El _crack
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A to?
- Żona mówi do męża: Tylko nie zapomnij zamknąć okien przed wyjściem do pracy.
- Kochanie, ja mam Linuxa.
0
On nie siedzi, on jest taki niski jak stoi.
2
Odpowiedź: ponieważ gra w Farming Simulator i właśnie złapał lagi.
10
A ja myślałem, że zaraz będzie Kuba Dawicki
0
Ale chińskiego roku
1
Heroes 3, The Settlers 3 oraz chyba wspominane przeze mnie z największym sentymentem - Anno 1602
0
A w kieleckim podobno dalej piździ
0
Tak samo, jak Maciej przedstawi się jako Maciek. Od razu nasuwa się postać z kultowego serialu.
1
Metal - bo tylko ten jeden znam xD
0
Taka chyba z Pudziana
4
Ferdynand, to ty?
0
"federacja nie miała wcześniej żadnych zastrzeżeń i nie poinformowała o nieprawidłowościach" - tutaj raczej chodzi o to, że Barca wysłała zapytanie do federacji by się upewnić, czy Chumi może wystąpić. Mówił o tym Josep Vives: https://www.fcbarca.com/87333-rzecznik-prasowy-barcy-analizowalismy-sytuacje-i-doszlismy-do-wniosku-ze-wystawienie-chumiego-bylo-zgodne-z-przepisami.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
0
Z linkinów polecam jeszcze Valentine's day, The messenger i Powerless
0
A w lipcu Scorpions w Gliwicach :)
0
Co tam się dzieje :D 5 strzałów celnych i 5 bramek. To nie jest mecz bramkarzy chyba xD
1
Nie dziwota, że na meczach wszyscy stoją.
0
Dla mnie jako kibica FCB, słabość Realu nie jest żadną tragedią, ponieważ są inne zespoły(Sevilla, Atleti), które również mogą nam jeszcze zagrozić w przypadku naszej ewentualnej straty punktów. Co innego, gdybyśmy mieli 10 punktów przewagi nad drugim Realem, a oni z kolei następne 10 nad trzecim miejscem - w takim przypadku rzeczywiście brakowało by zespołu z którym byłaby walka o lidera.
0
A Blue Oyster Cult coś było? Albo ELO?
0
Czyżby Marc Oversnikers
1
A to widzę, że miałem farta - jedna paczka w piątek za 125k i Ramos ;)
0
Szkoda że dopiero teraz zdecydowano się przyznawać ZP za osiągnięcia w danym roku oraz renomę zwycięskiego piłkarza wypracowaną sobie przez kilka wcześniejszych lat gry, ponieważ może podczas gry w FC Barcelonie nagrodę tę dostaliby Xavi oraz Iniesta (ten drugi zwłaszcza w 2010 r.).
0
Ostrołęka zostanie wybudowana, ale kilka elektrowni zostanie do tego czasu wycięta. Potrzebne są nowe, lepsze źródła, by zaspokoić zapotrzebowanie, które i rośnie wraz z biegiem czasu.
0
Luiz podobno biegnie przez Londyn bo cały czas nie umie wyhamować.
1
Co do wczorajszych zmian, widząc Alenię przy linii bocznej byłem przekonany, że zastąpi Rakiticia, który jeszcze wtedy miał 1 zółtą kartkę. Tymczasem Carles zmienił Busquetsa, co doprowadziło do wykluczenia Chorwata po zatrzymaniu jednej z kontr.
0
Ja myślę, że GenerałXavi chciał powiedzieć przez swój tekst, że jak nie idzie wygrać meczu "naszym stylem", do którego występują odpowiedni wykonawcy (np. wczoraj Coutinho, Arthur), ponieważ nasi nie umieją przejąć szeroko pojętej kontroli nad spotkaniem z Rayo, grają bez konkretów, polotu, świeżości, należy wprowadzając grających bardziej bezpośredni futbol zawodników spróbować wygrać w inny sposób - przez walkę na śmierć i życie Vidala, czy niekonwencjonalne zagrania Dembele, bo moim zdaniem takim był jego strzał na 2:2 (myślę, że nikt z naszej kadry nie podjął by decyzji o strzale w tej sytuacji z pierwszej piłki i tak jej nie wykonał, jak właśnie Ousmane i Messi).
1
Moja winna Ci kasa za wyjście z wina szałasa.
0
Bierz Ty, będziesz miał trzy
0
Tego ostatniego nie znam.
PS. I nazwisko z małej napisałeś.
0
Wydaje mi się, że do ewentualnych minusów można dopisać jeszcze domniemane rozglądanie się za lewym obrońcą, zamiast uciąć ten temat zdecydowanie stawiając na Mirandę/Cucurellę.
0
Dokładnie!!! Tak jak na boisku - 3 rożne = karny, tak w Realu e LM = sprzedaż najlepszego strzelca w historii.