El _crack
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spostrzeżenia:
1) Połowa asyst do Henry'ego to Marquez :D
2)"Viva la vida" na pamiętnym 2:6 to przypadkiem? xD
3)Czy cieszynkę Henry'ego po drugiej bramce z 2:6 i Abidal celowo naśladował po bramce z RM bodajże w zeszłym sezonie (dla mało bystrych bieg do tyłu)?
0
jak dla mnie lepsza bramka Adriano z meczu z Valencią. Tam to było czyste okno ^^
0
Jeszcze Tello obok Alby i Montoi na IO ^^
0
m_o_z, podzielam Twoją opinię.
0
Atletico to najslabsza druzyna z Madrytu grajaca w I lidze. Nawet Getafe jest na 8 a nie jak oni na 15.
0
Niech Pinto zagra on lubi grać w polu xD
0
dajcie przez cos innego bo limit mam wyczerpany
0
Dla mnie Sylvinho na lwej obronie a Keita na środku pomocy. Nie rozumiem czemu nie daje szans Sylvinho przecież dobrze gra.