0

To oznacza, że ciągnie swój do swego (patrz: drewno do drzew) ;)

4

Nie wiedziałem, że Aleix Vidal robi na 2 etaty :D

1

A ja już sobie o 00:00 szpilałem ;)

1

Przecież to On to zdjęcie robił...

0

Ja robiłem cały czas SBC na paczkę z piłkarzami z EPL, dopóki nie skończyli mi się lewi obrońcy, ale i tak żadnego z TOTS nie dostałem.

0

Za x podstaw 0,6

1

No i jak można nie znać żadnego "klasowego" zawodnika grającego w Bilbao...

0

Według mnie:

Najlepszy zawodnik - Pique
Najsłabszy zawodnik - Rakitic

0

No i karta graficzna dedykowana

0

"Drugą bramkę zdobył pod koniec pierwszej połowy, a tym razem asystował mu Luis Suárez" który chciał podać do Messiego :D

0

Wiadomo już, kto poprowadzi reprezentację Brazylii na IO?

0

Nie wiadomo kiedy będzie Puchar Gampera, ale nawet jak będzie zaraz po tym 9. sierpnia to myślę, że Luis Enrique da im symboliczne minuty. Wątpliwy ich występ również w Superpucharze Hiszpanii.

1

Skończyły się (mam nadzieję) problemy prawne Neymara i wszelkie sprawy poza boiskowe, więc zobaczymy jak zagra i czy wykaże się stabilniejszą formą w nadchodzącym sezonie, i wcale nie chodzi tutaj o strzelanie dwóch bramek co mecz, a trzymanie pewnego poziomu, którego Ney od kwietnia nie miał.

3

Albo Benzema :D

117

- zawodnicy Barcy domniemanie bałaganią w szatni Getafe - afera na całą Hiszpanię

- piłkarze Blaugrany zaatakowani przez bezprawnie przebywających na murawie boiska kibiców - nic się nie stało, cisza.

4

Dodatkowo Barca Pepa w kilku sezonach miała zapewnione mistrzostwo na parę kolejek przed końcem sezonów, przez co także hurtowo traciła punkty.

4

Powiem więcej - w jednym zdaniu :D

0

Też mi się tak wydaje. Akurat w tym meczu dał o wiele lepszą zmianę niż chociażby z Realem, więc nie wiem skąd tak niska ocena u szanownej redakcji.

5

Najlepszą karą za ten wybryk będzie doprowadzenie do sytuacji, w której to zawodnicy Espanyolu musieliby zrobić szpaler w 37. kolejce LaLiga naszym piłkarzom. Ehhhh, szkoda tylko że ten mecz gramy u siebie a nie na Cornella.... :D

0

chińczyk to chyba był, ale młode pokolenie w ogóle nie wie co to gry planszowe...

0

Poza tym, gdyby Liga była wygrana na kilka kolejek przed zakończeniem sezonu ligowego (a prawdopodobnie będzie), nie ma co nawet myśleć o wygraniu wszystkich meczy.

0

Dać Suareza na ławę i można jeszcze raz przećwiczyć wariant z Rakiticiem w roli fałszywej 9, jak to było w rewanżu w CdR z Valencią.

0

Co do tytułu i zdjęcia, to w szatni takiej drużyny bukiet narcyzów szło by narwać :)

6

„Gdyby wszyscy znajdowali się na moim poziomie, bylibyśmy pierwsi”.... od końca.

0

Można stwierdzać fakty albo snuć domysły. Z byłymi piłkarzami tak już jest że można tylko pogdybać. Ale dobre i to.

4

coraz częściej odnoszę wrażenie, że gdyby Luis Enrique był w Barcelonie trenerem parę lat wcześniej to i Ibrę by ładnie wkomponował w zespół.. a wtedy by było: Ibrakadabra i jazda

0

Czy ja wiem. Na GD nie tnie to na finale CdR też nie powinno.

0

Ale posiadasz internet

0

A przez Canal+ nie oglądasz?

0

Darka Ci szkoda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?