__=EH-R
0
@smiatuniu Siedź na dupie.
I to by się zgadzało bo miało być Bilbało, ale ni ma :(
3
@Khajio Bo mamy różne proporcje kolorów. My mamy 1:1 i mamy róż, Japonia ma blado różową bo mają tylko kółko czerwone w środku, a np. Dania ma prawie czysto czerwoną bo tylko cienki krzyż biały mają.
1
@pyku91 Firma z Katowic, ale realizujemy projekty tak naprawdę na terenie całej Polski, ja osobiście pracuję w Bogatyni.
1
@pyku91 Moja firma już w piątek planowała ogłosić wycofanie się z wszystkich projektów od jutra na tydzień, póki co jednak w poniedziałek idę do pracy, nie zapadła decyzja o zawieszeniu prac.
0
@Kengo ... pomocnik Quique Setiena?
0
A co sądzicie o tym, że Barca sonduje przyjście Xaviego w roli asystenta przyszłego nowego trenera?
0
@daniel32778 Turów.
0
@daniel32778 Ooo, czyżby kolega po fachu? Można wiedzieć, która elektrownia?
0
@zodiak_10 Ja tylko pod Wielką Krokwią.
0
@Pati_lovely1992 Hej. Ja ostatnio byłem na stadionie z pakietem basic i muszę powiedzieć, że w zupełności wystarczyła mi ta oferta. Było zwiedzanie muzeum, wejście na środkowy poziom trybun, zejście na dół stadionu, przejście przez strefę mieszaną, szatnię gości, salę konferencyjną i wejście tunelem przy ławkach rezerwowych. Następnie przez najniższy poziom trybun wejście na samą górę stadionu i dojście do miejsc dla komentatorów. Zejście schodami w dół, przejście przez salę multimedialną i zakończenie w sklepie La Botiga. Całość zeszła mi w 1,5 godziny, ale tam się chodzi swobodnie, więc to już od każdego zależy ile czasu poświęci na każdy z punktów.
Polecam nie iść w dni, w które Barca gra u siebie, bo wtedy plan zwiedzania jest uboższy o któreś punkty.
Dodatkowo, można wejść w posiadanie kodu zniżkowego ze strony https://www.groupon.es/deals/gl-camp-nou-experience-tour-museo-2
i wtedy ma się 50% zniżki na pakiety objęte promocją.
Z tego co widzę, https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/camp-nou-experience dostępny jest jakiś nowy świąteczny pakiet, który zawiera ciekawe bonusy, może warto się temu przyjrzeć.
1
@piżama To w Sosnowcu grają La Ligę i LM?!