0

@DonMatteo901 Już myślałem, że na końcu Keylor napiszesz xD

0

@pt9 Za które SBC taka paka?

0

@musli1989 Nad Kijowem też się zastanawiam ;)

1

@Rust_Cohle Ciekawe ile Cię bilet wyszedł. 90-minutowy to koszt 6 zł.

1

0

@DaPidejpi Że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.

0

@pichichi7 Jo, amigo.

0

@taris Ja z TOTSów Casemiro, ale poza tym na przepalenie fajne karty: Busquets, Pique, Parejo

1

@lukasbarca86 Na Superpolsacie ;)

0

@clyde I do tego PS5, GTA z Thierrym Henrym dawali?

4

@dv7wisnia Zaczęli od południa, już jedno jest Zakopane.

1

@Rust_Cohle 8 grudnia składałem wniosek przez internet. 31 grudnia dostałem sms, że dowód mogę odebrać. Pamiętaj, że musisz się umówić do urzędu na odbiór.

0

@koksik2700 Według mnie podobny bardzo do Dragon Age

3

Siemka ludziska, szukam graczy którzy są chętni do lamienia ze mną w trybie współpracy, w SB i DR, w fifie 21. Jakby co, to mój nick na origin (to nie są ćwiczenia): dgdfdeyfhdhfhfg. Gram na PC.

0

@Dialerable A ja od siebie polecam Greed Fall.

1

@Kvothe07 Delta Media Player?

0

@Ghotti Albo na książkach, jak Dexter przy stole xD

0

@Czak18 Ja używam g27 od logitech i część rzeczy mam już pozmienianych w ich programie.

0

@cules100pro będą Ci co zawsze jeszcze, czyli Piechota i Kręcidło.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=169747794512994&set=a.105310640956710&__cft__[0]=AZW7YuBM0uU0Hc0ZFjW5moRS5j3kDWhxqIqGuSx8Q8xy5zU22VMl6DnhukaSI7bPJY7fWcIwIGklYWzB457Wrx49Wl1aSCA-0_HuCGMpLP5liC9GNsq7OHOinJKsGUw1ELUvPURFrToI-QWmQsafJN3iTeDdipmb_RfUIXyl5rDdLxffGoCvTzySBASd0SEEXh0&__tn__=EH-R

0

@smiatuniu Siedź na dupie.
I to by się zgadzało bo miało być Bilbało, ale ni ma :(

3

@Khajio Bo mamy różne proporcje kolorów. My mamy 1:1 i mamy róż, Japonia ma blado różową bo mają tylko kółko czerwone w środku, a np. Dania ma prawie czysto czerwoną bo tylko cienki krzyż biały mają.

1

@pyku91 Firma z Katowic, ale realizujemy projekty tak naprawdę na terenie całej Polski, ja osobiście pracuję w Bogatyni.

1

@pyku91 Moja firma już w piątek planowała ogłosić wycofanie się z wszystkich projektów od jutra na tydzień, póki co jednak w poniedziałek idę do pracy, nie zapadła decyzja o zawieszeniu prac.

0

@Kengo ... pomocnik Quique Setiena?

0

A co sądzicie o tym, że Barca sonduje przyjście Xaviego w roli asystenta przyszłego nowego trenera?

0

@daniel32778 Turów.

0

@daniel32778 Ooo, czyżby kolega po fachu? Można wiedzieć, która elektrownia?

0

@zodiak_10 Ja tylko pod Wielką Krokwią.

0

@Pati_lovely1992 Hej. Ja ostatnio byłem na stadionie z pakietem basic i muszę powiedzieć, że w zupełności wystarczyła mi ta oferta. Było zwiedzanie muzeum, wejście na środkowy poziom trybun, zejście na dół stadionu, przejście przez strefę mieszaną, szatnię gości, salę konferencyjną i wejście tunelem przy ławkach rezerwowych. Następnie przez najniższy poziom trybun wejście na samą górę stadionu i dojście do miejsc dla komentatorów. Zejście schodami w dół, przejście przez salę multimedialną i zakończenie w sklepie La Botiga. Całość zeszła mi w 1,5 godziny, ale tam się chodzi swobodnie, więc to już od każdego zależy ile czasu poświęci na każdy z punktów.

Polecam nie iść w dni, w które Barca gra u siebie, bo wtedy plan zwiedzania jest uboższy o któreś punkty.

Dodatkowo, można wejść w posiadanie kodu zniżkowego ze strony https://www.groupon.es/deals/gl-camp-nou-experience-tour-museo-2
i wtedy ma się 50% zniżki na pakiety objęte promocją.

Z tego co widzę, https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/camp-nou-experience dostępny jest jakiś nowy świąteczny pakiet, który zawiera ciekawe bonusy, może warto się temu przyjrzeć.

1

@piżama To w Sosnowcu grają La Ligę i LM?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?