0

@tbas tak z ciekawości pytam. Pisałem pracę dyplomową z pomp ciepła dlatego tak mnie to zainteresowało :)

0

@gurales Możesz coś więcej napisać o tej pompie ciepła? Jaka znamionowa moc cieplna, jaka technologia (sprężarkowa czy absorpcyjna), jakie dolne źródło ciepła, jaki czynnik obiegowy?

0

@BoogieWoogie Wypali - jak zawsze dwie paczki na dzień.

0

@mkord A mnie się wydaje, że gol na 1:1 stracony w taki sposób podbudował Włochów, a podciął skrzydła Hiszpanom.

0

@mientusek1407 ponieważ w dniach 16 czerwca - 7 lipca grają one w Golden Cup w swojej konfederacji

0

@deszczyk89 ja lubię Rock Zone i FFH Rock.

10

@KmN z tego co pamiętam, to Barca z premedytacją odpuściła Mendyego po dwumeczu z Lyonem w LM

0

@8Iniestazo8 z tego co się orientowałem, to na przełomie lipca/sierpnia mają być przydzielane bilety i wtedy Ty decydujesz, czy przyjmujesz i płacisz, czy rezygnujesz.

Polecam oficjalną stronę: https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/ticketing/

Na dole masz całą procedurę nabycia biletu z kamieniami milowymi

0

@macio_944 i mokro bo jak sam powiedział "w kanałach nie ma suchych końców".

1

Grał z:
Lamelą
Solerem
Thiago
Bartrą
Kurzawą
Dolbergiem
Klaassenem.


Odpowiedź:
Leo Baptistao u mnie w FMie

0

@Junngeas wykluczyć można Marcina, bo gdzie Hleb i Bułka

0

@puyol_presidend5 ja pracuje na elektrowni

0

@Colon Blue Oyster Cult

1

@Gaucho Widziałem z wysokości trybun - coś pięknego, nie tylko ta bramka, ale cały mecz w wykonaniu Barco.

2

Mi 70, a jak zobaczyłem brakujące, to się chwyciłem za głowę że o nich zapomniałem.

0

0

Jagodzianka z serem?

0

I to że dzisiaj u mnie wypłata była :)

1

Oh yeah, i Jailbreak.

0

Ciekawe, czy ten break zostanie rzeczywiście największym w tegorocznych mistrzostwach.

0

820/830 ze Skargi. 200 metrów od rynku i za 20 minut się jest w Bytomiu.

0

Przestałem oglądać może z dwa sezony temu, ale może wrócę do niego.

5

Strzałeczka!

0

Na TVP sport nie działało obejrzenie skrótu, a ostatnio ktoś tu wrzucał link do strony, gdzie szło zobaczyć dokładnie te same skróty, które lecą zawsze w środy po meczach.

0

A propos tej kolejki LM: wie ktoś gdzie obejrzę skróty z TVP tej kolejki LM? Zależy mi na Darku więc koniecznie z TVP.

0

A skoro jesteśmy przy FM'ie, to oglądaliście kiedyś mecze w normalnym tempie, bez żadnych przewijań? Właśnie po to, by dodać trochę realizmu rozgrywaniu spotkań? Poza tym, podczas meczu trwającego 90 minut można by bardziej się przyjrzeć grze naszego zespołu i wprowadzać zmiany w taktyce i składzie w oparciu o nasze własne spostrzeżenia, a nie tylko o podpowiedzi asystenta.

Ja zawsze oglądam mecze bodajże jako rozszerzone, gdzie widać oprócz bramek też ciekawe akcje, stałe fragmenty itd. Zawsze zastanawiałem się nad tym, żeby oglądać te mecze całe, ale dochodziłem do wniosku że za długo by to trwało i nie chciało by mi się oglądać 90-cio minutowego wirtualnego meczu, gdzie w tym czasie mógłbym zagrać np. 3 mecze.

0

Arda jak zawsze rzuca obuwiem xD

3

Z klawiatury mi to wyjąłeś.

3

Ja się pytam co ten Robert tak głęboko...

0

Niemcy będą mieli dużo żyznych czarnoziemów, bo w Bundeslidze trochę afroamerykanów gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?