0

Spostrzeżenia:
1) Połowa asyst do Henry'ego to Marquez :D
2)"Viva la vida" na pamiętnym 2:6 to przypadkiem? xD
3)Czy cieszynkę Henry'ego po drugiej bramce z 2:6 i Abidal celowo naśladował po bramce z RM bodajże w zeszłym sezonie (dla mało bystrych bieg do tyłu)?

0

jak dla mnie lepsza bramka Adriano z meczu z Valencią. Tam to było czyste okno ^^

0

Jeszcze Tello obok Alby i Montoi na IO ^^

0

m_o_z, podzielam Twoją opinię.

0

Atletico to najslabsza druzyna z Madrytu grajaca w I lidze. Nawet Getafe jest na 8 a nie jak oni na 15.

0

Niech Pinto zagra on lubi grać w polu xD

0

dajcie przez cos innego bo limit mam wyczerpany

0

Dla mnie Sylvinho na lwej obronie a Keita na środku pomocy. Nie rozumiem czemu nie daje szans Sylvinho przecież dobrze gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?