El _crack
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To oznacza, że ciągnie swój do swego (patrz: drewno do drzew) ;)
4
Nie wiedziałem, że Aleix Vidal robi na 2 etaty :D
1
A ja już sobie o 00:00 szpilałem ;)
1
Przecież to On to zdjęcie robił...
0
Ja robiłem cały czas SBC na paczkę z piłkarzami z EPL, dopóki nie skończyli mi się lewi obrońcy, ale i tak żadnego z TOTS nie dostałem.
0
Za x podstaw 0,6
1
No i jak można nie znać żadnego "klasowego" zawodnika grającego w Bilbao...
0
Według mnie:
Najlepszy zawodnik - Pique
Najsłabszy zawodnik - Rakitic
0
No i karta graficzna dedykowana
0
"Drugą bramkę zdobył pod koniec pierwszej połowy, a tym razem asystował mu Luis Suárez" który chciał podać do Messiego :D
0
Wiadomo już, kto poprowadzi reprezentację Brazylii na IO?
0
Nie wiadomo kiedy będzie Puchar Gampera, ale nawet jak będzie zaraz po tym 9. sierpnia to myślę, że Luis Enrique da im symboliczne minuty. Wątpliwy ich występ również w Superpucharze Hiszpanii.
1
Skończyły się (mam nadzieję) problemy prawne Neymara i wszelkie sprawy poza boiskowe, więc zobaczymy jak zagra i czy wykaże się stabilniejszą formą w nadchodzącym sezonie, i wcale nie chodzi tutaj o strzelanie dwóch bramek co mecz, a trzymanie pewnego poziomu, którego Ney od kwietnia nie miał.
3
Albo Benzema :D
117
- zawodnicy Barcy domniemanie bałaganią w szatni Getafe - afera na całą Hiszpanię
- piłkarze Blaugrany zaatakowani przez bezprawnie przebywających na murawie boiska kibiców - nic się nie stało, cisza.
4
Dodatkowo Barca Pepa w kilku sezonach miała zapewnione mistrzostwo na parę kolejek przed końcem sezonów, przez co także hurtowo traciła punkty.
4
Powiem więcej - w jednym zdaniu :D
0
Też mi się tak wydaje. Akurat w tym meczu dał o wiele lepszą zmianę niż chociażby z Realem, więc nie wiem skąd tak niska ocena u szanownej redakcji.
5
Najlepszą karą za ten wybryk będzie doprowadzenie do sytuacji, w której to zawodnicy Espanyolu musieliby zrobić szpaler w 37. kolejce LaLiga naszym piłkarzom. Ehhhh, szkoda tylko że ten mecz gramy u siebie a nie na Cornella.... :D
0
chińczyk to chyba był, ale młode pokolenie w ogóle nie wie co to gry planszowe...
0
Poza tym, gdyby Liga była wygrana na kilka kolejek przed zakończeniem sezonu ligowego (a prawdopodobnie będzie), nie ma co nawet myśleć o wygraniu wszystkich meczy.
0
Dać Suareza na ławę i można jeszcze raz przećwiczyć wariant z Rakiticiem w roli fałszywej 9, jak to było w rewanżu w CdR z Valencią.
0
Co do tytułu i zdjęcia, to w szatni takiej drużyny bukiet narcyzów szło by narwać :)
6
„Gdyby wszyscy znajdowali się na moim poziomie, bylibyśmy pierwsi”.... od końca.
0
Można stwierdzać fakty albo snuć domysły. Z byłymi piłkarzami tak już jest że można tylko pogdybać. Ale dobre i to.
4
coraz częściej odnoszę wrażenie, że gdyby Luis Enrique był w Barcelonie trenerem parę lat wcześniej to i Ibrę by ładnie wkomponował w zespół.. a wtedy by było: Ibrakadabra i jazda
0
Czy ja wiem. Na GD nie tnie to na finale CdR też nie powinno.
0
Ale posiadasz internet
0
A przez Canal+ nie oglądasz?
0
Darka Ci szkoda?